Линеен лазер BOSCH, GLL 80-33 G, 0601065501
790.80 € / 1546.67 лв. Original price was: 790.80 € / 1546.67 лв..649.00 € / 1269.33 лв. Текущата цена е: 649.00 € / 1269.33 лв..
Ротационен лазер BOSCH, GRL 250 HV, 0601061600 + подарък топка
708.00 € / 1384.73 лв. Original price was: 708.00 € / 1384.73 лв..566.40 € / 1107.78 лв. Текущата цена е: 566.40 € / 1107.78 лв..
Линеен лазер BOSCH, GTL 3, 0601015200
248.40 € / 485.83 лв. Original price was: 248.40 € / 485.83 лв..198.72 € / 388.66 лв. Текущата цена е: 198.72 € / 388.66 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
0601015200
Категория: Лазерни Нивелири
Етикети: BOSCH, Измервателна техника, Лазерни Нивелири
Описание
Линеен лазер BOSCH, GTL 3, 0601015200
- Прожектира допълнително към двете лазерни линии под ъгъл 90° трета линия на 45° за точно и бързо нивелиране и полагане на плочки на стената и пода
- Висока точност 0,2 mm/m
- Компактна и лека конструкция за оптимално обслужване
Окомплектовка:
-
Лазерна мишена
-
Защитна чанта
-
4 x батерия 1,5 V LR6 (AA)
-
Диск за насочване
Допълнителна информация
| Тегло | 0.44 кг |
|---|---|
| Клас на лазера | 2 |
| Измервателен диапазон* | 20 m |
| Токозахранване | 4 x 1.5-V-LR6 (AA) |
| Точност на нивелиране* | ±0.2 mm/m* |
| Проекция | 3 линии |
За бранда
Bosch е световен лидер в производството на професионални електроинструменти, известен със своето немско качество, надеждност и иновации.
В Trapkovi.bg, като официален вносител на Bosch, ще откриете пълна гама професионални машини от синята серия Bosch – бормашини, перфоратори, винтоверти, ъглошлайфи, мултиинструменти и измервателна техника.
Инструментите Bosch Professional (синя серия) са създадени за интензивна работа, прецизност и дълъг експлоатационен живот, което ги прави предпочитан избор за строителни фирми, монтажници и индустриални специалисти.
Открий Bosch EXPERT – новият клас с най-висока производителност.
Резултат от новаторски проучвания и модерни технологии, електроинструментите и консумативите Bosch EXPERT са създадени за професионалисти с най-високи изисквания.
Повече мощност, повече издръжливост, повече увереност при всяка задача.
Тръпкови са сред ексклузивните дистрибутори, които предлагат Bosch EXPERT.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Лазерен нивелир AEG, CLG220-B
В наличност
SKU:
4935472253
Лазерен нивелир BOSCH, Quigo
В наличност
SKU:
0603663521-1
| Тегло | 0.27 кг |
|---|---|
| Клас на лазера | 2 |
| Работен диапазон, прибл | 10 m |
| Точност на измерване | ± 0.8 mm/m |
| Диапазон на нивелиране | ± 4 ° |
| Токозахранване | 2 x 1,5 V LR03 (AAA) |
| Резба на статива | 1/4″ |
Лазерен нивелир BOSCH, Quigo green, 0603663C02
В наличност
SKU:
0603663C02
| Тегло | 0.27 кг |
|---|---|
| Клас на лазера | 2 |
| Точност на измерване** | ± 0.6 mm/m |
| Измервателен диапазон* | ± 4 ° |
| Токозахранване | 2 x 1,5 V LR03 (AAA) |
| Ъгъл на отваряне | 85 ° |
| Резба на статива | 1/4″ |
Лазерен нивелир LEICA, LINO 2LS, 848435
В наличност
SKU:
848435
Лазерен нивелир LEICA, LINO L4P1, 834838
В наличност
SKU:
834838
Лазерен нивелир LEICA, LINO L6G-1, 912971
В наличност
SKU:
912971
Лазерен нивелир MILWAUKEE, L4CLL-301C
В наличност
SKU:
4933478098
| Тегло | 3.19 кг |
|---|---|
| Точност [mm|m] | 0.3 |
| Проекция на лазера | 1x вертикален, 1x хоризонтален |
| Класификация на лазера | Клас 2 |
| Диапазон на самонивелиране (°) | 4 |
| Детектор на работен диапазон [m] | 50 / 100 |
| Време на самонивелиране [s] | 3 |
| Клас на защита IP | 54 |
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Капацитет на батерията | 3 Аh |
| Включена батерия | С батерия |
Лазерен нивелир с отвесни точки MILWAUKEE, M12™ зелен 360° 3-равнинен лазер
В наличност
SKU:
4933478960
| Тегло | 1.5 кг |
|---|---|
| Auto levelling | Да |
| Видим работен диапазон [m] | 38 |
| Време на самонивелиране [s] | 3 |
| Детектор на работен диапазон [m] | 50 / 100 |
| Диапазон на самонивелиране (°) | 4 |
| Клас на защита IP | Кутия PACKOUT™ Клас на защита IPIP 54 |
| Класификация на лазера | 2 |
| Макс. време на работа с батерия M12 B4 [h] | 15 |
| Съвместим лазерен детектор | LLD50 / LRD100 |
| Точност [mm|m] | 0.3 |
| Цвят на лазерната линия | зелено |












