Бензинова водна помпа HONDA HONDA WB 30XT + бонус масло двигателно 1 л., 08221888101MP
510.00 € / 997.47 лв.
Акумулаторен тример HONDA, HHT 36BXB, без батерия
210.00 € / 410.72 лв.
Бензинова водна помпа HONDA WB 20XT + бонус масло двигателно 1 л., 08221888101MP
460.00 € / 899.68 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
WB20XT3DRX
Категория: Водни помпи
Етикети: HONDA, Водни помпи, Градинска техника
Описание
Бензинова водна помпа за поливни води HONDA WB20XT
- Бензинова водна помпа за поливни води Хонда WB 20XT3 сразмер 2″ и максимален изходен дебит 620 л./мин.
- Всяка водна помпа Hondaпритежава високо технологични характеристики, разработвани в продължение наповече от 20 години.
- Надеждния бензинов, 4-тактов двигател Honda използваизключителния дизайн на висящите клапани.
- Тази конструкция позволява по-голямаизпомпваща мощност и 30 % по-голяма икономичност на горивото, в сравнениедвигател със странично разположени клапани.
- Освен двигателя, надеждността наHonda обхваща и корпуса на помпата.
- Здравите витла от лята стомана имеханичните спойки гарантират години надеждна работа като също допринасят заспособността на помпата да поддържа максимален изпускателен обем.
- Също така,може да разчитате, че Honda ще стартира бързо и лесно, благодарение нахарактеристики като декомпресираща система и електронно запалване, което не изисква поддръжка.
- Издръжлива конструкция,мощен двигател, бързо смукване на вода и леко тегло за по-лесна преносимост –всичко това допринася за възможно най-добра производителност.
Окомплектовка:
- машината не е заредена с масло
- бонус масло двигателно 1 л., 08221888101MP
Допълнителна информация
| Тегло | 21 кг |
|---|---|
| Размери | 48.5 × 36.5 × 42.0 см |
| Вид гориво | Бензин |
| Двигател | GX 120T2 |
| Обем на двигателя | 118 cm³ |
| Мощност | 2.6 kW |
| Вместимост на резервоара | 2.0 l |
| Максимален изходен дебит | 620 l/min |
| Присъединителен диаметър | 2″ |
| Общ напор | 32 m |
| Дълбочина на засмукване | 8 m |
| Налягане | 3.2 бара |
| Размер на частиците | 6 mm |
За бранда
HONDA е световноизвестен производител на професионални и хоби електроинструменти, генератори и моторни машини, известен със своето качество, издръжливост и надеждност.
В Trapkovi.bg ще откриете генератори, мотори, косачки, помпи и други инструменти HONDA, идеални за строителство, градина и индустриални проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на HONDA за България.
Изберете инструменти HONDA от Trapkovi.bg – немско/японско качество, дълъг живот и максимална ефективност за професионалисти и любители.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Eлектрическа помпа за изпитване на налягане REMS, E-Push 2
В наличност
SKU:
115500R220
Акумулаторна безчеткова водна помпа MILWAUKEE, M18 BLSWP-0, 4933498559
В наличност
SKU:
4933498559
| Тегло | 5.5 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | Без батерия |
| Вид вода, която може да се изпомпва | Черна вода(замърсена отпадна вода) |
| Автоматично изключване при работа на сухо | Да |
| Дебит | 5670 l/h |
| Макс. височина на главата | 5.1 m |
| Макс. температура на водата | 60 °C |
| Размер на резбата | 32 mm Женска резба |
Акумулаторна безчеткова водна помпа MILWAUKEE, M18BLSWP-801, 4933498560
В наличност
SKU:
4933498560
| Тегло | 6.6 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 8.0 Ah |
| Вид вода, която може да се изпомпва | Черна вода(замърсена отпадна вода) |
| Автоматично изключване при работа на сухо | Да |
| Дебит | 5670 l/h |
| Макс. височина на главата | 5.1 m |
| Макс. температура на водата | 60 °C |
| Размер на резбата | 32 mm Женска резба |
Акумулаторна помпа BOSCH, UniversalPump 18V, без батерия, 0603947100
В наличност
SKU:
0603947100
| Тегло | 1.2 кг |
|---|---|
| Макс. налягане | 10.30 бар |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | Без батерия |
Бензинова водна помпа HONDA HONDA WB 30XT + бонус масло двигателно 1 л., 08221888101MP
В наличност
510.00 € / 997.47 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
WB30XT3DRX
Бензинова водна помпа за мръсна вода HONDA, WT20XK4DE, 2″, 710 л./мин., 3 bar + бонус масло двигателно 1 л., 08221888101MP
В наличност
1020.00 € / 1994.95 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
WT20XK4DE
Електрическа помпа за пълнене и обезвъздушаване Rems Solar-Push K 60
В наличност
SKU:
115312R220
Потопяема Помпа Чиста Вода MAKITA PF0300, 140 l/min
В наличност
SKU:
PF0300












