Лазерен далекомер Leica , DISTO D5-R Bluetooth, 950908
588.00 € / 1150.03 лв. Original price was: 588.00 € / 1150.03 лв..529.20 € / 1035.03 лв. Текущата цена е: 529.20 € / 1035.03 лв..
Лазерен далекомер Leica , DISTO D5-R Bluetooth, 950908
- С цифровия Pointfinder на екрана Leica DISTO D5 R прави измерванията на открито – дори при ярка слънчева светлина и на много големи разстояния – лесни и удобни.
- Както целта, така и резултатите от измерването се виждат изключително ясно на големия IPS дисплей (с качество като на iPhone).
- За по-висока точност при измерване с новата функция Gesture Measure не е необходимо да движите уреда – просто прекарайте ръка през лазерния лъч и измерването се задейства.
- Множество функции подпомагат всякакви измервателни приложения: Smart Horizontal Mode, проследяване на височина, измерване на профили или ъгли.
- Това означава, че всяка измервателна задача на строителната площадка може да бъде решена бързо и ефективно.
- Измерените данни могат да бъдат изпратени чрез Bluetooth към приложението DISTO Plan или към отделни шаблони, например в Excel, имейл или друго приложение, което подпомага ефективен и безгрешен дигитален работен процес.
- Обхват: 200 м | Точност: ± 1 мм
- Bluetooth® Smart, безплатно приложение Leica DISTO™ Sketch
- Цветен дисплей с дигитален Pointfinder и 4x увеличение
- Многофункционален, IP54 (защитен от прах и водни пръски)
- Стартиране на измерване с жест – за максимална точност
- Индиректно измерване на височина | 360° сензор за наклон
- Функции за площ и обем | Събиране / изваждане
- Smart Horizontal Mode | Smart Room Measurement (интелигентно измерване на помещения)
- Мерни единици: метър, фут, инч
- Тест за изпускане: от височина 2 м
- Pointfinder с увеличение: 4x
- Време на работа: до 10 часа или 5000 измервания
- IP защита: 54
- Дължина: 114 мм
- Ширина: 60 мм
- Височина: 24 мм
Окомплектовка:
- Калъф DISTO
- USB кабел
| Тегло | 0.180 кг |
|---|---|
| Точност | ± 1,0 мм |
| Обхват | 0,05 – 200 м |
LEICA е световен лидер в производството на професионални измервателни уреди и инструменти за строителството, известен със своето швейцарско качество, прецизност и надеждност.
В Trapkovi.bg ще откриете лазерни нивелири, далекомери, нивелирни и теодолитни системи LEICA, подходящи за строителство, геодезия и професионални проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на LEICA за България.
Изберете инструментите LEICA от Trapkovi.bg – точност, издръжливост и надеждност за професионалисти.
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Амперклещи – отворени BOSCH, GFM 1000-15 + MH 1, 0601077401
В наличност
Амперклещи – отворени BOSCH, GMC 600-15 + MH 1, 0601077601
В наличност
Двуполюсен тестер за напрежение BOSCH, GVT 1000-15, 0601077800
В наличност
| Тегло | 0.810 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| AC напрежение | 1 000 V |
| DC напрежение | 1 000 V |
| Непрекъснатост | Да |
| IP защита | IP65 |
| Клас на безопасност | CAT IV 600 V / CAT III 1000 V |
| Тип дисплей | Светодиод |
| Светлина на фенерче | Да |
| Звукова обратна връзка | Да |
| Обратна връзка чрез вибрация | Да |
| Тестване на полярност | Да |
| Тестване за фазова последователност | Да |
| Тестване на еднополюсна фаза | Да |
| Зареждане на връзка чрез натискане на бутон | Да |
| RCD изключващ | Да |
| Откриване на прекъсване на кабела | Не |
Дигитален мултицет, BOSCH, GDM 600-15 + MH1, 0601077301
В наличност
| Тегло | 0.877 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Измервателен диапазон на съпротивлението, MΩ | 40 |
| Капацитет, µF | 1000 |
| Напрежение AC, V | 600 |
| Напрежение DC, V | 600 |
| Резолюция на AC напрежение, mV | 0,1 |
| Резолюция на AC ток, A | 0,001 |
| Резолюция на DC напрежение, mV | 0,1 |
| Резолюция на непрекъснатост, Ohm | 0,1 |
| Резолюция на съпротивление, MOhm | 0,01 |
| Ток AC, A/Ток DC, A | 10/10 |
| Точност на AC напрежение/Точност на AC ток | ± 1,0 % + 3/ ± 1,5% + 3 |
| Точност на DC напрежение/Точност на DC ток | ± 0,5 % + 2/± 1,0 % + 3 |
| Точност на капацитет | ± 1,9 % + 2 |
| Точност на непрекъснатост/Точност на съпротивление | ± 1,0 % + 5/ ± 2,0 % + 5 |
| Честота ACA, min/max | 10/600 |
| Честотна точност | ± 0,1 % + 2 |
Дигитален мултицет, BOSCH, GDM 600-15, 0601077300
В наличност
| Тегло | 0.38 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| AC напрежение | 600 V |
| Резолюция на AC напрежение | 0,1 mV |
| Точност на AC напрежение | ± 1,0 % + 3 |
| AC ток | 10 A |
| Резолюция на AC ток | 0.001 A |
| Точност на AC ток | ± 1.5% + 3 |
| DC напрежение | 600 V |
| Резолюция на DC напрежение | 0,1 mV |
| Точност на DC напрежение | ± 0,5 % + 2 |
| DC ток | 10 A |
| Резолюция на DC ток | 0,001 A |
| Точност на DC ток | ± 1,0 % + 3 |
| Съпротивление | 40 MΩ |
| Резолюция на съпротивление | 0,01 MOhm |
| Точност на съпротивление | ± 2,0 % + 5 |
| Капацитет | 1000 µF |
| Точност на капацитет | ± 1,9 % + 2 |
| Резолюция на непрекъснатост | 0.1 Ohm |
| Точност на непрекъснатост | ± 1.0 % + 5 |
| Честотна точност | ± 0,1 % + 2 |
| Звукова обратна връзка | Да |
| Откриване на прекъсване на кабела | Не |
| Измервателен диапазон на честотата | 50 kHz ACV / 2 kHz ACA |
Лазерен нивелир с отвесни точки MILWAUKEE, M12™ зелен 360° 3-равнинен лазер
В наличност
| Тегло | 1.5 кг |
|---|---|
| Auto levelling | Да |
| Видим работен диапазон [m] | 38 |
| Време на самонивелиране [s] | 3 |
| Детектор на работен диапазон [m] | 50 / 100 |
| Диапазон на самонивелиране (°) | 4 |
| Клас на защита IP | Кутия PACKOUT™ Клас на защита IPIP 54 |
| Класификация на лазера | 2 |
| Макс. време на работа с батерия M12 B4 [h] | 15 |
| Съвместим лазерен детектор | LLD50 / LRD100 |
| Точност [mm|m] | 0.3 |
| Цвят на лазерната линия | зелено |
Ротационен лазер BOSCH, GRL 400 H, 0601061800
В наличност
Камера мобилна REMS, CamSys 2 Set S-Color 30 H, 175303 R220
В наличност












