Акумулаторна машина за рязане на кабели Milwaukee, M12CC-0, 12 V, 32 мм, 32 kN, 4933431600, без батерия
575.98 € / 1126.52 лв. Original price was: 575.98 € / 1126.52 лв..420.00 € / 821.45 лв. Текущата цена е: 420.00 € / 821.45 лв..
Комплект акумулаторни ударни инструменти Milwaukee, M18FPP2F3-502X, 18 V, 5 Ah, 158 Nm, 881 Nm, 4933492518
898.80 € / 1757.90 лв. Original price was: 898.80 € / 1757.90 лв..670.00 € / 1310.41 лв. Текущата цена е: 670.00 € / 1310.41 лв..
Акумулаторна въздуходувка Milwaukee, M18F2BL-0, 18 V, 17 м³/мин, 233 км/ч, 4933479987, без батерия
439.18 € / 858.96 лв. Original price was: 439.18 € / 858.96 лв..310.00 € / 606.31 лв. Текущата цена е: 310.00 € / 606.31 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
4933479987
Категории: Градинска техника, Листосъбирачи и въздуходувки
Етикети: MILWAUKEE, Градинска техника, Листосъбирачи и въздуходувки
Описание
Акумулаторна въздуходувка Milwaukee, M18F2BL-0, 18 V, 17 м³/мин, 233 км/ч, 4933479987, без батерия
- Акумулаторна въздуходувка Milwaukee M18 F2BL-0 е с напрежение 18 V, въздушен дебит 0 – 17 м³/мин и скорост на струята 0 – 233 км/ч.
- Предлага постоянна почистваща сила от 17,7 N за целия разряд на батерията.
- Уреда има балансиран дизайн и заключване на променлива скорост, което позволява на потребителя да заключи всяка скорост за прецизни приложения.
- Разполага със сменяеми приставки за оптимизиране на модела на издухване.
- Втората дръжка спомага за по-голяма маневреност в тесни пространства.
- Спусъкът е с променлива скорост за пълен контрол на мощността.
- Доставя се без батерии и зарядно устройство.
- Ниво на звуково налягане Lpa: 82 dB(A)
- Оценка на нивото на звуково налягане: 3 dB(A)
- Ниво на звукова мощност: 90.8 Lwa dB(A)
- Оценка на нивото на звукова мощност: 3 dB(A)
Окомплектовка
- Без батерия
Допълнителна информация
| Тегло | 2.7 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | Без батерия |
| Въздушен дебит | 0 – 17 м³/мин |
| Въздушна скорост | 0 – 233 км/ч |
| Изчистваща сила | 17.7 N |
За бранда
MILWAUKEE е световноизвестен производител на професионални електроинструменти и акумулаторна техника, известен с мощност, издръжливост и иновации.
В Trapkovi.bg ще откриете бормашини, винтоверти, ъглошлайфи, перфоратори и акумулаторни инструменти MILWAUKEE, подходящи за строителство, ремонт и индустриални проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на MILWAUKEE за България и оторизиран сервиз за гаранционно и извънгаранционно обслужване на Bosch, Makita, Ryobi, Milwaukee и AEG.
Изберете инструменти MILWAUKEE от Trapkovi.bg – надеждност, качество и дълъг живот за професионалисти и майстори.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторен трион BOSCH, Universal Chain Pole 18, 06008B3100
В наличност
SKU:
06008B3100
| Тегло | 3.6 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 2.5 Ah |
| Скорост на веригата | 4 m/s |
| Регулиране по височина, cm | 210-260 |
Акумулаторен верижен трион MAKITA, 36 V, 35 см, 3/8″, 1200 м/мин, DUC355Z
В наличност
SKU:
DUC355Z
Акумулаторна въздуходувка MAKITA, 3.1 м³/мин, 18 V, DUB186Z, без батерия
В наличност
SKU:
DUB186Z
Акумулаторна духалка GBL BOSCH, 18 V-120 А, без батерия, 06019F5100 + Бонус Градински комплект-защитен визьор, защитни ръкавици и тапи за уши
В наличност
SKU:
06019F5100
| Тегло | 1.1 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Макс. скорост на въздушния поток | 270 km/h |
| Макс. дебит на въздуха | 120 m³/h |
| Обороти на празен ход | 17.000 1/min |
Акумулаторна въздуходувка Milwaukee, M18BBL-0, 18 V, 2.9 м³/мин, 42.8 км/ч, 4933446216, без батерия
В наличност
SKU:
4933446216
| Тегло | 1.2 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | Без батерия |
| Въздушен дебит | 0 – 2.9 м³/мин |
| Скорост на въздушния поток | 0 – 42.8 км/ч |
| Скорост на вентилатора | 0 – 18 700 об/мин |
| Дължина без дюза | 375 мм |
| Ниво на вибрация | 3 м/сек² |
Комплект акумулаторни ударни инструменти Milwaukee, M18FPP2F3-502X, 18 V, 5 Ah, 158 Nm, 881 Nm, 4933492518
В наличност
SKU:
4933492518
| Тегло | 4.5 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 5 Ah |
Електрически аератор BOSCH, UniversalRake 900, 900 W, 060088A001
В наличност
SKU:
060088A001
| Тегло | 10 кг |
|---|---|
| Номинална мощност | 900 W |
| Вместимост на коша, l | 50 l |
| Тип захранване | Електрическо |
| Режеща система | 10 двойни стоманени зъбци |
| Работна ширина, cm | 32 |
Тракторна косачка Райдер HUSQVARNA R 214C
В наличност
SKU:
214C












