Стартов комплект BOSCH, 2xGBA 12V 3.0Ah, 1600A019RD
150.91 € / 295.15 лв. Original price was: 150.91 € / 295.15 лв..109.90 € / 214.95 лв. Текущата цена е: 109.90 € / 214.95 лв..
Верижен трион BOSCH, GKE 18V-20, без батерия, 06008D7100 + Бонус Градински комплект-защитен визьор, защитни ръкавици и тапи за уши
313.22 € / 612.61 лв. Original price was: 313.22 € / 612.61 лв..249.00 € / 487.00 лв. Текущата цена е: 249.00 € / 487.00 лв..
Верижен трион BOSCH, GKE 18V-15, без батерия, 06008D7000 + Бонус Градински комплект-защитен визьор, защитни ръкавици и тапи за уши
283.68 € / 554.83 лв. Original price was: 283.68 € / 554.83 лв..229.00 € / 447.89 лв. Текущата цена е: 229.00 € / 447.89 лв..
Описание
Верижен трион BOSCH, GKE 18V-15, без батерия, 06008D7000 + Бонус Градински комплект-защитен визьор, защитни ръкавици и тапи за уши
- Безчетков мотор осигурява мощна производителност и дълъг експлоатационен живот
- Контролирано чрез жиросензор откриване на откат за подобрен контрол
- Автоматично смазване на веригата за ефективно подрязване. Лек (1,75 kg) и компактен за справяне с труднодостъпни зони
Окомплектовка:
-
Защитен калъф 15 cmКаталожен номер: 1 619 P18 130
- бонус – градински комплект: защитен визьор, защитни ръкавици и тапи за уши -0600M0020
Допълнителна информация
| Тегло | 3 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Дължина на шината | 15 cm |
| Скорост на веригата | 7, 2 m/s |
| Стъпка на веригата | 3/8″ (9, 52 mm) |
| Дебелина на задвижващото звено | 1, 1 mm |
За бранда
Bosch е световен лидер в производството на професионални електроинструменти, известен със своето немско качество, надеждност и иновации.
В Trapkovi.bg, като официален вносител на Bosch, ще откриете пълна гама професионални машини от синята серия Bosch – бормашини, перфоратори, винтоверти, ъглошлайфи, мултиинструменти и измервателна техника.
Инструментите Bosch Professional (синя серия) са създадени за интензивна работа, прецизност и дълъг експлоатационен живот, което ги прави предпочитан избор за строителни фирми, монтажници и индустриални специалисти.
Открий Bosch EXPERT – новият клас с най-висока производителност.
Резултат от новаторски проучвания и модерни технологии, електроинструментите и консумативите Bosch EXPERT са създадени за професионалисти с най-високи изисквания.
Повече мощност, повече издръжливост, повече увереност при всяка задача.
Тръпкови са сред ексклузивните дистрибутори, които предлагат Bosch EXPERT.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторен Верижен Трион MAKITA DUC122Z, 18V, 115 mm, без батерия
В наличност
236.22 € / 462.01 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
DUC122Z
Акумулаторен Верижен Трион MAKITA DUC150Z, 18V LXT, без батерия
В наличност
SKU:
DUC150Z
Акумулаторен телескопичен верижен трион BOSCH, UniversalChainPole 18V, без батерия
В наличност
SKU:
06008B3101
| Тегло | 3.6 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Дължина на меча | 20 cm |
Акумулаторен Трион MAKITA DUC353Z, 18V+18V, 350 mm
В наличност
SKU:
DUC353Z
Акумулаторен Трион За Подрязване MAKITA DUC101SF, 18V LXT
В наличност
SKU:
DUC101SF
| Тегло | 2 кг |
|---|---|
| Капацитет на батерията | 1.5 / 2.0 / 3.0 / 4.0 / 5.0 / 6.0 Ah |
| Напрежение | 18 V |
| Дължина на ножа | 100 mm |
| Стъпка на веригата | 325 „ |
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | С батерия |
Акумулаторен Трион За Подрязване MAKITA DUC101Z, 18V LXT, без батерия
В наличност
SKU:
DUC101Z
| Тегло | 2 кг |
|---|---|
| Капацитет на батерията | 1.5 / 2.0 / 3.0 / 4.0 / 5.0 / 6.0 Ah |
| Напрежение | 18 V |
| Дължина на ножа | 100 mm |
| Стъпка на веригата | 325 „ |
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
Електрически верижен трион BOSCH, UniversalChain 35
В наличност
SKU:
06008B8303
| Тегло | 4.3 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Номинална мощност | 1800 W |
| Дължина на меча | 35 cm |
| Диаметър на рязане | 30 cm |
Трион за пенопласт BOSCH, GSG 300, 0601575103
В наличност
SKU:
0601575103
| Тегло | 1.6 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Обороти на празен ход | 3.500 1/min |
| Номинална мощност | 350 W |












