Потопяема Помпа Мръсна Вода MAKITA PF1010, 240 l/min
138.05 € / 270.00 лв. Original price was: 138.05 € / 270.00 лв..125.00 € / 244.48 лв. Текущата цена е: 125.00 € / 244.48 лв..
Верижен Трион MAKITA UC4041A, 1800W, 400 mm
211.67 € / 413.99 лв. Original price was: 211.67 € / 413.99 лв..160.00 € / 312.93 лв. Текущата цена е: 160.00 € / 312.93 лв..
Потопяема Помпа Чиста Вода MAKITA PF1100, 250 l/m
168.73 € / 330.01 лв. Original price was: 168.73 € / 330.01 лв..136.00 € / 265.99 лв. Текущата цена е: 136.00 € / 265.99 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
PF1100
Категории: Акция Градина, Водни помпи
Етикети: MAKITA, Акция Градина, Водни помпи, Градинска техника
Описание
Потопяема Помпа Чиста Вода MAKITA PF1100, 250 l/m
- Помпа потопяема MAKITA PF1100.
- Здрав корпус от неръждаема стомана.
- Двойно уплътнение с отделение за масло по средата осигурява по-дълъг срок на експлоатация.
- Система за автоматично изключване с регулируем лост.
- Удобни дръжки за по-лесно транспортиране.
- Защита IPX8.
- Поплавък за автоматична работа.
Окомплектовка:
- Изходна връзка – 609.024.627 : 1бр.
Допълнителна информация
| Тегло | 5.9 кг |
|---|---|
| Дълбочина изпомпване | 5 m |
| Обща вис.изпомпване | 9 m |
| Макс. дебит | 250 l/min |
| Мощност | 1100 W |
| Тип захранване | Електрическо |
За бранда
MAKITA е световен лидер в производството на професионални електроинструменти и акумулаторна техника, известен със качество, мощност и дълъг живот.
В Trapkovi.bg ще откриете бормашини, винтоверти, ъглошлайфи, перфоратори и акумулаторни инструменти MAKITA, подходящи за строителство, ремонт и професионални проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на Makita за България и оторизиран сервиз за гаранционно и извънгаранционно обслужване на Bosch, Makita, Ryobi, Milwaukee и AEG.
Изберете инструменти MAKITA от Trapkovi.bg – надеждност, ефективност и прецизност за професионалисти и домашни майстори.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Eлектрическа помпа за изпитване на налягане REMS, E-Push 2
В наличност
SKU:
115500R220
Акумулаторна градинска помпа BOSCH, GardenPump 18V-2000, без батерия, 06008C4203
В наличност
SKU:
06008C4203
| Тегло | 2.2 кг |
|---|---|
| Дължина на маркуча | 2.5 m |
| Дебит, макс. | 33.3 l/min |
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
Акумулаторна помпа BOSCH, EasyPump, 0603947000
В наличност
SKU:
0603947000
Водна помпа RYOBI, RY18TPXA-0, без батерия, 5133006307
В наличност
SKU:
5133006307
Електрическа помпа за пълнене и обезвъздушаване Rems Solar-Push K 60
В наличност
SKU:
115312R220
Потопяема дренажна помпа GARDENA, Dirty Water 9200 Basic 09007-47, 250 W, 4 м, 9200 л/ч, 970525301
В наличност
SKU:
970525301
Хидрофорна система GARDENA, 3800 Silent 09064-20, 1″, 600 W, 39 м, 3.8 м³/ч, 970645901
В наличност
SKU:
970645901
Потопяема Помпа Мръсна Вода MAKITA PF1010, 240 l/min
В наличност
SKU:
PF1010












