Вертикулатор BOSCH, AVR 1100 060088A100
229.57 € / 449.00 лв. Original price was: 229.57 € / 449.00 лв..179.00 € / 350.09 лв. Текущата цена е: 179.00 € / 350.09 лв..
Комплект прецизни отвертки Milwaukee, Torx, 6 броя, 4932471870
36.65 € / 71.68 лв. Original price was: 36.65 € / 71.68 лв..31.15 € / 60.92 лв. Текущата цена е: 31.15 € / 60.92 лв..
Бензинова водна помпа за мръсна вода HONDA, WT20XK4DE, 2″, 710 л./мин., 3 bar + бонус масло двигателно 1 л., 08221888101MP
1020.00 € / 1994.95 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
WT20XK4DE
Категория: Водни помпи
Етикети: HONDA, Водни помпи, Градинска техника
Описание
Бензинова водна помпа за мръсна вода HONDA, WT20XK4DE, 2″, 710 л./мин., 3 bar + бонус масло двигателно 1 л., 08221888101MP
- Бензинова водна помпа Honda WT20XK4DE е с размер на отвора 2″, капацитет 710 л./мин. и налягане 3 bar.
- Всяка водна помпа Honda притежава високо технологични характеристики, разработвани в продължение на повече от 20 години.
- Надеждния бензинов, 4-тактов двигател Honda използва изключителния дизайн на висящите клапани.
- Тази конструкция позволява по-голяма изпомпваща мощност и 30 % по-голяма икономичност на горивото, в сравнение двигател със странично разположени клапани.
- Освен двигателя, надежността на Honda обхваща и корпуса на помпата.
- Здравите витла от лята стомана и механичните спойки гарантират години надеждна работа като също допринасят за способността на помпата да поддържа максимален изпускателен обем.
- Също така, може да разчитате, че Honda ще стартира бързо и лесно, благодарение на характеристики като като декомпресираща система и електронно запалване, неизискващо подръжка.
- Издръжлива конструкция, мощен двигател, бързо смукване на вода и леко тегло за по-лесна преносимост – всичко това допринася за възможно най-добра производителност.
- Работно време с 1 зареждане: 2ч 50м
- Размери: 620 х 460 х 465 мм
Окомплектовка:
- машината не е заредена с масло
- бонус масло двигателно 1 л., 08221888101MP
Допълнителна информация
| Тегло | 47 кг |
|---|---|
| Максимален изходен дебит | 710 l/min |
| Присъединителен диаметър | 2″ |
| Общ напор | 30 м |
| Дълбочина на засмукване | 8 м |
| Налягане | 3 bar |
| Размер на частиците | 24 мм |
| Двигател | GX 160 |
| Обем | 160 cm³ |
| Мощност | 3.6 kW |
| Вместимост на резервоара | 3.1 л |
За бранда
HONDA е световноизвестен производител на професионални и хоби електроинструменти, генератори и моторни машини, известен със своето качество, издръжливост и надеждност.
В Trapkovi.bg ще откриете генератори, мотори, косачки, помпи и други инструменти HONDA, идеални за строителство, градина и индустриални проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на HONDA за България.
Изберете инструменти HONDA от Trapkovi.bg – немско/японско качество, дълъг живот и максимална ефективност за професионалисти и любители.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторна безчеткова водна помпа MILWAUKEE, M18 BLSWP-0, 4933498559
В наличност
SKU:
4933498559
| Тегло | 5.5 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | Без батерия |
| Вид вода, която може да се изпомпва | Черна вода(замърсена отпадна вода) |
| Автоматично изключване при работа на сухо | Да |
| Дебит | 5670 l/h |
| Макс. височина на главата | 5.1 m |
| Макс. температура на водата | 60 °C |
| Размер на резбата | 32 mm Женска резба |
Акумулаторна градинска помпа BOSCH, GardenPump 18V-2000, без батерия, 06008C4203
В наличност
SKU:
06008C4203
| Тегло | 2.2 кг |
|---|---|
| Дължина на маркуча | 2.5 m |
| Дебит, макс. | 33.3 l/min |
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
Акумулаторна помпа BOSCH, EasyInflate 18V-500, без батерия, 0603947200
В наличност
SKU:
0603947200
| Тегло | 0.4 кг |
|---|---|
| Макс. налягане | 0.03 бар |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | Без батерия |
Бензинова водна помпа HONDA WB 20XT + бонус масло двигателно 1 л., 08221888101MP
В наличност
460.00 € / 899.68 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
WB20XT3DRX
Електрическа помпа за отстраняване на котлен камък REMS, Calc-Push
В наличност
SKU:
115900R220
Потопяема дренажна помпа GARDENA, Dirty Water 9200 Basic 09007-47, 250 W, 4 м, 9200 л/ч, 970525301
В наличност
SKU:
970525301
Потопяема многостъпална помпа за вода GARDENA, 6100/5 Inox Automatic 01773-20, 1″, 1100 W, 6100 л/ч, 47 м, с пресостат, 967975601
В наличност
SKU:
967975601
Бензинова водна помпа LONCIN LC 80, 3″, 5.5 к.с., 35 м, 60 м³/ч, LC80ZB3545Q
В наличност
199.00 € / 389.21 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
LC80ZB3545Q












