Самоходна бензинова косачка Husqvarna LC 353V, 2.75 kW, 530 мм, 166 см³, с кош, 970541601
730.00 € / 1427.76 лв. Original price was: 730.00 € / 1427.76 лв..699.00 € / 1367.13 лв. Текущата цена е: 699.00 € / 1367.13 лв..
Бърза зарядна станция с MILWAUKEE, 6 гнезда, M18MPC6EU, 4932498551
395.99 € / 774.49 лв. Original price was: 395.99 € / 774.49 лв..313.00 € / 612.17 лв. Текущата цена е: 313.00 € / 612.17 лв..
Градински трактор HUSQVARNA TC 114, 970622301
3800.00 € / 7432.15 лв. Original price was: 3800.00 € / 7432.15 лв..3499.99 € / 6845.39 лв. Текущата цена е: 3499.99 € / 6845.39 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
970622301
Категория: Косачки за трева
Етикети: HUSQVARNA, Градинска техника, Косачки за трева
Описание
Градински трактор HUSQVARNA TC 114, 970622301
- Градински трактор Husqvarna TC 114 – косете повече и по-дълго с 250 литра капацитет за торбички и свършете повече работа с куката за теглене и гамата от съвместими приставки.
- Този трактор е снабден с функции за подобрено усещане при сядане, а леснодостъпните му лостове, страничните педали и пружинната режеща платформа ви позволяват да косите удобно.
- Благодарение на компактния дизайн TC 114 заема малко място при съхранение.
Допълнителна информация
| Тегло | 214 кг |
|---|---|
| Мощност | 12 Hp (9.0 kW) |
| Модел на двигателя | LCC 452AE |
| Гориво | Бензин |
| Тип | 4-тактов, едноцилиндров |
| Работен обем | 452 cm3 |
| Работни обороти | 2800 min-1 |
| Скорост на придвижване | 9 / 5 km/h (напред / назад) |
| Обем на резервоара | 6 l |
| Ширина на косене | 95 cm |
| Височина на косене | 25 – 100 mm |
| Кош за трева | 250 l |
| Тревна площ | до – m2 |
За бранда
HUSQVARNA е световен лидер в производството на професионални и хоби градински и строителни инструменти, известен с качество, издръжливост и иновации.
В Trapkovi.bg ще откриете косачки, верижни триони, моторни храсторези, пили и аксесоари HUSQVARNA, подходящи за грижа за градината, дървообработване и строителни проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на HUSQVARNA за България.
Изберете инструменти HUSQVARNA от Trapkovi.bg – надеждност, ефективност и дълъг живот за професионални и домашни потребители.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторна косачка BOSCH, UniversalRotak 2x18V-37-550
В наличност
SKU:
06008B9E00
| Тегло | 12.4 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Капацитет на батерията | 4 Ah |
| Включена батерия | С батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Височина на косене | 25 – 70 mm |
Акумулаторна косачка Hybrid RYOBI, RY18LMH37A-250, 5133004583
В наличност
SKU:
5133004583
Акумулаторна Косачка MAKITA DLM432PT2, 18V+18V, 430 mm
В наличност
SKU:
DLM432PT2
Акумулаторна косачка RYOBI, RY18LM37A-140, 5133004578
В наличност
SKU:
5133004578
Акумулаторна косачка RYOBI, RY18LM37A-240, 5133004798
В наличност
SKU:
5133004798
Бензинова косачка HUSQVARNA, LC 353AWD
В наличност
SKU:
970450101
| Тегло | 36.56 кг |
|---|---|
| Капацитет на площта ( m2 ) | 1000 m2 |
| Обем на коша | 65 l |
| Ширина на косене | 21 in |
| Ширина на косене (cm) | 53 cm |
| Обем на цилиндъра (куб/инч) | 10.13 куб. инча |
| Обем на цилиндъра (cm) | 166 cm |
| Задвижваща система | All-wheel drive |
| Макс. мощност (Дефинирана от производителя) (kw) | 3.3 kW |
| Обем на бензиновия резервоар (fl oz) | 30.4 fl oz |
| Обем на бензиновия резервоар (l) | 0.9 l |
| Мотор/модел на двигателя | GCV170H-S3AL |
| Мощност (hp) | 4.8 hp |
| Вид гориво | Бензин |
| Ниво на шума, гарантирано (LWA) | 96 dB(A) |
| Налягане на шума, усещано от оператора | 83.3 dB(A) |
| Тегло (без режещи инструменти) | 92 lbs |
Електрическа косачка RYOBI, RLM13E33S, 5133002343
В наличност
SKU:
5133002343
Акумулаторна самоходна косачка Milwaukee M18F2LM53-122, 2 x 18 V, 12 Ah, 53 см, 4933499213
В наличност
SKU:
4933499213
| Тегло | 38.5 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение | 2 x 18 V |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на батерията | 12.0 Ah |
| Ширина на косене | 53 см |
| Височина на косене | 25 – 100 мм |
| Самоходна скорост | 6.4 км/ч |
| Скорост на празен ход | 3300 об/мин |
| Обем на коша | 70 л |
| Диаметър на предно колело | ⌀ 20.3 см |
| Диаметър на задно колело | ⌀ 26.4 см |












