Акумулаторна потопяема Водна помпа RYOBI, RY18SPA-0, без батерия, 5133005778
198.76 € / 388.74 лв. Original price was: 198.76 € / 388.74 лв..104.00 € / 203.41 лв. Текущата цена е: 104.00 € / 203.41 лв..
Акумулаторен снегорин RYOBI, RY18ST25A-0, 5133006091, без батерия
209.22 € / 409.20 лв. Original price was: 209.22 € / 409.20 лв..188.30 € / 368.28 лв. Текущата цена е: 188.30 € / 368.28 лв..
Акумулаторна помпа RYOBI, RY18STPA-0, 5133005716, без батерия
188.29 € / 368.26 лв. Original price was: 188.29 € / 368.26 лв..169.00 € / 330.54 лв. Текущата цена е: 169.00 € / 330.54 лв..
Описание
Акумулаторна помпа RYOBI, RY18STPA-0, 5133005716
- Акумулаторна помпа RYOBI RY18STPA-0 се използва за изпомпване на чиста течност от варели за събиране на дъждовна вода, плувни басейни и много други.
- Постига воден дебит до 3360 литра в час.
- Защитата от работа на сухо е с автоматично спиране на помпата когато няма достатъчно вода.
- Напорната височина достига 7 метра, а дълбочината на потапяне е от 0,7 до 1,2 м ( благодарение на телескопичната тръба).
- Притежава таймер за 5, 10 и 15 минути за работа с пръскачка за поливане на трева.
Окомплектовка:
без батерия
Допълнителна информация
| Тегло | 2.5 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напорна височина | 7 m |
| Дълбочина на потапяне | 0.7 – 1.2 m |
| Макс. дебит | 3360 l/h |
За бранда
RYOBI е световноизвестен производител на професионални и хоби електроинструменти, известен с иновации, качество и удобство при работа.
В Trapkovi.bg ще откриете бормашини, винтоверти, ъглошлайфи, перфоратори и акумулаторни инструменти RYOBI, подходящи за строителство, ремонт и домашни проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на RYOBI за България и оторизиран сервиз за гаранционно и извънгаранционно обслужване на Bosch, Makita, Ryobi, Milwaukee и AEG.
Изберете инструменти RYOBI от Trapkovi.bg – надеждност, ефективност и прецизност за професионалисти и любители.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторна безчеткова водна помпа MILWAUKEE, M18 BLSWP-0, 4933498559
В наличност
SKU:
4933498559
| Тегло | 5.5 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | Без батерия |
| Вид вода, която може да се изпомпва | Черна вода(замърсена отпадна вода) |
| Автоматично изключване при работа на сухо | Да |
| Дебит | 5670 l/h |
| Макс. височина на главата | 5.1 m |
| Макс. температура на водата | 60 °C |
| Размер на резбата | 32 mm Женска резба |
Акумулаторна безчеткова водна помпа MILWAUKEE, M18BLSWP-801, 4933498560
В наличност
SKU:
4933498560
| Тегло | 6.6 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 8.0 Ah |
| Вид вода, която може да се изпомпва | Черна вода(замърсена отпадна вода) |
| Автоматично изключване при работа на сухо | Да |
| Дебит | 5670 l/h |
| Макс. височина на главата | 5.1 m |
| Макс. температура на водата | 60 °C |
| Размер на резбата | 32 mm Женска резба |
Акумулаторна издължена водна помпа с четков мотор MILWAUKEE, M12BSWP-601
В наличност
SKU:
4933479640
| Тегло | 3 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на батерията | 6.0 Ah |
| Вид вода, която може да се изпомпва | Черна вода(замърсена отпадна вода) |
| Автоматично изключване при работа на сухо | Да |
| Дебит | 2040 L/H |
| Макс. височина на главата | 4.5 m |
| Макс. температура на водата | 60 °C |
| Размер на резбата | 3/4″ (19mm) Мъжка резба |
Акумулаторна потопяема Водна помпа RYOBI, RY18SPA-0, без батерия, 5133005778
В наличност
SKU:
5133005778
Бензинова водна помпа HONDA WB 20XT + бонус масло двигателно 1 л., 08221888101MP
В наличност
460.00 € / 899.68 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
WB20XT3DRX
Бензинова водна помпа за мръсна вода HONDA, WT20XK4DE, 2″, 710 л./мин., 3 bar + бонус масло двигателно 1 л., 08221888101MP
В наличност
1020.00 € / 1994.95 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
WT20XK4DE
Електрическа помпа за отстраняване на котлен камък REMS, Calc-Push
В наличност
SKU:
115900R220
Потопяема Помпа Чиста Вода MAKITA PF0300, 140 l/min
В наличност
SKU:
PF0300












