Комбиниран точков и линеен лазер BOSCH, GCL 2-50 C, без батерия, 0601066G08
376.80 € / 736.96 лв. Original price was: 376.80 € / 736.96 лв..301.44 € / 589.57 лв. Текущата цена е: 301.44 € / 589.57 лв..
Комбиниран точков и линеен лазер BOSCH, GCL 2-50 C, 0601066G02
391.20 € / 765.12 лв. Original price was: 391.20 € / 765.12 лв..312.96 € / 612.10 лв. Текущата цена е: 312.96 € / 612.10 лв..
Комбиниран точков и линеен лазер BOSCH, GCL 2-50 C, 0601066G00
332.40 € / 650.12 лв. Original price was: 332.40 € / 650.12 лв..265.92 € / 520.09 лв. Текущата цена е: 265.92 € / 520.09 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
0601066G00
Категория: Лазерни Нивелири
Етикети: BOSCH, Измервателна техника, Лазерни Нивелири
Описание
Комбиниран точков и линеен лазер BOSCH, GCL 2-50 C, 0601066G00
- Bluetooth® връзката сдвоена с приложението Levelling Remote предлага дистанционно регулиране на инструмента чрез смартфон
- Dual Power Source (Двоен източник на захранване) позволява използване на 12 V литиево-йонна акумулаторна батерия или на стандартни алкални батерии за допълнителна гъвкавост
- Прецизно изравняване на лазерните линии около центрирани отвесни точки с ръчен държач RM 2 или моторизиран държач RM 3
Окомплектовка:
-
Лазерна мишена
-
Защитна чанта
-
Въртяща се стойка RM 2 ProfessionalКаталожен номер: 0 601 092 700
-
AA1 алкалинова акумулаторна батерия адаптерКаталожен номер: 1 608 M00 C1B
-
4 x батерия 1,5 V LR6 (AA)
Допълнителна информация
| Тегло | 0.6 кг |
|---|---|
| Клас на лазера | 2 |
| Измервателен диапазон* | 20 m |
| Токозахранване | 12 V литиево-йонна акумулаторна батерия или 4 x 1.5 V LR6 (AA) |
| Точност на нивелиране* | ± 0.3 mm/m* |
| Проекция | 2 линии / 2 точки |
За бранда
Bosch е световен лидер в производството на професионални електроинструменти, известен със своето немско качество, надеждност и иновации.
В Trapkovi.bg, като официален вносител на Bosch, ще откриете пълна гама професионални машини от синята серия Bosch – бормашини, перфоратори, винтоверти, ъглошлайфи, мултиинструменти и измервателна техника.
Инструментите Bosch Professional (синя серия) са създадени за интензивна работа, прецизност и дълъг експлоатационен живот, което ги прави предпочитан избор за строителни фирми, монтажници и индустриални специалисти.
Открий Bosch EXPERT – новият клас с най-висока производителност.
Резултат от новаторски проучвания и модерни технологии, електроинструментите и консумативите Bosch EXPERT са създадени за професионалисти с най-високи изисквания.
Повече мощност, повече издръжливост, повече увереност при всяка задача.
Тръпкови са сред ексклузивните дистрибутори, които предлагат Bosch EXPERT.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Лазерен нивелир BOSCH, AdvancedLevel 360, 0603663B06
В наличност
SKU:
0603663B06
| Тегло | 0.52 кг |
|---|---|
| Клас на лазера | 2 |
| Точност на измерване** | ± 0.4 mm/m |
| Работен обхват | 24 m |
| Токозахранване | 4 x 1,5 V LR6 (AA) |
| Ъгъл на отваряне | 120° |
Лазерен нивелир BOSCH, Quigo III, 0603663503
В наличност
SKU:
0603663503
| Тегло | 0.22 кг |
|---|---|
| Клас на лазера | 2 |
| Точност на измерване** | ± 0.8 |
| Измервателен диапазон* | ± 4 ° |
| Цвят на лазерната линия | червен |
| Токозахранване | 2 x 1.5V (AAA) |
Лазерен нивелир BOSCH, UniversalLevel 3 Basic, 0603663904
В наличност
SKU:
0603663904
| Тегло | 0.54 кг |
|---|---|
| Клас на лазера | 2 |
| Точност на измерване** | ± 0.5 mm/m |
| Работен обхват | 10 m |
| Токозахранване | 3 x 1.5V / LR6 (AA) |
| Ъгъл на отваряне | 120° |
Лазерен нивелир LEICA, LINO L2, 864413
В наличност
SKU:
864413
Лазерен нивелир MILWAUKEE, L4CLL-301C
В наличност
SKU:
4933478098
| Тегло | 3.19 кг |
|---|---|
| Точност [mm|m] | 0.3 |
| Проекция на лазера | 1x вертикален, 1x хоризонтален |
| Класификация на лазера | Клас 2 |
| Диапазон на самонивелиране (°) | 4 |
| Детектор на работен диапазон [m] | 50 / 100 |
| Време на самонивелиране [s] | 3 |
| Клас на защита IP | 54 |
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Капацитет на батерията | 3 Аh |
| Включена батерия | С батерия |
Лазерен нивелир с отвесни точки MILWAUKEE, M12CLLP-0C, без батерия, 4933478101
В наличност
SKU:
4933478101
| Тегло | 4.404 кг |
|---|---|
| Точност [mm|m] | 0.3 |
| Видим работен диапазон [m] | 38 |
| Проекция на лазера | 1x хоризонтална, 1x вертикална, 2x точки на отвес |
| Класификация на лазера | Клас 2 |
| Диапазон на самонивелиране (°) | 4 |
| Детектор на работен диапазон [m] | 50 / 100 |
| Време на самонивелиране [s] | 3 |
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Включена батерия | Без батерия |
Лазерен нивелир с отвесни точки MILWAUKEE, M12CLLP-301C
В наличност
SKU:
4933478100
| Тегло | 5.182 кг |
|---|---|
| Точност [mm|m] | 0.3 |
| Видим работен диапазон [m] | 38 |
| Проекция на лазера | 1x хоризонтална, 1x вертикална, 2x точки на отвес |
| Класификация на лазера | Клас 2 |
| Диапазон на самонивелиране (°) | 4 |
| Детектор на работен диапазон [m] | 50 / 100 |
| Време на самонивелиране [s] | 3 |
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Капацитет на батерията | 3 Ah |
| Включена батерия | С батерия |
Лазерен нивелир, зелен лазер RYOBI, RBCLLG1, 5133004864
В наличност
SKU:
5133004864












