Комплект акумулаторни безчеткови винтоверти Milwaukee M12BLPP2D-202B, 12 V, 2 Ah, 40 Nm, 124 Nm, с батерии, зарядно и чанта, 4933500139
298.79 € / 584.38 лв. Original price was: 298.79 € / 584.38 лв..245.00 € / 479.18 лв. Текущата цена е: 245.00 € / 479.18 лв..
Акумулаторен пистолет за горещ въздух DеWALT DCE530N, 18 V, 530°C, без батерия
132.21 € / 258.58 лв. Original price was: 132.21 € / 258.58 лв..119.00 € / 232.74 лв. Текущата цена е: 119.00 € / 232.74 лв..
Градински трактор HUSQVARNA TC215T, 15.6 к.с., 95 см, 586 см³, 970727701
4950.00 € / 9681.36 лв. Original price was: 4950.00 € / 9681.36 лв..4599.99 € / 8996.80 лв. Текущата цена е: 4599.99 € / 8996.80 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
970727701
Категория: Косачки за трева
Етикети: HUSQVARNA, Градинска техника, Косачки за трева
Описание
Градински трактор HUSQVARNA TC215T, 15.6 к.с., 95 см, 586 см³, 970727701
- Тракторна косачка Husqvarna TC215T е оборудвана с двуцилиндров бензинов двигател HV 586AE, с мощност 15.6 к.с. и обем 586 см³.
- Косилният апарат е с ширина 95 см, а височината на косене може да се регулира от 25 до 105 мм.
- Скоростта на движение е 10 км/ч напред и 6 км/ч на заден ход.
- Функции на двигателя като автоматичен дросел и маслен филтър, както и здравата конструкция с чугунени предни оси, осигуряват надеждна и издръжлива работа.
- Седалката може да се регулира за по-добър комфорт на оператора.
- Косачката разполага с LED фарове, които осигуряват по-добра видимост при работа на тъмно.
- Зареждането на гориво става лесно, през външна капачка на резервоара, а благодарение на практичните отделения за съхранение може да съхранявате малко оборудване и ръчни инструменти.
Допълнителна информация
| Тегло | 259 кг |
|---|---|
| Мощност | 15.6 к.с., 11.7 kW |
| Ширина на косене | 95 см |
| Височина на косене | 25 – 105 мм |
| Двигател | Husqvarna HV 586AE, бензинов, 2 цилиндров |
| Обем на двигателя | 586 см³ |
| Скорост | 2800 об/ мин |
| Обем на коша | 300 л |
| Скорост напред макс | 10 км/ч |
| Скорост на заден ход макс | 6 км/ч |
За бранда
HUSQVARNA е световен лидер в производството на професионални и хоби градински и строителни инструменти, известен с качество, издръжливост и иновации.
В Trapkovi.bg ще откриете косачки, верижни триони, моторни храсторези, пили и аксесоари HUSQVARNA, подходящи за грижа за градината, дървообработване и строителни проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на HUSQVARNA за България.
Изберете инструменти HUSQVARNA от Trapkovi.bg – надеждност, ефективност и дълъг живот за професионални и домашни потребители.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторна косачка BOSCH, GRA 18V2-46, без батерия + Бонус Градински комплект-защитен визьор, защитни ръкавици и тапи за уши
В наличност
SKU:
06008C8000
| Тегло | 26.61 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Височина на косене | 30 – 70 mm |
Акумулаторна Косачка MAKITA DLM481CT2, 18+18V, 480mm
В наличност
SKU:
DLM481CT2
Бензинова косачка HONDA, HRG 466 SKEP + бонус – масло двигателно 1 л., 08221888101MP
В наличност
587.99 € / 1150.01 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
HRG466C1SKEP
Самоходна бензинова косачка HUSQVARNA, LC 151S, опция мулчиране
В наличност
SKU:
970488401
| Тегло | 34.8 кг |
|---|---|
| Капацитет на площта ( m2 ) | 1000 m2 |
| Обем на коша | 65 l |
| Ширина на косене | 20 in |
| Ширина на косене (cm) | 51 cm |
| Обем на цилиндъра (куб/инч) | 10.1 куб. инча |
| Обем на цилиндъра (cm) | 166 cm |
| Задвижваща система | Самоход |
| Макс. мощност (Дефинирана от производителя) (kw) | 2.7 kW |
| Обем на бензиновия резервоар (fl oz) | 33.8 fl oz |
| Обем на бензиновия резервоар (l) | 1 l |
| Мощност (hp) | 3.6 hp |
| Номинална мощност | 2700 W |
| Вид гориво | Бензин |
| Ниво на шума, гарантирано (LWA) | 98 dB(A) |
| Налягане на шума, усещано от оператора | 86 dB(A) |
| Тегло (без режещи инструменти) | 71.2 lbs |
Бензинова косачка HUSQVARNA, LC 353AWD
В наличност
SKU:
970450101
| Тегло | 36.56 кг |
|---|---|
| Капацитет на площта ( m2 ) | 1000 m2 |
| Обем на коша | 65 l |
| Ширина на косене | 21 in |
| Ширина на косене (cm) | 53 cm |
| Обем на цилиндъра (куб/инч) | 10.13 куб. инча |
| Обем на цилиндъра (cm) | 166 cm |
| Задвижваща система | All-wheel drive |
| Макс. мощност (Дефинирана от производителя) (kw) | 3.3 kW |
| Обем на бензиновия резервоар (fl oz) | 30.4 fl oz |
| Обем на бензиновия резервоар (l) | 0.9 l |
| Мотор/модел на двигателя | GCV170H-S3AL |
| Мощност (hp) | 4.8 hp |
| Вид гориво | Бензин |
| Ниво на шума, гарантирано (LWA) | 96 dB(A) |
| Налягане на шума, усещано от оператора | 83.3 dB(A) |
| Тегло (без режещи инструменти) | 92 lbs |
Електрическа Косачка MAKITA ELM3720, 1400W, 370 mm
В наличност
SKU:
ELM3720
Електрическа косачка RYOBI, RLM13E33S, 5133002343
В наличност
SKU:
5133002343
Електрическа косачка RYOBI, RLM18E40H, 5133002347
В наличност
SKU:
5133002347












