Верижен трион MILWAUKEE, M18FCHS35-122, 4933479679
1210.74 € / 2368.00 лв. Original price was: 1210.74 € / 2368.00 лв..810.00 € / 1584.22 лв. Текущата цена е: 810.00 € / 1584.22 лв..
Акумулаторна резачка MILWAUKEE, M18FHS20-552, 4933480118
888.00 € / 1736.78 лв. Original price was: 888.00 € / 1736.78 лв..650.00 € / 1271.29 лв. Текущата цена е: 650.00 € / 1271.29 лв..
Акумулаторна резачка MILWAUKEE, M18FHS20-0 , без батерия
445.19 € / 870.72 лв. Original price was: 445.19 € / 870.72 лв..316.00 € / 618.04 лв. Текущата цена е: 316.00 € / 618.04 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
4933480117
Категория: Триони
Етикети: MILWAUKEE, Режещи машини, Триони
Описание
Акумулаторна резачка MILWAUKEE, M18FHS20-0 , без батерия
- M18 FUEL™ HATCHET™ трион за кастрене осигурява изключителна мощност и въртящ момент за рязане на твърда дървесина без засядане
- Проектиран да отговаря на нуждите от ергономичност, ефективност и устойчивост на ландшафтните специалисти
- Компактен дизайн за по-голям контрол и маневреност в труднодостъпни зони
- До 180 среза в кедър 10 x 10 cm с пълен заряд на M18™ HIGH OUTPUT™ 5,5 Ah батерия за изключителна производителност
- Обтегачът на веригата с лесен достъп осигурява бързо регулиране на обтягането на веригата
- Спусъкът с променлива скорост дава на потребителя пълен контрол върху диапазона на мощност
- Металните шипове дават възможност за по-голяма механична сила по време на приложения
- Автоматичен лубрикатор за лесна употреба и правилно смазване на веригата
- Вградено място за съхранение на гаечен ключ/отвертка
- В ДНК на нашата платформа FUEL™ се крие нова формула за баланса на безкабелните технологии. Безчетковият мотор POWERSTATE®, акумулаторната батерия REDLITHIUM™ и интелигентната електроника REDLINK PLUS™ на MILWAUKEE® осигуряват изключителна мощност, време на работа и издръжливост
- Гъвкава система за батерии: работи с всички предлагани от MILWAUKEE батерии M18™
Окомплектовка:
1x шина и верига 20 cm (8″), 1x ножница, 1x гаечен ключ/отвертка
Допълнителна информация
| Тегло | 3.48 кг |
|---|---|
| Дължина на острието [cm] | 20 |
| Калибър [“] | 1.1 / 0.043″ |
| Задвижващи звена | 33 |
| Дължина на шината на веригата (mm) | 20 |
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | Без батерия |
За бранда
MILWAUKEE е световноизвестен производител на професионални електроинструменти и акумулаторна техника, известен с мощност, издръжливост и иновации.
В Trapkovi.bg ще откриете бормашини, винтоверти, ъглошлайфи, перфоратори и акумулаторни инструменти MILWAUKEE, подходящи за строителство, ремонт и индустриални проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на MILWAUKEE за България и оторизиран сервиз за гаранционно и извънгаранционно обслужване на Bosch, Makita, Ryobi, Milwaukee и AEG.
Изберете инструменти MILWAUKEE от Trapkovi.bg – надеждност, качество и дълъг живот за професионалисти и майстори.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторен nanoBLADE трион BOSCH, UniversalCut 18V-65 nanoBLADE, без батерия, 06033D5200
В наличност
SKU:
06013A6047
| Тегло | 1 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 8.000 1/min. |
Акумулаторен трион BOSCH, AdvancedCut18 nanoBLADE, без батерия, 06033D5100
В наличност
SKU:
06033D5100
| Тегло | 1.1 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 7.000 1/min |
Акумулаторен Трион MAKITA UC004GZ, 40V, 35 cm, без батерия
В наличност
SKU:
UC004GZ
Акумулаторен Трион MAKITA UC022GZ, 40V, XGT 35 cm, без батерия
В наличност
SKU:
UC022GZ
Акумулаторен Трион За Подрязване MAKITA DUC101SF, 18V LXT
В наличност
SKU:
DUC101SF
| Тегло | 2 кг |
|---|---|
| Капацитет на батерията | 1.5 / 2.0 / 3.0 / 4.0 / 5.0 / 6.0 Ah |
| Напрежение | 18 V |
| Дължина на ножа | 100 mm |
| Стъпка на веригата | 325 „ |
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | С батерия |
Акумулаторна телескопична кастрачка за клони RYOBI, RPP182015S, 5133003721
В наличност
SKU:
5133003721
Верижен Трион MAKITA UC4551A, 2000W, 450 mm
В наличност
SKU:
UC4551A
Електрически верижен трион BOSCH, UniversalChain 35, 06008B8304
В наличност
SKU:
06008B8304
| Тегло | 4.3 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Номинална мощност | 1800 W |
| Диаметър на рязане | 30 cm |












