Акумулаторен верижен трион RYOBI, RY18CS20A-0 18V ONE, 5133005414, без батерия
146.46 € / 286.45 лв. Original price was: 146.46 € / 286.45 лв..131.81 € / 257.80 лв. Текущата цена е: 131.81 € / 257.80 лв..
Комплект акумулаторна батерия RB1820C + зарядно устройство RC18115, RYOBI, 5133005052 + 5133003589
120.67 € / 236.01 лв. Original price was: 120.67 € / 236.01 лв..69.00 € / 134.95 лв. Текущата цена е: 69.00 € / 134.95 лв..
Акумулаторна резачка за клони RYOBI, RY18PSX10A-0, 18V, 5133005433, без батерия
167.37 € / 327.35 лв. Original price was: 167.37 € / 327.35 лв..150.64 € / 294.63 лв. Текущата цена е: 150.64 € / 294.63 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
5133005433
Категория: Триони
Етикети: RYOBI, Градинска техника, Триони
Описание
Акумулаторна резачка за клони RYOBI, RY18PSX10A-0, 18V, 5133005433, без батерия
- Акумулаторна резачка RYOBI RY18PSX10A-0 притежава система за опъване на веригата без инструменти.
- Шината е с дължина 10 см., което позволява рязане на клони с дебелина до 8 см.
- Разполага с мощен безчетков мотор, който се захранва от батерия с напрежение 18 V.
- Скоростта на веригата достига до 6,0 м/сек.
- Удобната ергономична ръкохватка има защита за ръката на оператора.
- Може да се използва от десничари и левичари.
- Ръчното смазване на веригата удължава нейният живот.
- Предпазителят на резачката повишава безопасността по време на работа.
Окомплектовка
- Без батерия
Допълнителна информация
| Тегло | 1.2 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение | 18 V |
| Включена батерия | Без батерия |
| Дължина на шината | 10 см |
| Стъпка на веригата | 3/8 инча |
За бранда
RYOBI е световноизвестен производител на професионални и хоби електроинструменти, известен с иновации, качество и удобство при работа.
В Trapkovi.bg ще откриете бормашини, винтоверти, ъглошлайфи, перфоратори и акумулаторни инструменти RYOBI, подходящи за строителство, ремонт и домашни проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на RYOBI за България и оторизиран сервиз за гаранционно и извънгаранционно обслужване на Bosch, Makita, Ryobi, Milwaukee и AEG.
Изберете инструменти RYOBI от Trapkovi.bg – надеждност, ефективност и прецизност за професионалисти и любители.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторен верижен трион RYOBI, RCS18X3050P, бонус акумулаторна батерия 2.0 Ah, 5133006239
В наличност
SKU:
5133006239
Акумулаторен nanoBLADE трион BOSCH, UniversalCut 18V-65 nanoBLADE, без батерия, 06033D5200
В наличност
SKU:
06013A6047
| Тегло | 1 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 8.000 1/min. |
Акумулаторен Верижен Трион MAKITA DUC150Z, 18V LXT, без батерия
В наличност
SKU:
DUC150Z
Акумулаторен Верижен Трион MAKITA DUC254Z, 18V, 250 mm
В наличност
SKU:
DUC254Z
Акумулаторен трион BOSCH, AdvancedCut18 nanoBLADE, без батерия, 06033D5100
В наличност
SKU:
06033D5100
| Тегло | 1.1 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 7.000 1/min |
Акумулаторен Трион MAKITA UC026GZ, 40V, XGT 40 cm, без батерия
В наличност
SKU:
UC026GZ
Акумулаторна телескопична кастрачка за клони RYOBI, RPP182015S, 5133003721
В наличност
SKU:
5133003721
Електрически верижен трион BOSCH, UniversalChain 35, 06008B8304
В наличност
SKU:
06008B8304
| Тегло | 4.3 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Номинална мощност | 1800 W |
| Диаметър на рязане | 30 cm |












