Линеен лазер BOSCH, GLL 3-80 C + LR7, 0601063R05
844.80 € / 1652.29 лв. Original price was: 844.80 € / 1652.29 лв..675.00 € / 1320.19 лв. Текущата цена е: 675.00 € / 1320.19 лв..
Линеен лазер BOSCH, GLL 80-33 G, 0601065500
669.60 € / 1309.62 лв. Original price was: 669.60 € / 1309.62 лв..509.00 € / 995.52 лв. Текущата цена е: 509.00 € / 995.52 лв..
Линеен лазер BOSCH, GLL 3-80 G, 0601063Y00
716.40 € / 1401.16 лв. Original price was: 716.40 € / 1401.16 лв..573.12 € / 1120.93 лв. Текущата цена е: 573.12 € / 1120.93 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
0601063Y00
Категория: Лазерни Нивелири
Етикети: BOSCH, Измервателна техника, Лазерни Нивелири
Описание
Линеен лазер BOSCH, GLL 3-80 G, 0601063Y00
- Ярки зелени лазерни линии предлагат до 4 пъти по-добра видимост в сравнение с червените линии
- Перфектен за приложения с едновременно хоризонтално и вертикално нивелиране благодарение на своите 3 линии, за високоефективна работа
- Интуитивният потребителски интерфейс го прави лесен за работа
Окомплектовка:
-
Чанта
-
Лазерна мишена
-
4 x батерия 1,5 V LR6 (AA)
-
Куфар за инструменти
Допълнителна информация
| Тегло | 0.82 кг |
|---|---|
| Клас на лазера | 2 |
| Измервателен диапазон* | 30 m |
| Токозахранване | 4 x 1.5-V-LR6 (AA) |
| Точност на нивелиране* | ± 0.3 mm/mᵃ |
| Проекция | 3 x 360° линии |
За бранда
Bosch е световен лидер в производството на професионални електроинструменти, известен със своето немско качество, надеждност и иновации.
В Trapkovi.bg, като официален вносител на Bosch, ще откриете пълна гама професионални машини от синята серия Bosch – бормашини, перфоратори, винтоверти, ъглошлайфи, мултиинструменти и измервателна техника.
Инструментите Bosch Professional (синя серия) са създадени за интензивна работа, прецизност и дълъг експлоатационен живот, което ги прави предпочитан избор за строителни фирми, монтажници и индустриални специалисти.
Открий Bosch EXPERT – новият клас с най-висока производителност.
Резултат от новаторски проучвания и модерни технологии, електроинструментите и консумативите Bosch EXPERT са създадени за професионалисти с най-високи изисквания.
Повече мощност, повече издръжливост, повече увереност при всяка задача.
Тръпкови са сред ексклузивните дистрибутори, които предлагат Bosch EXPERT.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Лазерен нивелир AEG, CLG220-B
В наличност
SKU:
4935472253
Лазерен нивелир AEG, CLG220-K
В наличност
SKU:
4935472254
Лазерен нивелир AEG, CLG330-K
В наличност
SKU:
4935472255
Лазерен нивелир BOSCH, Quigo III, 0603663503
В наличност
SKU:
0603663503
| Тегло | 0.22 кг |
|---|---|
| Клас на лазера | 2 |
| Точност на измерване** | ± 0.8 |
| Измервателен диапазон* | ± 4 ° |
| Цвят на лазерната линия | червен |
| Токозахранване | 2 x 1.5V (AAA) |
Лазерен нивелир LEICA, LINO 2LS, 848435
В наличност
SKU:
848435
Лазерен нивелир LEICA, LINO L2P5G, 864435
В наличност
SKU:
864435
Лазерен нивелир комплект със статив BOSCH, UniversalLevel 3, 0603663905
В наличност
SKU:
0603663905
| Тегло | 2 кг |
|---|---|
| Клас на лазера | 2 |
| Точност на измерване** | ± 0.5 mm/m |
| Работен обхват | 10 m |
| Токозахранване | 3 x 1.5V / LR6 (AA) |
| Цвят на лазерната линия | червен |
Лазерен нивелир, червен лазер RYOBI, RBCLLR1, 5133004863
В наличност
SKU:
5133004863












