Аксесоари за Leica DISTO X6 за P2P измервания, 6018772
1198.20 € / 2343.48 лв. Original price was: 1198.20 € / 2343.48 лв..1078.38 € / 2109.13 лв. Текущата цена е: 1078.38 € / 2109.13 лв..
Аксесоари за Leica DISTO X6 за P2P измервания, 6018772
- Интелигентният адаптер за триножник Leica DST 360‑X е идеалното допълнение към Leica DISTO X6.
- Той позволява измерване на разстоянието между всяка две точки, заснемане на 2D и 3D данни за последваща обработка в CAD програми и прецизно прицелване на обекти.
- Здравият метален корпус осигурява оптимална устойчивост и постоянно точни резултати от измерванията.
- Предлага се в metaBOX, включително трипод TRI 120, таргет плоча GZM 3 и зарядно устройство.
Окомплектовка:
- Адаптер DST 360‑X,
- трипод TRI 120,
- твърд куфар
- зарядно устройство и таргет плоча GZM 3
- В този комплект не е включено устройство DISTO X6.
| Тегло | 1.58 кг |
|---|
LEICA е световен лидер в производството на професионални измервателни уреди и инструменти за строителството, известен със своето швейцарско качество, прецизност и надеждност.
В Trapkovi.bg ще откриете лазерни нивелири, далекомери, нивелирни и теодолитни системи LEICA, подходящи за строителство, геодезия и професионални проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на LEICA за България.
Изберете инструментите LEICA от Trapkovi.bg – точност, издръжливост и надеждност за професионалисти.
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Амперклещи – отворени BOSCH, GFM 1000-15 + MH 1, 0601077401
В наличност
Линеен лазер BOSCH, PLL 360-1, 0603663L00
В наличност
Ротационен лазер BOSCH, GRL 300 HV, 0601061501
В наличност
Ротационен лазер BOSCH, GRL 300 HV set , 061599405U
В наличност
Ротационен лазер BOSCH, GRL 300 HVG, 0601061701
В наличност
Ротационен лазер BOSCH, GRL 400 H, 0601061806
В наличност
Електронен уред за измерване на налягане и плътност REMS, P7-TD C Set, 611060 R220
В наличност
| Тегло | 4.5 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Мощност | 4.8 V |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 2 Ah |
| Вътрешен сензор за налягане | ≤ 0,1 MPa / 1 bar |
| Интегрирана въздушна помпа | за изпитване на херметичност до ≤ 150 hPa/mbar |
Камера мобилна REMS, CamSys 2 Set S-Color 30 H, 175303 R220
В наличност












