Ръчна косачка Husqvarna NovoLette Silent 540, 40 см, 964944001
190.00 € / 371.61 лв.
Електрическа косачка Husqvarna LC 141C, 1800 W, 41 см, 967099301
355.00 € / 694.32 лв. Original price was: 355.00 € / 694.32 лв..319.99 € / 625.85 лв. Текущата цена е: 319.99 € / 625.85 лв..
Електрически вертикулатор Husqvarna S 138C, 1.6 kW, 37.5 см, 967922301
260.00 € / 508.52 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
967922301
Категории: Косачки за трева, Култиватори
Етикети: HUSQVARNA, Градинска техника, Култиватори
Описание
Електрически вертикулатор Husqvarna S 138C, 1.6 kW, 37.5 см, 967922301
- Електрически вертикулатор Husqvarna S 138C е с мощност 1.6 kW и широчина на косене 37.5 см.
- Работната дълбочина може да се регулира от -8 до +5 мм, в 5 позиции.
- Аераторът разполага с 45 л кош за растителни отпадъци и колела с размери 170 мм (предни) и 150 мм (задни).
- Компактният дизайн и сгъваемата дръжка осигуряват лесен транспорт и съхранение.
- Машината има интуитивен контролен панел и не отделя никакви вредни емисии.
Допълнителна информация
| Тегло | 19 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Мощност | 1.6 kW |
| Ширина на косене | 37.5 см |
| Работна дълбочина | -0.8 – 5 мм |
| Скорост | 6000 об/мин |
| Размер на колелата (предни) | 170 мм |
| Размер на колелата (задни) | 150 мм |
| Обем на коша | 45 л |
За бранда
HUSQVARNA е световен лидер в производството на професионални и хоби градински и строителни инструменти, известен с качество, издръжливост и иновации.
В Trapkovi.bg ще откриете косачки, верижни триони, моторни храсторези, пили и аксесоари HUSQVARNA, подходящи за грижа за градината, дървообработване и строителни проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на HUSQVARNA за България.
Изберете инструменти HUSQVARNA от Trapkovi.bg – надеждност, ефективност и дълъг живот за професионални и домашни потребители.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторна косачка BOSCH, UniversalRotak 2x18V-37-550
В наличност
SKU:
06008B9E00
| Тегло | 12.4 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Капацитет на батерията | 4 Ah |
| Включена батерия | С батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Височина на косене | 25 – 70 mm |
Акумулаторна косачка 3в1 RYOBI, RY18LMC30A-120, 5133005918
В наличност
SKU:
5133005918
Акумулаторна Косачка MAKITA DLM330SM, 18V, 330mm
В наличност
SKU:
DLM330SM
Акумулаторна косачка RYOBI, RY18LM37A-240, 5133004798
В наличност
SKU:
5133004798
Електрическа косачка BOSCH, EasyRotak 32, 06008A6304
В наличност
SKU:
06008A6304
| Тегло | 8.5 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Номинална мощност | 1200 W |
| Височина на косене | 25 – 65 cm |
| Широчина на косене | 32 cm |
| Обем на контейнера за трева | 31 l |
| Регулиране на височина на косене | 3 позиции, осово |
Електрическа косачка BOSCH, UniversalRotak 450
В наличност
SKU:
06008B9005
| Тегло | 13.5 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Номинална мощност | 1300 W |
| Височина на косене | 20 – 70 cm |
| Широчина на косене | 35 cm |
| Обем на контейнера за трева | 40 l |
| Регулиране на височина на косене | 6 кратно |
Електрическа косачка BOSCH, UniversalRotak 550
В наличност
SKU:
06008B9105
| Тегло | 13.5 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Номинална мощност | 1300 W |
| Височина на косене | 20 – 70 cm |
| Широчина на косене | 36 cm |
| Обем на контейнера за трева | 40 l |
| Регулиране на височина на косене | 6 кратно |
Електрически вертикулатор BOSCH, UniversalVerticut 1100, 1100 W, 060088A101
В наличност
SKU:
060088A101
| Тегло | 12.3 кг |
|---|---|
| Номинална мощност | 1100 W |
| Вместимост на коша, l | 50 l |
| Ширина на косене | 32 cm |
| Тип захранване | Електрическо |












