Приставка кастрачка Husqvarna PAX1100, 150 см, 967688303
290.90 € / 568.95 лв.
Моторна коса HUSQVARNA 336FR, 1.3 kW, 47 см, 34.6 см³, със самар, нож и диск, 966604703
740.00 € / 1447.31 лв.
Моторна коса HUSQVARNA 545RXT AutoTune, 2.2 kW, 49 см, 45.7 см³, 967176704
999.00 € / 1953.87 лв. Original price was: 999.00 € / 1953.87 лв..949.99 € / 1858.02 лв. Текущата цена е: 949.99 € / 1858.02 лв..
Описание
Моторна коса HUSQVARNA 545RXT AutoTune, 2.2 kW, 49 см, 45.7 см³, 967176704
- Моторна коса Husqvarna 545RXT AutoTune разполага с X-Torq двигател, с обем 45.7 см³ и мощност 2.2 kW.
- Ширината на косене е 49 см, ъгълът на предавката 35°, а дължината на тръбата е 1465 мм.
- Тримера е предназначен за професионална употреба, за подрязване на дълги израстъци от тежка трева или друга растителност.
- Неговата уникална комбинация от мощност, ефективност и удобство осигурява висока производителност с по-малко усилия от ползвателя.
- Автоматичната настройка на мотора AutoTune™ осигурява максимална производителност независимо от качеството на горивото, климата или надморската височина.
- Машината се доставя заедно със самар Balance XT, с регулируеми дръжки и ефикасно поглъщане на вибрациите, което максимизира производителността и удобството дори и при продължителна и трудна работа.
Окомплектовка
- Диск Multi 300-3
- Самар Balance XT
- Тримерна глава T45X M12
Допълнителна информация
| Тегло | 8.7 кг |
|---|---|
| Мощност | 2.2 kW |
| Ширина на косене | 49 см |
| Обем на двигателя | 45.7 см³ |
| Ъгъл на предавката | 35° |
| Дължина | 1465 мм |
| Диаметър на тръбата | 32 мм |
| Максимален въртящ момент | 2.6 Nm |
| Максимална скорост | 9000 об/мин |
| Обем на бензиновия резервоар | 1 л |
| Разход на гориво | 450 гр/kWh |
За бранда
HUSQVARNA е световен лидер в производството на професионални и хоби градински и строителни инструменти, известен с качество, издръжливост и иновации.
В Trapkovi.bg ще откриете косачки, верижни триони, моторни храсторези, пили и аксесоари HUSQVARNA, подходящи за грижа за градината, дървообработване и строителни проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на HUSQVARNA за България.
Изберете инструменти HUSQVARNA от Trapkovi.bg – надеждност, ефективност и дълъг живот за професионални и домашни потребители.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторен телескопичен тример RYOBI, RY18PLA-0, 5133004575, без батерия
В наличност
SKU:
5133004575
Акумулаторен тример BOSCH, GFR 18V-23, без батерия + Бонус Градински комплект-защитен визьор, защитни ръкавици и тапи за уши
В наличност
SKU:
06008D1000
| Тегло | 3.6 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Диаметър на рязане (корда) | 33 cm |
Акумулаторен тример за трева BOSCH, EasyGrassCut 18V-230
В наличност
SKU:
06008C1A03
| Тегло | 2.2 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Капацитет на батерията | 2 Ah |
| Включена батерия | С батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Диаметър на рязане (корда) | 23 cm |
Акумулаторен тример за трева BOSCH, EasyGrassCut 18V-230, без батерия
В наличност
SKU:
06008C1A06
| Тегло | 2.2 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Диаметър на рязане (корда) | 23 cm |
Електрически тример RYOBI, RLT4125, 5133002791
В наличност
SKU:
5133002791
Електрически тример RYOBI, RLT5127, 5133003639
В наличност
SKU:
5133003639
Моторна коса HUSQVARNA, 555RXT
В наличност
SKU:
966629004
| Тегло | 9.055 кг |
|---|---|
| Ширина на косене | 21.3 in |
| Ширина на косене (cm) | 54 cm |
| Обем на цилиндъра (куб/инч) | 3.25 куб. инча |
| Обем на цилиндъра (cm) | 53.3 cm |
| Макс. мощност (Дефинирана от производителя) (kw) | 2.8 kW |
| Консумация на гориво (тегло/час) | 1.34 kg/h |
| Обем на бензиновия резервоар (fl oz) | 37.2 fl oz |
| Обем на бензиновия резервоар (l) | 1.1 l |
| OEM Диск | Multi 350-3 |
| OEM Самар | Balance XT2 |
| Мощност (hp) | 3.75 hp |
| Мощност (kw) | 2.8 kW |
| Вид гориво | Бензин |
| Ниво на шума, гарантирано (LWA) | 121 dB(A) |
| Налягане на шума, усещано от оператора | 101 dB(A) |
| OEM Тримерна глава | T55X M12 |
Тример за трева HUSQVARNA, 122C
В наличност
SKU:
966779701
| Тегло | 4.4 кг |
|---|---|
| Ширина на косене | 17 in |
| Ширина на косене (cm) | 43 cm |
| Обем на цилиндъра (куб/инч) | 1.3 куб. инча |
| Обем на цилиндъра (cm) | 21.7 cm |
| Макс. мощност (Дефинирана от производителя) (kw) | 0.6 kW |
| Консумация на гориво (тегло/час) | 0.36 kg/h |
| Обем на бензиновия резервоар (fl oz) | 12.2 fl oz |
| Обем на бензиновия резервоар (l) | 0.36 l |
| Мощност (hp) | 0.8 hp |
| Мощност (kw) | 0.6 kW |
| Вид гориво | Бензин |
| Ниво на шума, гарантирано (LWA) | 104 dB(A) |
| Налягане на шума, усещано от оператора | 88 dB(A) |
| OEM Тримерна глава | R25 |












