Комбиниран точков и линеен лазер BOSCH, GCL 2-15 G, 0601066J00
310.80 € / 607.87 лв. Original price was: 310.80 € / 607.87 лв..249.00 € / 487.00 лв. Текущата цена е: 249.00 € / 487.00 лв..
Комбиниран точков и линеен лазер BOSCH, GCL 2-50 C, без батерия, 0601066G08
376.80 € / 736.96 лв. Original price was: 376.80 € / 736.96 лв..301.44 € / 589.57 лв. Текущата цена е: 301.44 € / 589.57 лв..
Комбиниран точков и линеен лазер BOSCH, GCL 25, 0601066B00
412.80 € / 807.37 лв. Original price was: 412.80 € / 807.37 лв..330.24 € / 645.89 лв. Текущата цена е: 330.24 € / 645.89 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
0601066B00
Категория: Лазерни Нивелири
Етикети: BOSCH, Измервателна техника, Лазерни Нивелири
Описание
Комбиниран точков и линеен лазер BOSCH, GCL 25, 0601066B00
- Изключително универсален: лазер с кръстосани линии и 5-точков лазер в едно
- Лесно обслужване чрез интуитивно водене на работещия
- Компактен и ергономичен дизайн
Окомплектовка:
-
L-BOXX-вложка за инструмент
-
Лазерна мишена
-
Защитна чанта
-
4 x батерия 1,5 V LR6 (AA)
Допълнителна информация
| Тегло | 0.6 кг |
|---|---|
| Клас на лазера | 2 |
| Измервателен диапазон* | 10 m |
| Токозахранване | 4 x 1.5-V-LR6 (AA) |
| Точност на нивелиране* | Лазерни линии и хоризонтални точки: ± 0.3 mm/m* ; Вертикални точки: ± 0.5 mm/m* (*плюс отклонение, зависимо от използването), Хоризонтална лазерна линия: ± 0.2 mm/m* ; Вертикални лазерни линии: ± 0.3 mm/m* (*плюс отклонение, зависимо от използването) |
| Проекция | 2 линии / 5 точки |
За бранда
Bosch е световен лидер в производството на професионални електроинструменти, известен със своето немско качество, надеждност и иновации.
В Trapkovi.bg, като официален вносител на Bosch, ще откриете пълна гама професионални машини от синята серия Bosch – бормашини, перфоратори, винтоверти, ъглошлайфи, мултиинструменти и измервателна техника.
Инструментите Bosch Professional (синя серия) са създадени за интензивна работа, прецизност и дълъг експлоатационен живот, което ги прави предпочитан избор за строителни фирми, монтажници и индустриални специалисти.
Открий Bosch EXPERT – новият клас с най-висока производителност.
Резултат от новаторски проучвания и модерни технологии, електроинструментите и консумативите Bosch EXPERT са създадени за професионалисти с най-високи изисквания.
Повече мощност, повече издръжливост, повече увереност при всяка задача.
Тръпкови са сред ексклузивните дистрибутори, които предлагат Bosch EXPERT.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Лазерен нивелир BOSCH, AdvancedLevel 360, 0603663B07
В наличност
SKU:
0603663B07
| Тегло | 0.52 кг |
|---|---|
| Клас на лазера | 2 |
| Точност на измерване** | ± 0.4 mm/m |
| Работен обхват | 24 m |
| Токозахранване | 4 x 1,5 V LR6 (AA) |
| Ъгъл на отваряне | 120° |
Лазерен нивелир BOSCH, Quigo Plus, 0603663602
В наличност
SKU:
0603663602
| Тегло | 0.28 кг |
|---|---|
| Клас на лазера | 2 |
| Точност на измерване** | ± 0.8 |
| Измервателен диапазон* | ± 4 ° |
| Токозахранване | 2 x 1.5V (AAA) |
| Цвят на лазерната линия | червен |
Лазерен нивелир LEICA, LINO L6R, 912969
В наличност
SKU:
912969
Лазерен нивелир MILWAUKEE, L4CLL-301C
В наличност
SKU:
4933478098
| Тегло | 3.19 кг |
|---|---|
| Точност [mm|m] | 0.3 |
| Проекция на лазера | 1x вертикален, 1x хоризонтален |
| Класификация на лазера | Клас 2 |
| Диапазон на самонивелиране (°) | 4 |
| Детектор на работен диапазон [m] | 50 / 100 |
| Време на самонивелиране [s] | 3 |
| Клас на защита IP | 54 |
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Капацитет на батерията | 3 Аh |
| Включена батерия | С батерия |
Лазерен нивелир MILWAUKEE, M12CLL4P-0C CROSS LINE 4P. LASER XXX
В наличност
SKU:
4933479202
| Тегло | 4.356 кг |
|---|---|
| Точност [mm|m] | 0.3 |
| Видим работен диапазон [m] | 38 |
| Проекция на лазера | 1x хоризонтална, 1x вертикална, 2x точки на отвес и 2x хоризонтални точки |
| Класификация на лазера | Клас 2 |
| Диапазон на самонивелиране (°) | 4 |
| Детектор на работен диапазон [m] | 50 / 100 |
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
Лазерен нивелир комплект със статив BOSCH, UniversalLevel 3, 0603663905
В наличност
SKU:
0603663905
| Тегло | 2 кг |
|---|---|
| Клас на лазера | 2 |
| Точност на измерване** | ± 0.5 mm/m |
| Работен обхват | 10 m |
| Токозахранване | 3 x 1.5V / LR6 (AA) |
| Цвят на лазерната линия | червен |
Лазерен нивелир линеен RYOBI, RB360GLL-K, 5133005311
В наличност
SKU:
5133005311
Лазерен нивелир с отвесни точки MILWAUKEE, M12CLLP-0C, без батерия, 4933478101
В наличност
SKU:
4933478101
| Тегло | 4.404 кг |
|---|---|
| Точност [mm|m] | 0.3 |
| Видим работен диапазон [m] | 38 |
| Проекция на лазера | 1x хоризонтална, 1x вертикална, 2x точки на отвес |
| Класификация на лазера | Клас 2 |
| Диапазон на самонивелиране (°) | 4 |
| Детектор на работен диапазон [m] | 50 / 100 |
| Време на самонивелиране [s] | 3 |
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Включена батерия | Без батерия |












