Линеен лазер BOSCH, GLL 80-33 G, 0601065500
669.60 € / 1309.62 лв. Original price was: 669.60 € / 1309.62 лв..509.00 € / 995.52 лв. Текущата цена е: 509.00 € / 995.52 лв..
Линеен лазер BOSCH, GTL 3, 0601015200
248.40 € / 485.83 лв. Original price was: 248.40 € / 485.83 лв..198.72 € / 388.66 лв. Текущата цена е: 198.72 € / 388.66 лв..
Линеен лазер BOSCH, GLL 80-33 G, 0601065501
790.80 € / 1546.67 лв. Original price was: 790.80 € / 1546.67 лв..599.00 € / 1171.54 лв. Текущата цена е: 599.00 € / 1171.54 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
0601065501
Категории: Лазерни Нивелири, Промоции
Етикети: ~Промоции, BOSCH, Измервателна техника, Лазерни Нивелири
Описание
Линеен лазер BOSCH, GLL 80-33 G, 0601065501
- Подсилен с гума корпус и степен на защита IP65 за устойчивост на прах и вода
- Нов дизайн на клавиатурата за ясен избор на лазерна линия и режим за пестене на енергия за по-продължително време на работа на акумулаторната батерия
- Двоен източник на захранване за безпроблемно превключване между BA 3.7V 3.0Ah XL литиево-йонна акумулаторна батерия и алкални батерии AA, за да предотврати принудителен престой
Окомплектовка:
-
Чанта
-
Лазерна мишена
-
Универсален държач LB 10 Professional
-
Таванна скоба DK 20 ProfessionalКаталожен номер: 1 608 M00 C4C
-
3BA 3.7V 3.0Ah XL и USB-C® кабелКаталожен номер: 1 600 A03 1FZ
-
Куфар за инструменти
Допълнителна информация
| Тегло | 0.93 кг |
|---|---|
| Клас на лазера | 2 |
| Измервателен диапазон* | 30 m |
| Токозахранване | 4 x 1.5-V-LR6 (AA). 3.7 V литиево-йонна акумулаторна батерия (3000 mAh) |
| Точност на нивелиране* | ± 0.3 mm/mᵃ |
| Проекция | 3 x 360° линии |
За бранда
Bosch е световен лидер в производството на професионални електроинструменти, известен със своето немско качество, надеждност и иновации.
В Trapkovi.bg, като официален вносител на Bosch, ще откриете пълна гама професионални машини от синята серия Bosch – бормашини, перфоратори, винтоверти, ъглошлайфи, мултиинструменти и измервателна техника.
Инструментите Bosch Professional (синя серия) са създадени за интензивна работа, прецизност и дълъг експлоатационен живот, което ги прави предпочитан избор за строителни фирми, монтажници и индустриални специалисти.
Открий Bosch EXPERT – новият клас с най-висока производителност.
Резултат от новаторски проучвания и модерни технологии, електроинструментите и консумативите Bosch EXPERT са създадени за професионалисти с най-високи изисквания.
Повече мощност, повече издръжливост, повече увереност при всяка задача.
Тръпкови са сред ексклузивните дистрибутори, които предлагат Bosch EXPERT.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Лазерен нивелир AEG, CLG220-K
В наличност
SKU:
4935472254
Лазерен нивелир BOSCH, Quigo green, 0603663C02
В наличност
SKU:
0603663C02
| Тегло | 0.27 кг |
|---|---|
| Клас на лазера | 2 |
| Точност на измерване** | ± 0.6 mm/m |
| Измервателен диапазон* | ± 4 ° |
| Токозахранване | 2 x 1,5 V LR03 (AAA) |
| Ъгъл на отваряне | 85 ° |
| Резба на статива | 1/4″ |
Лазерен нивелир BOSCH, UniversalLevel 3 Basic, 0603663904
В наличност
SKU:
0603663904
| Тегло | 0.54 кг |
|---|---|
| Клас на лазера | 2 |
| Точност на измерване** | ± 0.5 mm/m |
| Работен обхват | 10 m |
| Токозахранване | 3 x 1.5V / LR6 (AA) |
| Ъгъл на отваряне | 120° |
Лазерен нивелир LEICA, LINO L4P1, 834838
В наличност
SKU:
834838
Лазерен нивелир LEICA, LINO L6G-1, 912971
В наличност
SKU:
912971
Лазерен нивелир с отвесни точки MILWAUKEE, M12™ зелен 360° 3-равнинен лазер
В наличност
SKU:
4933478960
| Тегло | 1.5 кг |
|---|---|
| Auto levelling | Да |
| Видим работен диапазон [m] | 38 |
| Време на самонивелиране [s] | 3 |
| Детектор на работен диапазон [m] | 50 / 100 |
| Диапазон на самонивелиране (°) | 4 |
| Клас на защита IP | Кутия PACKOUT™ Клас на защита IPIP 54 |
| Класификация на лазера | 2 |
| Макс. време на работа с батерия M12 B4 [h] | 15 |
| Съвместим лазерен детектор | LLD50 / LRD100 |
| Точност [mm|m] | 0.3 |
| Цвят на лазерната линия | зелено |
Лазерен нивелир, зелен лазер RYOBI, RBCLLG1, 5133004864
В наличност
SKU:
5133004864
Лазерен нивелир, червен лазер RYOBI, RBCLLR1, 5133004863
В наличност
SKU:
5133004863












