Комбиниран точков и линеен лазер BOSCH, GCL 2-50 CG, без батерия, 0601066H03
572.40 € / 1119.52 лв. Original price was: 572.40 € / 1119.52 лв..457.92 € / 895.61 лв. Текущата цена е: 457.92 € / 895.61 лв..
Линеен лазер BOSCH, GLL 2-10, 0601063L00
146.40 € / 286.33 лв. Original price was: 146.40 € / 286.33 лв..115.00 € / 224.92 лв. Текущата цена е: 115.00 € / 224.92 лв..
Комбиниран точков и линеен лазер BOSCH, GCL 2-50 CG, 0601066H00
674.40 € / 1319.01 лв. Original price was: 674.40 € / 1319.01 лв..539.52 € / 1055.21 лв. Текущата цена е: 539.52 € / 1055.21 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
0601066H00
Категория: Лазерни Нивелири
Етикети: BOSCH, Измервателна техника, Лазерни Нивелири
Описание
Комбиниран точков и линеен лазер BOSCH, GCL 2-50 CG, 0601066H00
- Широки зелени Хоризонтални и вертикални лазерни линии, както и 2 центрирани отвесни точки предлагат оптимална видимост
- Bluetooth® връзката сдвоена с приложението Levelling Remote предлага дистанционно регулиране на инструмента чрез смартфон
- Dual Power Source (Двоен източник на захранване) позволява използване на 12 V литиево-йонна акумулаторна батерия или стандартни алкални батерии
Окомплектовка:
-
L-BOXX 136Каталожен номер: 1 600 A01 2G0
-
Лазерна мишена
-
Защитна чанта
-
Таванна скоба
-
Въртяща се стойка RM 2 ProfessionalКаталожен номер: 0 601 092 700
-
1 x акумулаторна батерия GBA 12V 2.0AhКаталожен номер: 1 600 Z00 02X
-
Бързозарядно устройство GAL 12V-40 ProfessionalКаталожен номер: 1 600 A01 9R3
Допълнителна информация
| Тегло | 0.6 кг |
|---|---|
| Клас на лазера | 2 |
| Измервателен диапазон* | 20 m |
| Точност на нивелиране* | ± 0.3 mm/m* |
| Проекция | 2 линии / 2 точки |
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 2 Ah |
За бранда
Bosch е световен лидер в производството на професионални електроинструменти, известен със своето немско качество, надеждност и иновации.
В Trapkovi.bg, като официален вносител на Bosch, ще откриете пълна гама професионални машини от синята серия Bosch – бормашини, перфоратори, винтоверти, ъглошлайфи, мултиинструменти и измервателна техника.
Инструментите Bosch Professional (синя серия) са създадени за интензивна работа, прецизност и дълъг експлоатационен живот, което ги прави предпочитан избор за строителни фирми, монтажници и индустриални специалисти.
Открий Bosch EXPERT – новият клас с най-висока производителност.
Резултат от новаторски проучвания и модерни технологии, електроинструментите и консумативите Bosch EXPERT са създадени за професионалисти с най-високи изисквания.
Повече мощност, повече издръжливост, повече увереност при всяка задача.
Тръпкови са сред ексклузивните дистрибутори, които предлагат Bosch EXPERT.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Лазерен нивелир BOSCH, Quigo green, 0603663C02
В наличност
SKU:
0603663C02
| Тегло | 0.27 кг |
|---|---|
| Клас на лазера | 2 |
| Точност на измерване** | ± 0.6 mm/m |
| Измервателен диапазон* | ± 4 ° |
| Токозахранване | 2 x 1,5 V LR03 (AAA) |
| Ъгъл на отваряне | 85 ° |
| Резба на статива | 1/4″ |
Лазерен нивелир BOSCH, Quigo III, 0603663503
В наличност
SKU:
0603663503
| Тегло | 0.22 кг |
|---|---|
| Клас на лазера | 2 |
| Точност на измерване** | ± 0.8 |
| Измервателен диапазон* | ± 4 ° |
| Цвят на лазерната линия | червен |
| Токозахранване | 2 x 1.5V (AAA) |
Лазерен нивелир BOSCH, Quigo Plus, 0603663602
В наличност
SKU:
0603663602
| Тегло | 0.28 кг |
|---|---|
| Клас на лазера | 2 |
| Точност на измерване** | ± 0.8 |
| Измервателен диапазон* | ± 4 ° |
| Токозахранване | 2 x 1.5V (AAA) |
| Цвят на лазерната линия | червен |
Лазерен нивелир LEICA, LINO L2P5, 864431
В наличност
SKU:
864431
| Тегло | 0.53 кг |
|---|---|
| Цвят на лъча | Червен |
| Клас на лазера | 2 |
| Обхват без приемник | 25 m |
| Обхват с приемник | 80 m |
| Точност на изравняване | +/- 0.2mm/m |
| Диапазон на самонивелиране | +/-4° |
| Брой лазерни точки | 4 |
| Брой лазерни линии | 2 |
| Посока на лъча | вертикално, хоризонтално, нагоре, надолу, надясно, наляво |
| Точност на точките | +/- 0.2 mm/m |
| Точност на хоризонталната / вертикалната линия | +/- 0.3 mm/m |
| Клас на защита | IP54 |
Лазерен нивелир LEICA, LINO L4P1, 834838
В наличност
SKU:
834838
Лазерен нивелир LEICA, LINO L6R, 912969
В наличност
SKU:
912969
Лазерен нивелир с отвесни точки MILWAUKEE, M12™ зелен 360° 3-равнинен лазер
В наличност
SKU:
4933478960
| Тегло | 1.5 кг |
|---|---|
| Auto levelling | Да |
| Видим работен диапазон [m] | 38 |
| Време на самонивелиране [s] | 3 |
| Детектор на работен диапазон [m] | 50 / 100 |
| Диапазон на самонивелиране (°) | 4 |
| Клас на защита IP | Кутия PACKOUT™ Клас на защита IPIP 54 |
| Класификация на лазера | 2 |
| Макс. време на работа с батерия M12 B4 [h] | 15 |
| Съвместим лазерен детектор | LLD50 / LRD100 |
| Точност [mm|m] | 0.3 |
| Цвят на лазерната линия | зелено |
Лазерен нивелир, червен лазер RYOBI, RBCLLR1, 5133004863
В наличност
SKU:
5133004863












