Верижен трион BOSCH, GKE 18V-15, без батерия, 06008D7000 + Бонус Градински комплект-защитен визьор, защитни ръкавици и тапи за уши
283.68 € / 554.83 лв. Original price was: 283.68 € / 554.83 лв..229.00 € / 447.89 лв. Текущата цена е: 229.00 € / 447.89 лв..
Телескопичен верижен трион BOSCH, GKE 18V-25 TP Professional, без батерия, 06008D6000 + Бонус Градински комплект-защитен визьор, защитни ръкавици и тапи за уши
472.78 € / 924.68 лв. Original price was: 472.78 € / 924.68 лв..354.00 € / 692.36 лв. Текущата цена е: 354.00 € / 692.36 лв..
Верижен трион BOSCH, GKE 18V-20, без батерия, 06008D7100 + Бонус Градински комплект-защитен визьор, защитни ръкавици и тапи за уши
313.22 € / 612.61 лв. Original price was: 313.22 € / 612.61 лв..249.00 € / 487.00 лв. Текущата цена е: 249.00 € / 487.00 лв..
Описание
Верижен трион BOSCH, GKE 18V-20, без батерия, 06008D7100 + Бонус Градински комплект-защитен визьор, защитни ръкавици и тапи за уши
- Безчетков мотор осигурява мощна производителност и дълъг експлоатационен живот
- Контролирано чрез жиросензор откриване на откат за подобрен контрол
- Автоматично смазване на веригата за ефективно подрязване. Лек (1,75 kg) и компактен за справяне с труднодостъпни зони
Окомплектовка:
-
Защитен калъф 20 cmКаталожен номер: 1 619 P19 528
- бонус – градински комплект: защитен визьор, защитни ръкавици и тапи за уши -0600M0020
- Без батерия
Допълнителна информация
| Тегло | 3.1 кг |
|---|---|
| Дебелина на задвижващото звено | 1, 1 mm |
| Скорост на веригата | 7, 2 m/s |
| Стъпка на веригата | 3/8″ (9, 52 mm) |
| Включена батерия | Без батерия |
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Дължина на шината | 20 cm |
За бранда
Bosch е световен лидер в производството на професионални електроинструменти, известен със своето немско качество, надеждност и иновации.
В Trapkovi.bg, като официален вносител на Bosch, ще откриете пълна гама професионални машини от синята серия Bosch – бормашини, перфоратори, винтоверти, ъглошлайфи, мултиинструменти и измервателна техника.
Инструментите Bosch Professional (синя серия) са създадени за интензивна работа, прецизност и дълъг експлоатационен живот, което ги прави предпочитан избор за строителни фирми, монтажници и индустриални специалисти.
Открий Bosch EXPERT – новият клас с най-висока производителност.
Резултат от новаторски проучвания и модерни технологии, електроинструментите и консумативите Bosch EXPERT са създадени за професионалисти с най-високи изисквания.
Повече мощност, повече издръжливост, повече увереност при всяка задача.
Тръпкови са сред ексклузивните дистрибутори, които предлагат Bosch EXPERT.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторен nanoBLADE трион BOSCH, UniversalCut 18V-65 nanoBLADE, без батерия, 06033D5200
В наличност
SKU:
06013A6047
| Тегло | 1 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 8.000 1/min. |
Акумулаторен верижен трион BOSCH, GKE 18V-40, без батерия, 06008D3000 + Бонус Градински комплект-защитен визьор, защитни ръкавици и тапи за уши
В наличност
SKU:
06008D3000
| Тегло | 2.7 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Дължина на меча | 36 cm |
Акумулаторен Верижен Трион MAKITA DUC254Z, 18V, 250 mm
В наличност
SKU:
DUC254Z
Акумулаторен Трион MAKITA DUC353Z, 18V+18V, 350 mm
В наличност
SKU:
DUC353Z
Акумулаторен трион за клони BOSCH, EasyChain 18V-15-7, без батерия
В наличност
SKU:
06008B8901
| Тегло | 1.3 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Дължина на меча | 15 cm |
Акумулаторна телескопична кастрачка за клони RYOBI, RPP182015S, 5133003721
В наличност
SKU:
5133003721
Електрически верижен трион BOSCH, UniversalChain 35
В наличност
SKU:
06008B8303
| Тегло | 4.3 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Номинална мощност | 1800 W |
| Дължина на меча | 35 cm |
| Диаметър на рязане | 30 cm |
Електрически трион за газобетон BOSCH, GAC 250, 06012B6020
В наличност
SKU:
06012B6020
| Тегло | 4.7 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Номинална мощност | 1200 W |












