Линеен лазер BOSCH, GLL 20-22 G, 0601065600
238.80 € / 467.05 лв. Original price was: 238.80 € / 467.05 лв..191.04 € / 373.64 лв. Текущата цена е: 191.04 € / 373.64 лв..
Линеен лазер BOSCH, GLL 20-22 G, 0601065602
336.00 € / 657.16 лв. Original price was: 336.00 € / 657.16 лв..268.80 € / 525.73 лв. Текущата цена е: 268.80 € / 525.73 лв..
Линеен лазер BOSCH, GLL 20-22 G, 0601065601
298.80 € / 584.40 лв. Original price was: 298.80 € / 584.40 лв..219.00 € / 428.33 лв. Текущата цена е: 219.00 € / 428.33 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
0601065601
Категория: Лазерни Нивелири
Етикети: BOSCH, Измервателна техника, Лазерни Нивелири
Описание
Линеен лазер BOSCH, GLL 20-22 G, 0601065601
- Степен на защита IP65 и подсилен с гума корпус за устойчивост на прах и вода
- U-образното прозорче на лазера за по-широк ветрилообразен ъгъл на хоризонталната линия
- Двоен източник на захранване ти позволява да превключваш между BA 3.7V 3.0Ah XL литиево-йонна акумулаторна батерия и алкални батерии AA, за да предотврати принудителен престой
Окомплектовка:
-
Чанта
-
Лазерна мишена
-
Универсален държач LB 10 Professional
-
Адаптер за алкална батерия
-
4 x батерия 1,5 V LR6 (AA)
-
Строителен статив BT 150 ProfessionalКаталожен номер: 0 601 096 B00
Допълнителна информация
| Тегло | 0.56 кг |
|---|---|
| Клас на лазера | 2 |
| Измервателен диапазон* | 20 m |
| Токозахранване | 3.7 V литиево-йонна акумулаторна батерия (3000 mAh). 4 x 1.5-V-LR6 (AA) |
| Точност на нивелиране* | ± 0.3 mm/m* |
| Проекция | 2 линии |
За бранда
Bosch е световен лидер в производството на професионални електроинструменти, известен със своето немско качество, надеждност и иновации.
В Trapkovi.bg, като официален вносител на Bosch, ще откриете пълна гама професионални машини от синята серия Bosch – бормашини, перфоратори, винтоверти, ъглошлайфи, мултиинструменти и измервателна техника.
Инструментите Bosch Professional (синя серия) са създадени за интензивна работа, прецизност и дълъг експлоатационен живот, което ги прави предпочитан избор за строителни фирми, монтажници и индустриални специалисти.
Открий Bosch EXPERT – новият клас с най-висока производителност.
Резултат от новаторски проучвания и модерни технологии, електроинструментите и консумативите Bosch EXPERT са създадени за професионалисти с най-високи изисквания.
Повече мощност, повече издръжливост, повече увереност при всяка задача.
Тръпкови са сред ексклузивните дистрибутори, които предлагат Bosch EXPERT.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Лазерен нивелир AEG, CLG330-K
В наличност
SKU:
4935472255
Лазерен нивелир BOSCH, AdvancedLevel 360, 0603663B06
В наличност
SKU:
0603663B06
| Тегло | 0.52 кг |
|---|---|
| Клас на лазера | 2 |
| Точност на измерване** | ± 0.4 mm/m |
| Работен обхват | 24 m |
| Токозахранване | 4 x 1,5 V LR6 (AA) |
| Ъгъл на отваряне | 120° |
Лазерен нивелир BOSCH, AdvancedLevel 360, 0603663B07
В наличност
SKU:
0603663B07
| Тегло | 0.52 кг |
|---|---|
| Клас на лазера | 2 |
| Точност на измерване** | ± 0.4 mm/m |
| Работен обхват | 24 m |
| Токозахранване | 4 x 1,5 V LR6 (AA) |
| Ъгъл на отваряне | 120° |
Лазерен нивелир LEICA, LINO L2P5, 864431
В наличност
SKU:
864431
| Тегло | 0.53 кг |
|---|---|
| Цвят на лъча | Червен |
| Клас на лазера | 2 |
| Обхват без приемник | 25 m |
| Обхват с приемник | 80 m |
| Точност на изравняване | +/- 0.2mm/m |
| Диапазон на самонивелиране | +/-4° |
| Брой лазерни точки | 4 |
| Брой лазерни линии | 2 |
| Посока на лъча | вертикално, хоризонтално, нагоре, надолу, надясно, наляво |
| Точност на точките | +/- 0.2 mm/m |
| Точност на хоризонталната / вертикалната линия | +/- 0.3 mm/m |
| Клас на защита | IP54 |
Лазерен нивелир LEICA, LINO L6G-1, 912971
В наличност
SKU:
912971
Лазерен нивелир LEICA, LINO L6G-S, 918977
В наличност
SKU:
918977
Лазерен нивелир комплект със статив BOSCH, UniversalLevel 3, 0603663905
В наличност
SKU:
0603663905
| Тегло | 2 кг |
|---|---|
| Клас на лазера | 2 |
| Точност на измерване** | ± 0.5 mm/m |
| Работен обхват | 10 m |
| Токозахранване | 3 x 1.5V / LR6 (AA) |
| Цвят на лазерната линия | червен |
Лазерен нивелир с отвесни точки MILWAUKEE, M12™ зелен 360° 3-равнинен лазер
В наличност
SKU:
4933478960
| Тегло | 1.5 кг |
|---|---|
| Auto levelling | Да |
| Видим работен диапазон [m] | 38 |
| Време на самонивелиране [s] | 3 |
| Детектор на работен диапазон [m] | 50 / 100 |
| Диапазон на самонивелиране (°) | 4 |
| Клас на защита IP | Кутия PACKOUT™ Клас на защита IPIP 54 |
| Класификация на лазера | 2 |
| Макс. време на работа с батерия M12 B4 [h] | 15 |
| Съвместим лазерен детектор | LLD50 / LRD100 |
| Точност [mm|m] | 0.3 |
| Цвят на лазерната линия | зелено |












