Диамантено-пробивна машина BOSCH, EXPERT EXDB18V2-180, 06019P6000, без батерия
1618.80 € / 3166.10 лв.
Акумулаторен циркуляр BOSCH, EXPERT EXKS18V-68GX, 190 mm, 06016B5301, без батерия
624.00 € / 1220.44 лв.
Линеен лазер BOSCH, EXPERT EXLL18V-120-33CG, зелен, 0601065B00
1138.80 € / 2227.30 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
0601065B00
Категории: Bosch Expert, Измервателна техника, Лазерни Нивелири
Етикети: BOSCH, Bosch Expert, Измервателна техника, Лазерни Нивелири
Описание
Линеен лазер BOSCH, EXPERT EXLL18V-120-33CG, зелен, 0601065B00
- Троен източник на захранване: Лесно превключване между 18V, 12V и алкални C батерии
- Изключителен работен диапазон: Радиус 120 m с приемник
- Издържа на най-трудните работни обекти: Корпус с каучук, лазерни прозорци и рейтинг IP65
- Сигурен монтаж и прецизна работа: Вграден монтаж със силни магнити и фина настройка на завъртането
- Работна температура -10 – 40 °C
- Температура на съхранение -20 – 70 °C
- Клас на лазера 2
- Време за нивелиране – 3 s
- Цвят на лазерната линия – зелен
- Проекция 3 x 360° линии
Окомплектовка:
- L-BOXX 136 Каталожен номер: 1 600 A01 2G0
- Лазерна мишена
- Таванна скоба DK 20 Professional, каталожен номер: 1 608 M00 C4C
- Бързозарядно устройство GAL 18V-40 Professional, каталожен номер: 1 600 A01 9RJ
-
1 акумулаторна батерия 4 Ah x EXBA18V-40, каталожен номер: 1 607 A35 1MD
Допълнителна информация
| Тегло | 1.3 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 4 Ah |
| Резба на статива | 1/4″, 5/8″ |
| Лазерен диод | 500 – 540 nm, < 10 mW |
| Работен обхват, стойност | 35 m |
| Работен обхват с приемник | 120 m (радиус) |
| Точност на нивелиране | ± 0,3 mm/m |
| Диапазон на самонивелиране | ± 4° |
За бранда
Bosch е световен лидер в производството на професионални електроинструменти, известен със своето немско качество, надеждност и иновации.
В Trapkovi.bg, като официален вносител на Bosch, ще откриете пълна гама професионални машини от синята серия Bosch – бормашини, перфоратори, винтоверти, ъглошлайфи, мултиинструменти и измервателна техника.
Инструментите Bosch Professional (синя серия) са създадени за интензивна работа, прецизност и дълъг експлоатационен живот, което ги прави предпочитан избор за строителни фирми, монтажници и индустриални специалисти.
Открий Bosch EXPERT – новият клас с най-висока производителност.
Резултат от новаторски проучвания и модерни технологии, електроинструментите и консумативите Bosch EXPERT са създадени за професионалисти с най-високи изисквания.
Повече мощност, повече издръжливост, повече увереност при всяка задача.
Тръпкови са сред ексклузивните дистрибутори, които предлагат Bosch EXPERT.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Отворена ролетка MILWAUKEE, 100 m, 9.5 mm , 48225211
В наличност
SKU:
48225211
Двуполюсен тестер за напрежение BOSCH, GVT 1000-15, 0601077800
В наличност
SKU:
0601077800
| Тегло | 0.810 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| AC напрежение | 1 000 V |
| DC напрежение | 1 000 V |
| Непрекъснатост | Да |
| IP защита | IP65 |
| Клас на безопасност | CAT IV 600 V / CAT III 1000 V |
| Тип дисплей | Светодиод |
| Светлина на фенерче | Да |
| Звукова обратна връзка | Да |
| Обратна връзка чрез вибрация | Да |
| Тестване на полярност | Да |
| Тестване за фазова последователност | Да |
| Тестване на еднополюсна фаза | Да |
| Зареждане на връзка чрез натискане на бутон | Да |
| RCD изключващ | Да |
| Откриване на прекъсване на кабела | Не |
Дигитален мултицет, BOSCH, GDM 600-15 + MH1, 0601077301
В наличност
SKU:
0601077301
| Тегло | 0.877 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Измервателен диапазон на съпротивлението, MΩ | 40 |
| Капацитет, µF | 1000 |
| Напрежение AC, V | 600 |
| Напрежение DC, V | 600 |
| Резолюция на AC напрежение, mV | 0,1 |
| Резолюция на AC ток, A | 0,001 |
| Резолюция на DC напрежение, mV | 0,1 |
| Резолюция на непрекъснатост, Ohm | 0,1 |
| Резолюция на съпротивление, MOhm | 0,01 |
| Ток AC, A/Ток DC, A | 10/10 |
| Точност на AC напрежение/Точност на AC ток | ± 1,0 % + 3/ ± 1,5% + 3 |
| Точност на DC напрежение/Точност на DC ток | ± 0,5 % + 2/± 1,0 % + 3 |
| Точност на капацитет | ± 1,9 % + 2 |
| Точност на непрекъснатост/Точност на съпротивление | ± 1,0 % + 5/ ± 2,0 % + 5 |
| Честота ACA, min/max | 10/600 |
| Честотна точност | ± 0,1 % + 2 |
Линеен лазер BOSCH, PLL 360-1, 0603663L00
В наличност
SKU:
0603663L00
Линеен лазерен нивелир DEWALT, DW0811-XJ
В наличност
SKU:
DW0811
| Тегло | 0.652 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Лазерен диод | червен |
| Лазерен клас | 1 < 1 mW |
| Прецизност на нивелиране | ±4 mm/10m |
| Брой на лъчите | 2 |
| Посока на лъчите | вертикално – хоризонтално |
| Обхват на видимост на закрито | 30 m (до 50 m с детектор) |
| Самонивелиращ обхват | ±4° |
| Източник на енергия | 3 x 1.5V |
| Връзка на тринога | 1/4″ и 5/8″ |
| Клас на защита | IP 54 |
Лупа RYOBI, RML4-120G, 5133006229
В наличност
SKU:
5133006229
Ротационен лазер BOSCH, GRL 300 HVG set, 061599404B
В наличност
SKU:
061599404B
Ротационен лазер BOSCH, GRL 400 H, 0601061800
В наличност
SKU:
0601061800












