Комплект адаптер и маркуч за въздух REMS, 10 м, за Secco 80, 132104R
406.80 € / 795.63 лв.
Индустриален вентилатор REMS Orkan 2050, 450 W, 2050 м³/ч, 132301R220
542.40 € / 1060.84 лв. Original price was: 542.40 € / 1060.84 лв..310.80 € / 607.87 лв. Текущата цена е: 310.80 € / 607.87 лв..
Влагомер REMS Detect W, 25-80 %, 132115R
300.00 € / 586.75 лв.
Описание
Влагомер REMS Detect W, 25-80 %, 132115R
- Влагомер REMS Detect W е с диапазон на измерване от 25 % до 80 %.
- Може да определи характеристиките на материала за циментова замазка, анхидритна замазка и бетон в % CM и % маса.
- Влагомера определя бързо и оценява разпределението на влагата в стени, подове и тавани.
- Височина: 60 мм
Допълнителна информация
| Тегло | 0.23 кг |
|---|---|
| Диапазон на измерване | 25-80 % |
| Дължина | 190 мм |
За бранда
REMS е водещ немски производител на професионални инструменти за обработка на тръби, известен с качество, надеждност и прецизност.
В Trapkovi.bg ще откриете резачки за тръби, тръбни навивачи, пресови инструменти и аксесоари REMS, подходящи за водопроводчици, отоплителни и индустриални проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на REMS за България.
Изберете инструменти REMS от Trapkovi.bg – ефективност, дълготрайност и професионално качество за всяка работа.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Дигитален влагомер BOSCH, GMP 1-13, 0601078000
В наличност
SKU:
0601078000
Дигитален мултицет BOSCH, EXPERT EXMC600-17, 0601077500
В наличност
334.80 € / 654.81 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
0601077500
| Тегло | 0.97 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| AC напрежение | 600 V |
| Резолюция на AC напрежение | 0,1 V |
| AC ток | 600 A |
| Резолюция на AC ток | 0.1 A |
| DC напрежение | 600 V |
| Резолюция на DC напрежение | 0,1 V |
| DC ток | 600 A |
| Резолюция на DC ток | 0,1 |
| DC µA ток | 600 µA |
| Пусков ток (A) | 600 A |
| Съпротивление | 60 MΩ |
| Капацитет | 6000 µF |
| Измервателен диапазон на честотата | 10 kHz AC V / 1 kHz AC A |
| Диапазон на непрекъснатост | 600 Ω |
Дигитален ъгломер BOSCH, GAM 220 MF, 0601076600
В наличност
SKU:
0601076600
Дигитален ъгломер BOSCH, GAM 270 MLF, 0601076400
В наличност
SKU:
0601076400
Измервателен триъгълник SOLA, RS 18
В наличност
SKU:
56160101
Измервателно колело BOSCH, GWM
В наличност
SKU:
0601074000
Подпора BESSEY, STE300
В наличност
SKU:
STE300
Телескопичен прът за монтаж BESSEY, ST290
В наличност
SKU:
ST290












