Акумулаторен храсторез BOSCH, GHE 18V-50 (II), без батерия, 06008C9600 + Бонус Градински комплект-защитен визьор, защитни ръкавици и тапи за уши
264.10 € / 516.53 лв. Original price was: 264.10 € / 516.53 лв..193.00 € / 377.48 лв. Текущата цена е: 193.00 € / 377.48 лв..
Акумулаторен ексцентършлайф BOSCH, UniversalOrbit 18V-20, 06033E4100, без батерия
97.91 € / 191.50 лв. Original price was: 97.91 € / 191.50 лв..78.33 € / 153.20 лв. Текущата цена е: 78.33 € / 153.20 лв..
Акумулаторен храсторез BOSCH, GHE 18V-60 (II), без батерия, 06008C9400
274.70 € / 537.27 лв. Original price was: 274.70 € / 537.27 лв..201.00 € / 393.12 лв. Текущата цена е: 201.00 € / 393.12 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
06008C9400
Категория: Храсторези
Етикети: BOSCH, Градинска техника, Храсторези
Описание
Акумулаторен храсторез BOSCH, GHE 18V-60 (II) Professional, без батерия
- Лека ножица за жив плет с висока производителност с добавен маховик за по-гладко рязане
- Висока производителност и дълго време на работа благодарение на мощен безчетков мотор с 2800 min-1
- Подобрена производителност на рязане с 60 cm нож, антиблокираща система на Bosch и маховик за по-гладко и лесно подрязване на по-дебели и плътни живи плетове
- Лесна работа благодарение на лека, ергономична конструкция и оптимален баланс
- Ако търсите мощна, но лека ножица за жив плет, която можете да използвате удобно с часове, не търсете повече, акумулаторната ножица за жив плет Bosch GHE 18V-60 (II) Professional.
- Нейният мощен безчетков мотор осигурява 2800 хода в минута за рязане с висока производителност при продължително време на работа.
- Този инструмент прави рязането на дебели клони по-лесно и предотвратява заклинване благодарение на 60 cm нож и патентованата антиблокираща система на Bosch.
- Освен това, с добавения маховик подрязването е по-гладко и с по-малко усилия.
- Нещо повече, с тегло от само 3,0 kg и предлагащ оптимален баланс, този ергономичен инструмент е лесен за работа, намалявайки напрежението при рязане за продължителни периоди.
Окомплектовка:
- картонена кутия
- без батерия
Допълнителна информация
| Тегло | 3 кг |
|---|---|
| Стъпка на ножа | 23 mm |
| Дължина на ножа | 60 cm |
| Скорост на рязане* | 1 400 1/min |
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
За бранда
Bosch е световен лидер в производството на професионални електроинструменти, известен със своето немско качество, надеждност и иновации.
В Trapkovi.bg, като официален вносител на Bosch, ще откриете пълна гама професионални машини от синята серия Bosch – бормашини, перфоратори, винтоверти, ъглошлайфи, мултиинструменти и измервателна техника.
Инструментите Bosch Professional (синя серия) са създадени за интензивна работа, прецизност и дълъг експлоатационен живот, което ги прави предпочитан избор за строителни фирми, монтажници и индустриални специалисти.
Открий Bosch EXPERT – новият клас с най-висока производителност.
Резултат от новаторски проучвания и модерни технологии, електроинструментите и консумативите Bosch EXPERT са създадени за професионалисти с най-високи изисквания.
Повече мощност, повече издръжливост, повече увереност при всяка задача.
Тръпкови са сред ексклузивните дистрибутори, които предлагат Bosch EXPERT.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторен телескопичен храсторез BOSCH, UniversalHedgePole 18V, без батерия, 06008B3001
В наличност
SKU:
06008B3001
| Тегло | 3.6 кг |
|---|---|
| Стъпка на ножа | 16 mm |
| Дължина на ножа* | 43 cm |
| Брой ходове при празен ход | 2.200 min-1 |
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
Акумулаторен храсторез BOSCH, EasyHedgeCut 18V-45, без батерия, 0600849H03
В наличност
SKU:
0600849H03
| Тегло | 2.3 кг |
|---|---|
| Стъпка на ножа | 15 mm |
| Дължина на ножа* | 45 cm |
| Брой ходове при празен ход | 2.400 min-1 |
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
Акумулаторен храсторез BOSCH, EasyHedgeCut 18V-52-13, без батерия, 0600849M00
В наличност
SKU:
0600849M00
| Тегло | 2.4 кг |
|---|---|
| Стъпка на ножа | 15 mm |
| Дължина на ножа* | 52 cm |
| Брой ходове при празен ход | 2.400 min-1 |
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | Без батерия |
Акумулаторен Храсторез MAKITA DUH483Z, 18V, 480 mm, без батерия
В наличност
SKU:
DUH483Z
Акумулаторен храсторез RYOBI, RHT184520, 5133003655
В наличност
SKU:
5133003655
Акумулаторна ножица за трева и храсти BOSCH, EasyShear
В наличност
SKU:
0600833303
| Тегло | 0.53 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Капацитет на батерията | 1.5 Ah |
| Включена батерия | С батерия |
| Напрежение на акумулатора | 3.6 V |
| Дължина на меча | 12 cm |
Акумулаторна ножица за трева и храсти RYOBI, RY18GSA-120T, 5133005768
В наличност
SKU:
5133005768
Ножица за жив плет MILWAUKEE, M18FHET60-802
В наличност
SKU:
4933493291












