Ръкавици Husqvarna, размер 9, 599649409
24.60 € / 48.11 лв. Original price was: 24.60 € / 48.11 лв..23.37 € / 45.71 лв. Текущата цена е: 23.37 € / 45.71 лв..
Бензинова водна помпа LONCIN LC 80, 3″, 5.5 к.с., 35 м, 60 м³/ч, LC80ZB3545Q
199.00 € / 389.21 лв.
Описание
Бензинова водна помпа LONCIN LC 80, 3″, 5.5 к.с., 35 м, 60 м³/ч, LC80ZB3545Q
- Бензинова водна помпа LONCIN LC 80 е с присъединителни размери 3″, мощност 5.5 к.с. и максимален напор 35 м.
- Снабдена е със усилена стоманена рамка и антивибрационни тампони.
- Оборудвана е с високоефективен екологичен двигател LONCIN G200F с въздушно охлаждане, осигуряващ дебит от 60 м³/ч.
- Капацитетът на резервоара за гориво е 3.5 л.
- Има максимална дълбочина на засмукване 8 м. Самозасмукващата помпа има алуминиева глава, която я прави лека и удобна за пренасяне.
Допълнителна информация
| Тегло | 30 кг |
|---|---|
| Двигател | LONCIN G200F |
| Мощност | 5.5 к.с. |
| Входен / изходен отвор | 3″ |
| Вместимост на резервоара | 3.5 л |
| Макс. дълбочина на засмукване | 8 м |
| Дебит | 60 м³/мин |
| Напор | 35 м |
За бранда
HUSQVARNA е световен лидер в производството на професионални и хоби градински и строителни инструменти, известен с качество, издръжливост и иновации.
В Trapkovi.bg ще откриете косачки, верижни триони, моторни храсторези, пили и аксесоари HUSQVARNA, подходящи за грижа за градината, дървообработване и строителни проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на HUSQVARNA за България.
Изберете инструменти HUSQVARNA от Trapkovi.bg – надеждност, ефективност и дълъг живот за професионални и домашни потребители.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторна безчеткова водна помпа MILWAUKEE, M18BLSWP-801, 4933498560
В наличност
SKU:
4933498560
| Тегло | 6.6 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 8.0 Ah |
| Вид вода, която може да се изпомпва | Черна вода(замърсена отпадна вода) |
| Автоматично изключване при работа на сухо | Да |
| Дебит | 5670 l/h |
| Макс. височина на главата | 5.1 m |
| Макс. температура на водата | 60 °C |
| Размер на резбата | 32 mm Женска резба |
Акумулаторна помпа BOSCH, UniversalPump 18V, без батерия, 0603947100
В наличност
SKU:
0603947100
| Тегло | 1.2 кг |
|---|---|
| Макс. налягане | 10.30 бар |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | Без батерия |
Акумулаторна потопяема Водна помпа RYOBI, RY18SPA-0, без батерия, 5133005778
В наличност
SKU:
5133005778
Електрическа помпа за отстраняване на котлен камък REMS, Calc-Push
В наличност
SKU:
115900R220
Потопяема дренажна помпа GARDENA, Dirty Water 9200 Basic 09007-47, 250 W, 4 м, 9200 л/ч, 970525301
В наличност
SKU:
970525301
Помпа Акумулаторна За Климатици MAKITA DVP180Z, 18V
В наличност
SKU:
DVP180Z
Потопяема помпа за мръсна вода GARDENA, Dirty Water 9000
В наличност
SKU:
970485901
Потопяема Помпа Мръсна Вода MAKITA PF0410, 140 l/min
В наличност
SKU:
PF0410












