Резервна верига BOSCH, 20cm 1.1mm, F016800672
39.82 € / 77.88 лв. Original price was: 39.82 € / 77.88 лв..31.86 € / 62.31 лв. Текущата цена е: 31.86 € / 62.31 лв..
Самоходна бензинова косачка Husqvarna LC 353V, 2.75 kW, 530 мм, 166 см³, с кош, 970541601
730.00 € / 1427.76 лв. Original price was: 730.00 € / 1427.76 лв..699.00 € / 1367.13 лв. Текущата цена е: 699.00 € / 1367.13 лв..
Бензинова самоходна косачка Husqvarna LC 356V, 3.5 к.с., 56 см, 970842501
890.00 € / 1740.69 лв. Original price was: 890.00 € / 1740.69 лв..849.99 € / 1662.44 лв. Текущата цена е: 849.99 € / 1662.44 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
970842501
Категория: Косачки за трева
Етикети: HUSQVARNA, Градинска техника, Косачки за трева
Описание
Бензинова самоходна косачка Husqvarna LC 356V, 3.5 к.с., 56 см, 970842501
- Бензинова самоходна косачка Husqvarna LC 356V е с мощност 2.6 kW (≈3.5 к.с.) и ширина на косене 56 см.
- Височината на косене се регулира в 7 степени – от 25 до 75 мм, за адаптация към различни видове трева.
- Самоходната косачка с променлива скорост и задно задвижване осигурява лесно управление, а максималната скорост на преден ход достига около 4.5 км/ч.
- Колекторният кош е изработен от текстил и е с обем 75 литра.
- Моделът разполага с ергономична дръжка и сгъваема конструкция, осигуряващи удобство при работа и съхранение.
- Косачката е подходяща за средни и големи тревни площи.
- Стандартно предлага функции събиране на тревата в кош и странично изхвърляне, като функцията за мулчиране може да се добави чрез отделно закупен комплект.
Допълнителна информация
| Тегло | 35 кг |
|---|---|
| Мощност | 2.1 kW, 3.5 к.с. |
| Работна ширина | 56 см |
| Височина на косене | 25 – 75 мм |
| Степени на повдигане | 7 |
| Двигател | Husqvarna HS 166AP |
| Обем на двигателя | 166 см³ |
| Обем на коша | 75 л |
| Обороти | 2650 об/мин |
| Скорост | 4.5 км/ч |
| Междуосие | 71 см |
| Размер на колелата | 203 мм |
За бранда
HUSQVARNA е световен лидер в производството на професионални и хоби градински и строителни инструменти, известен с качество, издръжливост и иновации.
В Trapkovi.bg ще откриете косачки, верижни триони, моторни храсторези, пили и аксесоари HUSQVARNA, подходящи за грижа за градината, дървообработване и строителни проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на HUSQVARNA за България.
Изберете инструменти HUSQVARNA от Trapkovi.bg – надеждност, ефективност и дълъг живот за професионални и домашни потребители.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторна косачка BOSCH, UniversalRotak 2x18V-37-550
В наличност
SKU:
06008B9E00
| Тегло | 12.4 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Капацитет на батерията | 4 Ah |
| Включена батерия | С батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Височина на косене | 25 – 70 mm |
Акумулаторна косачка 3в1 RYOBI, RY18LMC30A-120, 5133005918
В наличност
SKU:
5133005918
Акумулаторна Косачка MAKITA DLM432PT2, 18V+18V, 430 mm
В наличност
SKU:
DLM432PT2
Акумулаторна Косачка MAKITA LM004GZ, 40V XGT, 430mm, без батерия
В наличност
SKU:
LM004GZ
Акумулаторна косачка RYOBI, RLM18X33B40, 5133004306
В наличност
SKU:
5133004306
Бензинова косачка HONDA, HRG 466 SKEP + бонус – масло двигателно 1 л., 08221888101MP
В наличност
587.99 € / 1150.01 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
HRG466C1SKEP
Самоходна бензинова косачка HUSQVARNA, LC 151S, опция мулчиране
В наличност
SKU:
970488401
| Тегло | 34.8 кг |
|---|---|
| Капацитет на площта ( m2 ) | 1000 m2 |
| Обем на коша | 65 l |
| Ширина на косене | 20 in |
| Ширина на косене (cm) | 51 cm |
| Обем на цилиндъра (куб/инч) | 10.1 куб. инча |
| Обем на цилиндъра (cm) | 166 cm |
| Задвижваща система | Самоход |
| Макс. мощност (Дефинирана от производителя) (kw) | 2.7 kW |
| Обем на бензиновия резервоар (fl oz) | 33.8 fl oz |
| Обем на бензиновия резервоар (l) | 1 l |
| Мощност (hp) | 3.6 hp |
| Номинална мощност | 2700 W |
| Вид гориво | Бензин |
| Ниво на шума, гарантирано (LWA) | 98 dB(A) |
| Налягане на шума, усещано от оператора | 86 dB(A) |
| Тегло (без режещи инструменти) | 71.2 lbs |
Електрическа Косачка MAKITA ELM3720, 1400W, 370 mm
В наличност
SKU:
ELM3720












