Бензинова косачка Husqvarna LC 151, 3.6 к.с., 51 см, с опция мулчиране, 970488301
540.00 € / 1056.15 лв. Original price was: 540.00 € / 1056.15 лв..479.99 € / 938.78 лв. Текущата цена е: 479.99 € / 938.78 лв..
Безоткатен чук Milwaukee 790 гр, 333 мм, 4932492350
66.34 € / 129.75 лв. Original price was: 66.34 € / 129.75 лв..53.06 € / 103.78 лв. Текущата цена е: 53.06 € / 103.78 лв..
Бензинова самоходна косачка Husqvarna LC 253S, 2.75 kW, 53 см, 166 см³, 970541501
650.00 € / 1271.29 лв. Original price was: 650.00 € / 1271.29 лв..619.99 € / 1212.60 лв. Текущата цена е: 619.99 € / 1212.60 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
970541501
Категория: Косачки за трева
Етикети: HUSQVARNA, Градинска техника, Косачки за трева
Описание
Бензинова самоходна косачка Husqvarna LC 253S, 2.75 kW, 53 см, 166 см³, 970541501
- Бензинова самоходна косачка Husqvarna LC 253S е с бензинов двигател Husqvarna HS 166A, с обем 166 см³ и мощност 2.75 kW.
- Ширината на косене е 53 см, а окосената трева може да бъде събирана в кош с вместомост 60 л или да се използва функцията мулчиране, при която нарязаната трева се изхвърля отзад и да се използва като тор.
- Височината на косене може да бъде регулирана на 6 степени от 20 до 75 мм.
- Със задни задвижващи колела и максимална скорост 4 км/ч, употребата и е лесна и без усилие, като е необходимо само насочване в правилната посока.
- Косачката е с удобна, ергономична ръкохватка, чиято височина може да бъде регулирана в две позиции.
- Тя е сгъваема, което прави машината компактна при транспорт и съхранение.
Допълнителна информация
| Тегло | 31.5 кг |
|---|---|
| Мощност | 2.75 kW |
| Широчина на косене | 53 см |
| Височина на косене | 20 – 75 мм |
| Степени на височина | 6 |
| Двигател | Husqvarna HS 166A |
| Обем на двигателя | 166 см³ |
| Максимална скорост | 4 км/ч |
| Задвижваща система | самоход, единична скорост |
| Задвижващи колела | задни |
| Обем на коша | 60 л |
| Диаметър на предни колела | 190 мм |
| Диаметър на задни колела | 230 мм |
За бранда
HUSQVARNA е световен лидер в производството на професионални и хоби градински и строителни инструменти, известен с качество, издръжливост и иновации.
В Trapkovi.bg ще откриете косачки, верижни триони, моторни храсторези, пили и аксесоари HUSQVARNA, подходящи за грижа за градината, дървообработване и строителни проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на HUSQVARNA за България.
Изберете инструменти HUSQVARNA от Trapkovi.bg – надеждност, ефективност и дълъг живот за професионални и домашни потребители.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторна косачка HONDA, HRG466XB, без батерия + бонус масло двигателно 1 л., 08221888101MP
В наличност
710.70 € / 1390.01 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
HRG466XBSEEA
Акумулаторна косачка RYOBI, RLM18X33B40, 5133004306
В наличност
SKU:
5133004306
Електрическа косачка BOSCH, UniversalRotak 37-555
В наличност
SKU:
06008A6501
| Тегло | 12 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Номинална мощност | 1400 W |
| Височина на косене | 25-70 mm |
Електрическа Косачка MAKITA ELM3720, 1400W, 370 mm
В наличност
SKU:
ELM3720
Електрическа косачка RYOBI, RLM13E33S, 5133002343
В наличност
SKU:
5133002343
Електрическа косачка RYOBI, RLM15E36H, 5133002345
В наличност
SKU:
5133002345
Електрическа косачка RYOBI, RLM18E40H, 5133002347
В наличност
SKU:
5133002347
Електрически вертикулатор BOSCH, UniversalVerticut 1100, 1100 W, 060088A101
В наличност
SKU:
060088A101
| Тегло | 12.3 кг |
|---|---|
| Номинална мощност | 1100 W |
| Вместимост на коша, l | 50 l |
| Ширина на косене | 32 cm |
| Тип захранване | Електрическо |












