Електрическа косачка Husqvarna LC 141C, 1800 W, 41 см, 967099301
355.00 € / 694.32 лв. Original price was: 355.00 € / 694.32 лв..319.99 € / 625.85 лв. Текущата цена е: 319.99 € / 625.85 лв..
Бензинова косачка Husqvarna LC 151, 3.6 к.с., 51 см, с опция мулчиране, 970488301
540.00 € / 1056.15 лв. Original price was: 540.00 € / 1056.15 лв..479.99 € / 938.78 лв. Текущата цена е: 479.99 € / 938.78 лв..
Бензинова косачка Husqvarna LC 140P, 2.65 к.с., 40 см, 123 см³, 970488101
380.00 € / 743.22 лв. Original price was: 380.00 € / 743.22 лв..349.99 € / 684.52 лв. Текущата цена е: 349.99 € / 684.52 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
970488101
Категория: Косачки за трева
Етикети: HUSQVARNA, Градинска техника, Косачки за трева
Описание
Бензинова косачка Husqvarna LC 140P, 2.65 к.с., 40 см, 123 см³, 970488101
- Бензинова косачка Husqvarna LC 140P има мощност 2.65 к.с. и работна ширина 40 см.
- Двигателят е LONCIN HS 123A, четиритактов.
- Обемът на коша за трева е 50 л.
- Разполага с устойчив стоманен корпус и издръжливи гуми със сачмени лагери за по-лесно придвижване.
- Поддържа функция за задно изхвърляне.
- Кошът е платнен, изработен от полимер.
- Регулирането на височината се извършва централно в 10 степени.
- Ергономичната ръкохватка осигурява бързо сгъване.
Допълнителна информация
| Тегло | 25.20 кг |
|---|---|
| Мощност | 1.95kW, 2.65 к.с. |
| Ширина на косене | 40 см |
| Височина на косене | 25 – 75 мм |
| Материал на корпуса | стомана |
| Брой степени на височината на косене | 10 |
| Модел двигател | Husqvarna HS 123A |
| Обем на двигателя | 123 см³ |
| Брой ножове | 1 |
| Обем на горивния резервоар | 0.8 л |
| Обем на коша за трева | 50 л |
| Размер на колелата (предни/задни) | 152/204 мм |
За бранда
HUSQVARNA е световен лидер в производството на професионални и хоби градински и строителни инструменти, известен с качество, издръжливост и иновации.
В Trapkovi.bg ще откриете косачки, верижни триони, моторни храсторези, пили и аксесоари HUSQVARNA, подходящи за грижа за градината, дървообработване и строителни проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на HUSQVARNA за България.
Изберете инструменти HUSQVARNA от Trapkovi.bg – надеждност, ефективност и дълъг живот за професионални и домашни потребители.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторна косачка BOSCH, Easy Mower 18V-32-200, без батерия
В наличност
SKU:
06008B9D01
| Тегло | 8.1 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Височина на косене | 30-60 mm |
Акумулаторна косачка 3в1 RYOBI, RY18LMC30A-120, 5133005918
В наличност
SKU:
5133005918
Акумулаторна косачка HONDA, HRG466XB, без батерия + бонус масло двигателно 1 л., 08221888101MP
В наличност
710.70 € / 1390.01 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
HRG466XBSEEA
Акумулаторна косачка Hybrid RYOBI, RY18LMH37A-250, 5133004583
В наличност
SKU:
5133004583
Самоходна бензинова косачка HUSQVARNA, LC 151S, опция мулчиране
В наличност
SKU:
970488401
| Тегло | 34.8 кг |
|---|---|
| Капацитет на площта ( m2 ) | 1000 m2 |
| Обем на коша | 65 l |
| Ширина на косене | 20 in |
| Ширина на косене (cm) | 51 cm |
| Обем на цилиндъра (куб/инч) | 10.1 куб. инча |
| Обем на цилиндъра (cm) | 166 cm |
| Задвижваща система | Самоход |
| Макс. мощност (Дефинирана от производителя) (kw) | 2.7 kW |
| Обем на бензиновия резервоар (fl oz) | 33.8 fl oz |
| Обем на бензиновия резервоар (l) | 1 l |
| Мощност (hp) | 3.6 hp |
| Номинална мощност | 2700 W |
| Вид гориво | Бензин |
| Ниво на шума, гарантирано (LWA) | 98 dB(A) |
| Налягане на шума, усещано от оператора | 86 dB(A) |
| Тегло (без режещи инструменти) | 71.2 lbs |
Електрическа косачка BOSCH, EasyRotak 32, 06008A6304
В наличност
SKU:
06008A6304
| Тегло | 8.5 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Номинална мощност | 1200 W |
| Височина на косене | 25 – 65 cm |
| Широчина на косене | 32 cm |
| Обем на контейнера за трева | 31 l |
| Регулиране на височина на косене | 3 позиции, осово |
Електрическа косачка RYOBI, RLM13E33S, 5133002343
В наличност
SKU:
5133002343
Електрически вертикулатор BOSCH, UniversalVerticut 1100, 1100 W, 060088A101
В наличност
SKU:
060088A101
| Тегло | 12.3 кг |
|---|---|
| Номинална мощност | 1100 W |
| Вместимост на коша, l | 50 l |
| Ширина на косене | 32 cm |
| Тип захранване | Електрическо |












