Потопяема Помпа Мръсна Вода MAKITA PF0410, 140 l/min
104.30 € / 203.99 лв. Original price was: 104.30 € / 203.99 лв..94.08 € / 184.00 лв. Текущата цена е: 94.08 € / 184.00 лв..
Потопяема Помпа Чиста Вода MAKITA PF1100, 250 l/m
168.73 € / 330.01 лв. Original price was: 168.73 € / 330.01 лв..136.00 € / 265.99 лв. Текущата цена е: 136.00 € / 265.99 лв..
Потопяема Помпа Мръсна Вода MAKITA PF1010, 240 l/min
138.05 € / 270.00 лв. Original price was: 138.05 € / 270.00 лв..125.00 € / 244.48 лв. Текущата цена е: 125.00 € / 244.48 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
PF1010
Категория: Водни помпи
Етикети: MAKITA, Водни помпи, Градинска техника
Описание
Потопяема Помпа Мръсна Вода MAKITA PF1010, 240 l/min
- Подходяща за мръсна и кална вода.
- Удобни дръжки за по-лесно транспортиране.
- Система за автоматично изключване с регулируем лостЗдрав пластмасов корпус.
- Окомплектована с поплавък.
- Вградена термична защита от претоварване.
- Подходящи за изпомпване на резервоари, шахти и наводнени площи.
Окомплектовка:
- Изходна връзка – 609.024.627 : 1бр.
- Коляно – 609.024.626 : 1бр.
- О-пръстен – 609.024.625 : 1бр.
- Транспортна хартиена кутия: 1бр
Допълнителна информация
| Тегло | 5.3 кг |
|---|---|
| Дълбочина изпомпване | 5 m |
| Обща вис.изпомпване | 10 m |
| Макс. дебит | 240 l/min |
| Мощност | 1100 W |
| Тип захранване | Електрическо |
За бранда
MAKITA е световен лидер в производството на професионални електроинструменти и акумулаторна техника, известен със качество, мощност и дълъг живот.
В Trapkovi.bg ще откриете бормашини, винтоверти, ъглошлайфи, перфоратори и акумулаторни инструменти MAKITA, подходящи за строителство, ремонт и професионални проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на Makita за България и оторизиран сервиз за гаранционно и извънгаранционно обслужване на Bosch, Makita, Ryobi, Milwaukee и AEG.
Изберете инструменти MAKITA от Trapkovi.bg – надеждност, ефективност и прецизност за професионалисти и домашни майстори.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторна безчеткова водна помпа MILWAUKEE, M18 BLSWP-0, 4933498559
В наличност
SKU:
4933498559
| Тегло | 5.5 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | Без батерия |
| Вид вода, която може да се изпомпва | Черна вода(замърсена отпадна вода) |
| Автоматично изключване при работа на сухо | Да |
| Дебит | 5670 l/h |
| Макс. височина на главата | 5.1 m |
| Макс. температура на водата | 60 °C |
| Размер на резбата | 32 mm Женска резба |
Акумулаторна безчеткова водна помпа MILWAUKEE, M18BLSWP-801, 4933498560
В наличност
SKU:
4933498560
| Тегло | 6.6 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 8.0 Ah |
| Вид вода, която може да се изпомпва | Черна вода(замърсена отпадна вода) |
| Автоматично изключване при работа на сухо | Да |
| Дебит | 5670 l/h |
| Макс. височина на главата | 5.1 m |
| Макс. температура на водата | 60 °C |
| Размер на резбата | 32 mm Женска резба |
Акумулаторна потопяема Водна помпа RYOBI, RY18SPA-0, без батерия, 5133005778
В наличност
SKU:
5133005778
Бензинова водна помпа HONDA HONDA WB 30XT + бонус масло двигателно 1 л., 08221888101MP
В наличност
510.00 € / 997.47 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
WB30XT3DRX
Електрическа помпа за пълнене и обезвъздушаване Rems Solar-Push K 60
В наличност
SKU:
115312R220
Потопяема дренажна помпа GARDENA, Dirty Water 9200 Basic 09007-47, 250 W, 4 м, 9200 л/ч, 970525301
В наличност
SKU:
970525301
Хидрофорна система GARDENA, 3800 Silent 09064-20, 1″, 600 W, 39 м, 3.8 м³/ч, 970645901
В наличност
SKU:
970645901
Потопяема нагнетателна помпа GARDENA, 4700/2
В наличност
SKU:
970443001












