Зарядно устройство Husqvarna Aspire P4A 18-C70, 970601001
50.00 € / 97.79 лв.
Моторна коса HUSQVARNA 545RXT AutoTune, 2.2 kW, 49 см, 45.7 см³, 967176704
999.00 € / 1953.87 лв. Original price was: 999.00 € / 1953.87 лв..949.99 € / 1858.02 лв. Текущата цена е: 949.99 € / 1858.02 лв..
Приставка кастрачка Husqvarna PAX1100, 150 см, 967688303
290.90 € / 568.95 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
967688303
Категории: Консумативи за тримери, Тримери
Етикети: HUSQVARNA, Консумативи за тримери
Описание
Приставка кастрачка Husqvarna PAX1100, 150 см, 967688303
-
Приставка кастрачка Husqvarna PAX1100 е с дължина 150 см и може да реже клони с дебелина около 15 см.
-
Приставката е предназначена за комбинирани системи и е съвместима с модели Husqvarna 535LK, 525LK И 129LK.
Допълнителна информация
| Тегло | 1.5 кг |
|---|---|
| Дължина | 150 см |
За бранда
HUSQVARNA е световен лидер в производството на професионални и хоби градински и строителни инструменти, известен с качество, издръжливост и иновации.
В Trapkovi.bg ще откриете косачки, верижни триони, моторни храсторези, пили и аксесоари HUSQVARNA, подходящи за грижа за градината, дървообработване и строителни проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на HUSQVARNA за България.
Изберете инструменти HUSQVARNA от Trapkovi.bg – надеждност, ефективност и дълъг живот за професионални и домашни потребители.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторен Тример MAKITA DUR193Z, 18V, 260 mm
В наличност
SKU:
DUR193Z
| Тегло | 2.6 кг |
|---|---|
| Включена батерия | Без батерия |
| Капацитет на батерията | 2.0 / 3.0 / 4.0 / 5.0 / 6.0 Ah |
| Ширина на рязане | 260 mm |
| Обороти на празен ход | 7.800 min-1 |
| Напрежение | 18 V |
| Тип захранване | Акумулаторно |
Акумулаторен тример RYOBI, RY18EGA-0, без батерия, 5133004891
В наличност
SKU:
5133004891
Акумулаторен тример за трева BOSCH, EasyGrassCut 18V-230
В наличност
SKU:
06008C1A03
| Тегло | 2.2 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Капацитет на батерията | 2 Ah |
| Включена батерия | С батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Диаметър на рязане (корда) | 23 cm |
Електрически тример RYOBI, RLT6130, 5133003641
В наличност
SKU:
5133003641
Електрически тример за трева BOSCH, EasyGrassCut 26
В наличност
SKU:
06008C1J01
| Тегло | 2 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Обороти на празен ход | 12.500 1/min |
| Номинална мощност | 280 W |
| Диаметър на рязане (корда) | 26 cm |
Електрически тример за трева BOSCH, ART 30
В наличност
SKU:
06008A5400
| Тегло | 2.8 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Обороти на празен ход | 9.500 1/min |
| Номинална мощност | 550 W |
| Диаметър на рязане (корда) | 30 cm |
Моторни коса HUSQVARNA, 525RX
В наличност
510.00 € / 997.47 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
966776801
| Тегло | 6.1 кг |
|---|---|
| Ширина на косене | 17.7 in |
| Ширина на косене (cm) | 45 cm |
| Обем на цилиндъра (куб/инч) | 1.55 куб. инча |
| Обем на цилиндъра (cm) | 25.4 cm |
| Макс. мощност (Дефинирана от производителя) (kw) | 1 kW |
| Обем на бензиновия резервоар (fl oz) | 17.25 fl oz |
| Обем на бензиновия резервоар (l) | 0.51 l |
| OEM Диск | Grass 255-4 |
| OEM Самар | Balance 35 |
| Мощност (hp) | 1.34 hp |
| Мощност (kw) | 1 kW |
| Вид гориво | Бензин |
| Идентификационен номер на модела на продукта | PM20380313 |
| Ниво на шума, гарантирано (LWA) | 106 dB(A) |
| Налягане на шума, усещано от оператора | 93 dB(A) |
| OEM Тримерна глава | T35 M10 |
Тример за трева HUSQVARNA, 122C
В наличност
SKU:
966779701
| Тегло | 4.4 кг |
|---|---|
| Ширина на косене | 17 in |
| Ширина на косене (cm) | 43 cm |
| Обем на цилиндъра (куб/инч) | 1.3 куб. инча |
| Обем на цилиндъра (cm) | 21.7 cm |
| Макс. мощност (Дефинирана от производителя) (kw) | 0.6 kW |
| Консумация на гориво (тегло/час) | 0.36 kg/h |
| Обем на бензиновия резервоар (fl oz) | 12.2 fl oz |
| Обем на бензиновия резервоар (l) | 0.36 l |
| Мощност (hp) | 0.8 hp |
| Мощност (kw) | 0.6 kW |
| Вид гориво | Бензин |
| Ниво на шума, гарантирано (LWA) | 104 dB(A) |
| Налягане на шума, усещано от оператора | 88 dB(A) |
| OEM Тримерна глава | R25 |












