Електрически вертикулатор Husqvarna S 138C, 1.6 kW, 37.5 см, 967922301
260.00 € / 508.52 лв.
Бензинова косачка Husqvarna LC 140P, 2.65 к.с., 40 см, 123 см³, 970488101
380.00 € / 743.22 лв. Original price was: 380.00 € / 743.22 лв..349.99 € / 684.52 лв. Текущата цена е: 349.99 € / 684.52 лв..
Електрическа косачка Husqvarna LC 141C, 1800 W, 41 см, 967099301
355.00 € / 694.32 лв. Original price was: 355.00 € / 694.32 лв..319.99 € / 625.85 лв. Текущата цена е: 319.99 € / 625.85 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
967099301
Категория: Косачки за трева
Етикети: HUSQVARNA, Градинска техника, Косачки за трева
Описание
Електрическа косачка Husqvarna LC 141C, 1800 W, 41 см, 967099301
- Електрическа косачка Husqvarna LC 141C има мощност 1800 W и ширина на косене 41 см.
- Височината на косене се регулира в десет степени, като максималната е 75 мм.
- Идеална е както за средно-големи, така и за малки, но трудни за поддръжка тревни площи.
- Машината е маневрена, с ергономична ръкохватка, която може да се регулира и мотор без вредни емисии.
- Предлага се с кош за събиране на тревата с вместимост 50 л.
- Предните колела са с диаметър 170 мм, а задните – 203 мм.
- Освен стандартната функция за събиране на тревата, косачката може да бъде използвана и за мулчиране, с помощта на допълнителен комплект.
Допълнителна информация
| Тегло | 21.4 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Мощност | 1800 W |
| Ширина на косене | 41 см |
| Височина на косене | 25 – 75 мм |
| Материал на корпуса | стомана |
| Брой степени на височината на косене | 10 |
| Диаметър на предните колела | 170 мм |
| Диаметър на задните колела | 203 мм |
| Скорост на празен ход | 3200 об/мин |
| Вместимост на коша | 50 л |
За бранда
HUSQVARNA е световен лидер в производството на професионални и хоби градински и строителни инструменти, известен с качество, издръжливост и иновации.
В Trapkovi.bg ще откриете косачки, верижни триони, моторни храсторези, пили и аксесоари HUSQVARNA, подходящи за грижа за градината, дървообработване и строителни проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на HUSQVARNA за България.
Изберете инструменти HUSQVARNA от Trapkovi.bg – надеждност, ефективност и дълъг живот за професионални и домашни потребители.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторна косачка BOSCH, Easy Mower 18V-32-200, без батерия
В наличност
SKU:
06008B9D01
| Тегло | 8.1 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Височина на косене | 30-60 mm |
Акумулаторна косачка BOSCH, UniversalRotak 2x18V-37-550
В наличност
SKU:
06008B9E00
| Тегло | 12.4 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Капацитет на батерията | 4 Ah |
| Включена батерия | С батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Височина на косене | 25 – 70 mm |
Акумулаторна косачка HONDA, HRG466XB, без батерия + бонус масло двигателно 1 л., 08221888101MP
В наличност
710.70 € / 1390.01 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
HRG466XBSEEA
Акумулаторна Косачка MAKITA DLM432PT2, 18V+18V, 430 mm
В наличност
SKU:
DLM432PT2
Бензинова косачка HONDA, HRG 466 SKEP + бонус – масло двигателно 1 л., 08221888101MP
В наличност
587.99 € / 1150.01 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
HRG466C1SKEP
Електрическа косачка BOSCH, AdvancedRotak 44-750, 06008B9J00
В наличност
SKU:
06008B9J00
| Тегло | 16 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Номинална мощност | 1800 W |
| Височина на косене | 25-80 mm |
Електрическа косачка BOSCH, UniversalRotak 450
В наличност
SKU:
06008B9005
| Тегло | 13.5 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Номинална мощност | 1300 W |
| Височина на косене | 20 – 70 cm |
| Широчина на косене | 35 cm |
| Обем на контейнера за трева | 40 l |
| Регулиране на височина на косене | 6 кратно |
Електрическа косачка BOSCH, UniversalRotak 550
В наличност
SKU:
06008B9105
| Тегло | 13.5 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Номинална мощност | 1300 W |
| Височина на косене | 20 – 70 cm |
| Широчина на косене | 36 cm |
| Обем на контейнера за трева | 40 l |
| Регулиране на височина на косене | 6 кратно |












