Акумулаторен Тример MAKITA DUR368AZ, 18V+18V
438.69 € / 858.00 лв. Original price was: 438.69 € / 858.00 лв..357.00 € / 698.23 лв. Текущата цена е: 357.00 € / 698.23 лв..
Акумулаторна Въздуходувка MAKITA DUB186SFX1, 18V
199.40 € / 389.99 лв. Original price was: 199.40 € / 389.99 лв..179.46 € / 350.99 лв. Текущата цена е: 179.46 € / 350.99 лв..
Акумулаторна Пръскачка MAKITA DUS054Z, 18V, 5L
233.15 € / 456.00 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
DUS054Z
Категории: Акция Makita, Пръскачки
Етикети: MAKITA, Акция Makita, Градинска техника, Пръскачки
Описание
Акумулаторна Пръскачка MAKITA DUS054Z, 18V, 5L
- Акумулаторната пръскачка на MAKITA US054DZ представлява идеалното решение за грижа за вашата градина и растения. В комплект с тази пръскачка получавате удобство и гъвкавост, като тя се предоставя без батерия и зарядно устройство.
- Снабдена с мембранна помпа, пръскачката осигурява надеждно пръскане. Дюзата с двойна глава разполага с две отделно регулируеми глави и два режима на пръскане, включително режим на мъгла и поток. Този разнообразен избор на настройки ви позволява да адаптирате пръскането според конкретните нужди на вашите растения.
- Пръскачката е снабдена и с бутон за заключване, който ви позволява да осъществявате непрекъснато пръскане, без да е необходимо постоянно задържане на бутона.
- Телескопичната функционалност позволява регулиране на височината на пръскачката от 0.5 до 0.7 метра чрез лесно разхлабване на фиксиращата гайка. Това ви дава възможността да достигнете различни височини и обеми на растенията с лекота.
- Дизайнът на резервоара е извит от двете страни, което не само допринася за стиловата му визия, но и му позволява да се прилага удобно и ергономично към тялото на потребителя по време на работа.
Окомплектовка:
- Ремък за носене: 1бр. (PR00000128)
- Маркуч: 1бр. (PR00000154)
- Дюза с две глави: 1бр. (PR00000142)
- Телескопична тръба: 1бр.(PR00000145)
- „Z“ моделите не включват: батерии, зарядно устройство и куфар
Допълнителна информация
| Тегло | 3.5 кг |
|---|---|
| Дължина на изходящия маркуч | 5 – 0, 7 m |
| Максимално налягане | 3 bar |
| Дължина на маркуча | 1.7 m |
| Обем на резервоара | 5 l |
| Капацитет на батерията | 1.5 / 2.0 / 3.0 / 4.0 / 5.0 / 6.0 Ah |
| Напрежение | 18 V |
| Тип захранване | Акумулаторно |
За бранда
MAKITA е световен лидер в производството на професионални електроинструменти и акумулаторна техника, известен със качество, мощност и дълъг живот.
В Trapkovi.bg ще откриете бормашини, винтоверти, ъглошлайфи, перфоратори и акумулаторни инструменти MAKITA, подходящи за строителство, ремонт и професионални проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на Makita за България и оторизиран сервиз за гаранционно и извънгаранционно обслужване на Bosch, Makita, Ryobi, Milwaukee и AEG.
Изберете инструменти MAKITA от Trapkovi.bg – надеждност, ефективност и прецизност за професионалисти и домашни майстори.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторен Ъглошлайф MAKITA 40V 125 mm, без батерия, GA044GZ
В наличност
SKU:
GA044GZ
| Тегло | 3 кг |
|---|---|
| Напрежение на акумулатора | 40 V |
| Обороти на празен ход | 3.000 – 8.500 min-1 |
| Диаметър на диска | 125 mm |
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
Акумулаторен Ъглошлайф MAKITA 40V, 125 mm, GA050GT101
В наличност
SKU:
GA050GT101
| Тегло | 4.4 кг |
|---|---|
| Напрежение на акумулатора | 40 V |
| Обороти на празен ход | 11.000 min-1 |
| Диаметър на диска | 125 mm |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 5 Ah |
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | С батерия |
Акумулаторен Ъглошлайф MAKITA 40V, 125mm, GA005GM201 + Подарък батерия BL4040F от Makita България
В наличност
SKU:
GA005GM201
| Тегло | 3.6 кг |
|---|---|
| Напрежение на акумулатора | 40 V |
| Обороти на празен ход | 8.500 min-1 |
| Диаметър на диска | 125 mm |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 4 Ah |
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | С батерия |
Акумулаторен Ъглошлайф MAKITA 40V, 150 mm, без батерия, GA035GZ
В наличност
SKU:
GA035GZ
| Тегло | 3.3 кг |
|---|---|
| Напрежение на акумулатора | 40 V |
| Обороти на празен ход | 8.500 min-1 |
| Диаметър на диска | 150 mm |
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
Акумулаторен Ъглошлайф MAKITA 40V, без батерия, GA029GZ
В наличност
SKU:
GA029GZ
| Тегло | 4.5 кг |
|---|---|
| Напрежение на акумулатора | 40 V |
| Обороти на празен ход | 3.000 – 8.500 min-1 |
| Диаметър на диска | 125 mm |
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
Акумулаторен Ъглошлайф MAKITA 40V,125 mm, GA023GM201
В наличност
SKU:
GA023GM201
| Тегло | 4.4 кг |
|---|---|
| Напрежение на акумулатора | 40 V |
| Обороти на празен ход | 3.000 – 8.500 min-1 |
| Диаметър на диска | 125 mm |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 4 Ah |
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | С батерия |
Акумулаторен ударен гайковерт Makita TW002GZ, XGT, 40 V, 1/2″, 2200 Nm, без батерия
В наличност
SKU:
TW002GZ
| Тегло | 3.9 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение | 40 V max – XGT |
| Включена батерия | Без батерия |
| Обороти на празен ход | 0-1800 об./мин |
| Удари в минута | 0 – 1700 / 2000 / 2100 / 2600 уд./мин |
| Високоякостни болтове | М10 – М27 |
| Максимален въртящ момент | 2200 Nm |
Акумулаторна пръскачка Makita PM001GT202, XGT, 40 V, 2х5 Ah, 15 л, 180-1400 мл/мин + Подарък 2 бр. батерии BL4040F от Makita България
В наличност
SKU:
PM001GT202
| Тегло | 12 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение | 40 V max – XGT |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 5 Ah |
| Резервоар за разтвор | 15 л |
| Сила на издухване (1./2./3.) | 4 – 6 / 4.6 – 9.5 / 5.4 – 15 N |
| Дебит на въздуха (1./2./3.) | 7.4 – 9 / 8 – 11 / 6.8 – 14.3 м³/мин |
| Обсег на пръскане (1./2./3.) | 9 / 11 / 14 м |
| Дебит на разтвора (нисък/максимален) | 180 – 1400 мл/мин |












