Комбиниран точков и линеен лазер BOSCH, GCL 2-15, 0601066E00
202.98 € / 396.99 лв. Original price was: 202.98 € / 396.99 лв..140.00 € / 273.82 лв. Текущата цена е: 140.00 € / 273.82 лв..
Комбиниран точков и линеен лазер BOSCH, GCL 2-15 G, 0601066J00
310.80 € / 607.87 лв. Original price was: 310.80 € / 607.87 лв..249.00 € / 487.00 лв. Текущата цена е: 249.00 € / 487.00 лв..
Комбиниран точков и линеен лазер BOSCH, GCL 2-15, 0601066E02
280.70 € / 549.00 лв. Original price was: 280.70 € / 549.00 лв..224.46 € / 439.01 лв. Текущата цена е: 224.46 € / 439.01 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
0601066E02
Категория: Лазерни Нивелири
Етикети: BOSCH, Измервателна техника, Лазерни Нивелири
Описание
Комбиниран точков и линеен лазер BOSCH, GCL 2-15, 0601066E02
- И хоризонталната и вертикалната лазерна линия са идеални за приложения с нивелиране на къси разстояния
- Изпитай удоволствие от приложения с прецизно пренасяне благодарение на 2 центрирани отвесни точки
- Въртяща се стойка RM 1 Professional позволява лесно позициониране на лазерните линии около отвесните точки
Окомплектовка:
-
Въртяща се стойка RM 1 ProfessionalКаталожен номер: 0 601 092 600
-
Лазерна мишена
-
3 x батерия 1,5 V LR6 (AA)
-
Таванна скоба
-
Куфар за инструменти
Допълнителна информация
| Тегло | 0.49 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Работен обхват* | до 15 m |
| Точност на нивелиране* | ± 0,3 mm/m* (*плюс отклонение, зависимо от използването) |
| Цвят на лазерната линия | червен |
| Клас на лазера | 2 |
| Проекция | 2 линии / 2 точки |
За бранда
Bosch е световен лидер в производството на професионални електроинструменти, известен със своето немско качество, надеждност и иновации.
В Trapkovi.bg, като официален вносител на Bosch, ще откриете пълна гама професионални машини от синята серия Bosch – бормашини, перфоратори, винтоверти, ъглошлайфи, мултиинструменти и измервателна техника.
Инструментите Bosch Professional (синя серия) са създадени за интензивна работа, прецизност и дълъг експлоатационен живот, което ги прави предпочитан избор за строителни фирми, монтажници и индустриални специалисти.
Открий Bosch EXPERT – новият клас с най-висока производителност.
Резултат от новаторски проучвания и модерни технологии, електроинструментите и консумативите Bosch EXPERT са създадени за професионалисти с най-високи изисквания.
Повече мощност, повече издръжливост, повече увереност при всяка задача.
Тръпкови са сред ексклузивните дистрибутори, които предлагат Bosch EXPERT.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Лазерен нивелир BOSCH, AdvancedLevel 360, 0603663B06
В наличност
SKU:
0603663B06
| Тегло | 0.52 кг |
|---|---|
| Клас на лазера | 2 |
| Точност на измерване** | ± 0.4 mm/m |
| Работен обхват | 24 m |
| Токозахранване | 4 x 1,5 V LR6 (AA) |
| Ъгъл на отваряне | 120° |
Лазерен нивелир BOSCH, UniversalLevel 3 Basic, 0603663904
В наличност
SKU:
0603663904
| Тегло | 0.54 кг |
|---|---|
| Клас на лазера | 2 |
| Точност на измерване** | ± 0.5 mm/m |
| Работен обхват | 10 m |
| Токозахранване | 3 x 1.5V / LR6 (AA) |
| Ъгъл на отваряне | 120° |
Лазерен нивелир LEICA, LINO L2, 864413
В наличност
SKU:
864413
Лазерен нивелир LEICA, LINO L2P5G, 864435
В наличност
SKU:
864435
Лазерен нивелир LEICA, LINO L6G-1, 912971
В наличност
SKU:
912971
Лазерен нивелир LEICA, LINO L6G-S, 918977
В наличност
SKU:
918977
Лазерен нивелир MILWAUKEE, M12CLL4P-0C CROSS LINE 4P. LASER XXX
В наличност
SKU:
4933479202
| Тегло | 4.356 кг |
|---|---|
| Точност [mm|m] | 0.3 |
| Видим работен диапазон [m] | 38 |
| Проекция на лазера | 1x хоризонтална, 1x вертикална, 2x точки на отвес и 2x хоризонтални точки |
| Класификация на лазера | Клас 2 |
| Диапазон на самонивелиране (°) | 4 |
| Детектор на работен диапазон [m] | 50 / 100 |
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
Лазерен нивелир с отвесни точки MILWAUKEE, M12™ зелен 360° 3-равнинен лазер
В наличност
SKU:
4933478960
| Тегло | 1.5 кг |
|---|---|
| Auto levelling | Да |
| Видим работен диапазон [m] | 38 |
| Време на самонивелиране [s] | 3 |
| Детектор на работен диапазон [m] | 50 / 100 |
| Диапазон на самонивелиране (°) | 4 |
| Клас на защита IP | Кутия PACKOUT™ Клас на защита IPIP 54 |
| Класификация на лазера | 2 |
| Макс. време на работа с батерия M12 B4 [h] | 15 |
| Съвместим лазерен детектор | LLD50 / LRD100 |
| Точност [mm|m] | 0.3 |
| Цвят на лазерната линия | зелено |












