Линеен лазер BOSCH,GLL 2-15 G, 0601063W00
231.60 € / 452.97 лв. Original price was: 231.60 € / 452.97 лв..185.28 € / 362.38 лв. Текущата цена е: 185.28 € / 362.38 лв..
Линеен лазер BOSCH, GLL 2-15 G, 0601063W02
307.20 € / 600.83 лв. Original price was: 307.20 € / 600.83 лв..245.76 € / 480.66 лв. Текущата цена е: 245.76 € / 480.66 лв..
Линеен лазер BOSCH, GLL 2-15 G, 0601063W01
290.40 € / 567.97 лв. Original price was: 290.40 € / 567.97 лв..232.32 € / 454.38 лв. Текущата цена е: 232.32 € / 454.38 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
0601063W01
Категория: Лазерни Нивелири
Етикети: BOSCH, Измервателна техника, Лазерни Нивелири
Описание
Линеен лазер BOSCH, GLL 2-15 G, 0601063W01
- Издръжлива конструкция, отличаваща се с гумиран корпус с вдлъбнати лещи и защита срещу прах и водни пръски IP 64, за да издържа на тежки условия на обкръжаващата среда
- Превключвател за ВКЛ./ИЗКЛ. и клавиатура с един бутон направени за лесно използване
- Зелен лазер за повишена видимост на хоризонталната и вертикалната линия
Окомплектовка:
-
Чанта
-
Лазерна мишена
-
4 x батерия 1,5 V LR6 (AA)
-
Универсален държач LB 10 Professional
-
Строителен статив BT 150 ProfessionalКаталожен номер: 0 601 096 B00
Допълнителна информация
| Тегло | 0.57 кг |
|---|---|
| Клас на лазера | 2 |
| Измервателен диапазон* | 15 m |
| Токозахранване | 4 x 1.5-V-LR6 (AA) |
| Точност на нивелиране* | ± 0.3 mm/m* |
| Проекция | 2 линии |
За бранда
Bosch е световен лидер в производството на професионални електроинструменти, известен със своето немско качество, надеждност и иновации.
В Trapkovi.bg, като официален вносител на Bosch, ще откриете пълна гама професионални машини от синята серия Bosch – бормашини, перфоратори, винтоверти, ъглошлайфи, мултиинструменти и измервателна техника.
Инструментите Bosch Professional (синя серия) са създадени за интензивна работа, прецизност и дълъг експлоатационен живот, което ги прави предпочитан избор за строителни фирми, монтажници и индустриални специалисти.
Открий Bosch EXPERT – новият клас с най-висока производителност.
Резултат от новаторски проучвания и модерни технологии, електроинструментите и консумативите Bosch EXPERT са създадени за професионалисти с най-високи изисквания.
Повече мощност, повече издръжливост, повече увереност при всяка задача.
Тръпкови са сред ексклузивните дистрибутори, които предлагат Bosch EXPERT.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Лазерен нивелир AEG, CLG220-B
В наличност
SKU:
4935472253
Лазерен нивелир AEG, CLG330-K
В наличност
SKU:
4935472255
Лазерен нивелир BOSCH, AdvancedLevel 360, 0603663B06
В наличност
SKU:
0603663B06
| Тегло | 0.52 кг |
|---|---|
| Клас на лазера | 2 |
| Точност на измерване** | ± 0.4 mm/m |
| Работен обхват | 24 m |
| Токозахранване | 4 x 1,5 V LR6 (AA) |
| Ъгъл на отваряне | 120° |
Лазерен нивелир BOSCH, UniversalLevel 3 Basic, 0603663904
В наличност
SKU:
0603663904
| Тегло | 0.54 кг |
|---|---|
| Клас на лазера | 2 |
| Точност на измерване** | ± 0.5 mm/m |
| Работен обхват | 10 m |
| Токозахранване | 3 x 1.5V / LR6 (AA) |
| Ъгъл на отваряне | 120° |
Лазерен нивелир LEICA, LINO L4P1, 834838
В наличност
SKU:
834838
Лазерен нивелир MILWAUKEE, L4CLL-301C
В наличност
SKU:
4933478098
| Тегло | 3.19 кг |
|---|---|
| Точност [mm|m] | 0.3 |
| Проекция на лазера | 1x вертикален, 1x хоризонтален |
| Класификация на лазера | Клас 2 |
| Диапазон на самонивелиране (°) | 4 |
| Детектор на работен диапазон [m] | 50 / 100 |
| Време на самонивелиране [s] | 3 |
| Клас на защита IP | 54 |
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Капацитет на батерията | 3 Аh |
| Включена батерия | С батерия |
Лазерен нивелир с отвесни точки MILWAUKEE, M12CLLP-0C, без батерия, 4933478101
В наличност
SKU:
4933478101
| Тегло | 4.404 кг |
|---|---|
| Точност [mm|m] | 0.3 |
| Видим работен диапазон [m] | 38 |
| Проекция на лазера | 1x хоризонтална, 1x вертикална, 2x точки на отвес |
| Класификация на лазера | Клас 2 |
| Диапазон на самонивелиране (°) | 4 |
| Детектор на работен диапазон [m] | 50 / 100 |
| Време на самонивелиране [s] | 3 |
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Включена батерия | Без батерия |
Лазерен нивелир, червен лазер RYOBI, RBCLLR1, 5133004863
В наличност
SKU:
5133004863












