Протектор за гайковерт MILWAUKEE, M18ONEFHIWF1
46.79 € / 91.51 лв. Original price was: 46.79 € / 91.51 лв..37.43 € / 73.21 лв. Текущата цена е: 37.43 € / 73.21 лв..
Червена маска за лица MILWAUKEE
29.14 € / 56.99 лв. Original price was: 29.14 € / 56.99 лв..23.52 € / 46.00 лв. Текущата цена е: 23.52 € / 46.00 лв..
Комплект накрайници за въздуходувка MILWAUKEE, 2 броя
34.79 € / 68.04 лв. Original price was: 34.79 € / 68.04 лв..27.83 € / 54.43 лв. Текущата цена е: 27.83 € / 54.43 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
4932498514
Категория: Листосъбирачи и въздуходувки
Етикети: MILWAUKEE, Градинска техника, Листосъбирачи и въздуходувки
Описание
Комплект накрайници за въздуходувка MILWAUKEE, 2 броя
Комплект плоска и заострена дюзи
Комплект накрайници за въздуходувка Milwaukee 4932498514 включва плоска и заострена дюза. Подходящи са за всички модели, които имат система от сменяеми дюзи.
Допълнителна информация
| Тегло | 1 кг |
|---|
За бранда
MILWAUKEE е световноизвестен производител на професионални електроинструменти и акумулаторна техника, известен с мощност, издръжливост и иновации.
В Trapkovi.bg ще откриете бормашини, винтоверти, ъглошлайфи, перфоратори и акумулаторни инструменти MILWAUKEE, подходящи за строителство, ремонт и индустриални проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на MILWAUKEE за България и оторизиран сервиз за гаранционно и извънгаранционно обслужване на Bosch, Makita, Ryobi, Milwaukee и AEG.
Изберете инструменти MILWAUKEE от Trapkovi.bg – надеждност, качество и дълъг живот за професионалисти и майстори.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторна въздуходувка MAKITA, 3.1 м³/мин, 18 V, DUB186Z, без батерия
В наличност
SKU:
DUB186Z
Акумулаторна Въздуходувка MAKITA DUB184Z, 18V
В наличност
SKU:
DUB184Z
Акумулаторна Въздуходувка MAKITA DUB185Z, 18V
В наличност
SKU:
DUB185Z
Акумулаторна въздуходувка MILWAUKEE, M12BBL-0, без батерия
В наличност
SKU:
4933472214
Акумулаторна въздуходувка Milwaukee, M18F2BL-0, 18 V, 17 м³/мин, 233 км/ч, 4933479987, без батерия
В наличност
SKU:
4933479987
| Тегло | 2.7 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | Без батерия |
| Въздушен дебит | 0 – 17 м³/мин |
| Въздушна скорост | 0 – 233 км/ч |
| Изчистваща сила | 17.7 N |
Бензинова въздуходувка/раница/ RYOBI, RBL42BP, 5133001879
В наличност
SKU:
5133001879
Електрическа въздуходувка/листосъбирач RYOBI, RBV3000CSV
В наличност
SKU:
5133002188
Моторна метла-листосъбирач HUSQVARNA, 125BVx
В наличност
SKU:
952715645
| Тегло | 4 кг |
|---|---|
| Въздушен дебит в тръбата | 12.03 m2/min |
| Скорост на въздуха | 76 m/s |
| Обем на цилиндъра (куб/инч) | 1.7 куб. инча |
| Обем на цилиндъра (cm) | 28 cm |
| Макс. мощност (Дефинирана от производителя) (kw) | 0.8 kW |
| Обем на бензиновия резервоар (fl oz) | 16.91 fl oz |
| Обем на бензиновия резервоар (l) | 0.5 l |
| OEM Самар | Отделен самар |
| Местен идентификационен номер Gardena | 00095-27.156.45 |
| Мощност (hp) | 1.1 hp |
| Мощност (kw) | 0.8 kW |
| Вид гориво | Бензин |
| Ниво на шума, гарантирано (LWA) | 112 dB(A) |
| Налягане на шума, усещано от оператора | 94 dB(A) |












