Комбиниран точков и линеен лазер BOSCH, GCL 2-50 CG, 0601066H00
674.40 € / 1319.01 лв. Original price was: 674.40 € / 1319.01 лв..539.52 € / 1055.21 лв. Текущата цена е: 539.52 € / 1055.21 лв..
Линеен лазер BOSCH,GLL 2-15 G, 0601063W00
231.60 € / 452.97 лв. Original price was: 231.60 € / 452.97 лв..185.28 € / 362.38 лв. Текущата цена е: 185.28 € / 362.38 лв..
Линеен лазер BOSCH, GLL 2-10, 0601063L00
146.40 € / 286.33 лв. Original price was: 146.40 € / 286.33 лв..115.00 € / 224.92 лв. Текущата цена е: 115.00 € / 224.92 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
0601063L00
Категории: Лазерни Нивелири, Промоции
Етикети: ~Промоции, BOSCH, Измервателна техника, Лазерни Нивелири
Описание
Линеен лазер BOSCH, GLL 2-10, 0601063L00
- Хоризонтални и вертикални лазерни линии, идеални за приложения на близко разстояние
- Компактна конструкция и интуитивна работа за лесно управление
- Здрав лазерен нивелир отчасти чрез защита срещу прах и водни пръски IP 54
Окомплектовка:
-
Защитна чанта
-
3 x батерия 1,5 V LR6 (AA)
Допълнителна информация
| Тегло | 0.49 кг |
|---|---|
| Клас на лазера | 2 |
| Измервателен диапазон* | 10 m |
| Токозахранване | 3 x 1.5-V-LR6 (AA) |
| Точност на нивелиране* | ± 0.3 mm/m* |
| Проекция | 2 линии |
За бранда
Bosch е световен лидер в производството на професионални електроинструменти, известен със своето немско качество, надеждност и иновации.
В Trapkovi.bg, като официален вносител на Bosch, ще откриете пълна гама професионални машини от синята серия Bosch – бормашини, перфоратори, винтоверти, ъглошлайфи, мултиинструменти и измервателна техника.
Инструментите Bosch Professional (синя серия) са създадени за интензивна работа, прецизност и дълъг експлоатационен живот, което ги прави предпочитан избор за строителни фирми, монтажници и индустриални специалисти.
Открий Bosch EXPERT – новият клас с най-висока производителност.
Резултат от новаторски проучвания и модерни технологии, електроинструментите и консумативите Bosch EXPERT са създадени за професионалисти с най-високи изисквания.
Повече мощност, повече издръжливост, повече увереност при всяка задача.
Тръпкови са сред ексклузивните дистрибутори, които предлагат Bosch EXPERT.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Лазерен нивелир BOSCH, AdvancedLevel 360, 0603663B06
В наличност
SKU:
0603663B06
| Тегло | 0.52 кг |
|---|---|
| Клас на лазера | 2 |
| Точност на измерване** | ± 0.4 mm/m |
| Работен обхват | 24 m |
| Токозахранване | 4 x 1,5 V LR6 (AA) |
| Ъгъл на отваряне | 120° |
Лазерен нивелир BOSCH, Quigo
В наличност
SKU:
0603663521-1
| Тегло | 0.27 кг |
|---|---|
| Клас на лазера | 2 |
| Работен диапазон, прибл | 10 m |
| Точност на измерване | ± 0.8 mm/m |
| Диапазон на нивелиране | ± 4 ° |
| Токозахранване | 2 x 1,5 V LR03 (AAA) |
| Резба на статива | 1/4″ |
Лазерен нивелир BOSCH, UniversalLevel 3 Basic, 0603663904
В наличност
SKU:
0603663904
| Тегло | 0.54 кг |
|---|---|
| Клас на лазера | 2 |
| Точност на измерване** | ± 0.5 mm/m |
| Работен обхват | 10 m |
| Токозахранване | 3 x 1.5V / LR6 (AA) |
| Ъгъл на отваряне | 120° |
Лазерен нивелир LEICA, LINO 2LS, 848435
В наличност
SKU:
848435
Лазерен нивелир MILWAUKEE, L4CLL-301C
В наличност
SKU:
4933478098
| Тегло | 3.19 кг |
|---|---|
| Точност [mm|m] | 0.3 |
| Проекция на лазера | 1x вертикален, 1x хоризонтален |
| Класификация на лазера | Клас 2 |
| Диапазон на самонивелиране (°) | 4 |
| Детектор на работен диапазон [m] | 50 / 100 |
| Време на самонивелиране [s] | 3 |
| Клас на защита IP | 54 |
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Капацитет на батерията | 3 Аh |
| Включена батерия | С батерия |
Лазерен нивелир комплект със статив BOSCH, UniversalLevel 3, 0603663905
В наличност
SKU:
0603663905
| Тегло | 2 кг |
|---|---|
| Клас на лазера | 2 |
| Точност на измерване** | ± 0.5 mm/m |
| Работен обхват | 10 m |
| Токозахранване | 3 x 1.5V / LR6 (AA) |
| Цвят на лазерната линия | червен |
Лазерен нивелир линеен RYOBI, RB360GLL-K, 5133005311
В наличност
SKU:
5133005311
Лазерен нивелир с отвесни точки MILWAUKEE, M12™ зелен 360° 3-равнинен лазер
В наличност
SKU:
4933478960
| Тегло | 1.5 кг |
|---|---|
| Auto levelling | Да |
| Видим работен диапазон [m] | 38 |
| Време на самонивелиране [s] | 3 |
| Детектор на работен диапазон [m] | 50 / 100 |
| Диапазон на самонивелиране (°) | 4 |
| Клас на защита IP | Кутия PACKOUT™ Клас на защита IPIP 54 |
| Класификация на лазера | 2 |
| Макс. време на работа с батерия M12 B4 [h] | 15 |
| Съвместим лазерен детектор | LLD50 / LRD100 |
| Точност [mm|m] | 0.3 |
| Цвят на лазерната линия | зелено |












