Водоструйка MAKITA HW132, 2100W, 140 bar
423.35 € / 828.00 лв. Original price was: 423.35 € / 828.00 лв..380.91 € / 745.00 лв. Текущата цена е: 380.91 € / 745.00 лв..
Потопяема Помпа Мръсна Вода MAKITA PF0410, 140 l/min
104.30 € / 203.99 лв. Original price was: 104.30 € / 203.99 лв..94.08 € / 184.00 лв. Текущата цена е: 94.08 € / 184.00 лв..
Потопяема Помпа Чиста Вода MAKITA PF0300, 140 l/min
101.24 € / 198.01 лв. Original price was: 101.24 € / 198.01 лв..78.00 € / 152.55 лв. Текущата цена е: 78.00 € / 152.55 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
PF0300
Категории: Акция Градина, Водни помпи
Етикети: MAKITA, Акция Градина, Водни помпи, Градинска техника
Описание
Потопяема Помпа Чиста Вода MAKITA PF0300, 140 l/min
- Потопяема помпа MAKITA PF0300 за чиста вода.
- Удобни дръжки за по-лесно транспортиране.
- Двойното уплътнение осигурява по-дълъг срок на експлоатация на уреда.
- Система за автоматично изключване с регулируем лост.
- Здрав пластмасов корпус.
Окомплектовка:
- Изходна връзка – 609.024.627 : 1бр.
- Коляно – 609.024.626 : 1бр.
- О-пръстен – 609.024.625 : 1бр.
- Транспортна хартиена кутия: 1бр
Допълнителна информация
| Тегло | 3.3 кг |
|---|---|
| Дълбочина изпомпване | 5 m |
| Обща вис.изпомпване | 7 m |
| Макс. дебит | 140 l/min |
| Мощност | 300 W |
| Тип захранване | Електрическо |
За бранда
MAKITA е световен лидер в производството на професионални електроинструменти и акумулаторна техника, известен със качество, мощност и дълъг живот.
В Trapkovi.bg ще откриете бормашини, винтоверти, ъглошлайфи, перфоратори и акумулаторни инструменти MAKITA, подходящи за строителство, ремонт и професионални проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на Makita за България и оторизиран сервиз за гаранционно и извънгаранционно обслужване на Bosch, Makita, Ryobi, Milwaukee и AEG.
Изберете инструменти MAKITA от Trapkovi.bg – надеждност, ефективност и прецизност за професионалисти и домашни майстори.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Eлектрическа помпа за изпитване на налягане REMS, E-Push 2
В наличност
SKU:
115500R220
Акумулаторна безчеткова водна помпа MILWAUKEE, M18BLSWP-801, 4933498560
В наличност
SKU:
4933498560
| Тегло | 6.6 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 8.0 Ah |
| Вид вода, която може да се изпомпва | Черна вода(замърсена отпадна вода) |
| Автоматично изключване при работа на сухо | Да |
| Дебит | 5670 l/h |
| Макс. височина на главата | 5.1 m |
| Макс. температура на водата | 60 °C |
| Размер на резбата | 32 mm Женска резба |
Акумулаторна градинска помпа BOSCH, GardenPump 18V-2000, без батерия, 06008C4203
В наличност
SKU:
06008C4203
| Тегло | 2.2 кг |
|---|---|
| Дължина на маркуча | 2.5 m |
| Дебит, макс. | 33.3 l/min |
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
Акумулаторна издължена водна помпа с четков мотор MILWAUKEE, M12BSWP-601
В наличност
SKU:
4933479640
| Тегло | 3 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на батерията | 6.0 Ah |
| Вид вода, която може да се изпомпва | Черна вода(замърсена отпадна вода) |
| Автоматично изключване при работа на сухо | Да |
| Дебит | 2040 L/H |
| Макс. височина на главата | 4.5 m |
| Макс. температура на водата | 60 °C |
| Размер на резбата | 3/4″ (19mm) Мъжка резба |
Акумулаторна помпа BOSCH, EasyPump, 0603947000
В наличност
SKU:
0603947000
Потопяема нагнетателна помпа GARDENA, 4700/2
В наличност
SKU:
970443001
Хидрофорна уредба с разширителен съд GARDENA, 3000/4
В наличност
SKU:
970443201
Бензинова водна помпа LONCIN LC 80, 3″, 5.5 к.с., 35 м, 60 м³/ч, LC80ZB3545Q
В наличност
199.00 € / 389.21 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
LC80ZB3545Q












