Регулируем струйник GARDENA, за системата Profi, 2818-20
10.74 € / 21.01 лв. Original price was: 10.74 € / 21.01 лв..10.23 € / 20.01 лв. Текущата цена е: 10.23 € / 20.01 лв..
Класическа лопатка GARDENA
5.62 € / 10.99 лв. Original price was: 5.62 € / 10.99 лв..5.11 € / 9.99 лв. Текущата цена е: 5.11 € / 9.99 лв..
Ръчен уред за плевене GARDENA
10.74 € / 21.01 лв. Original price was: 10.74 € / 21.01 лв..10.23 € / 20.01 лв. Текущата цена е: 10.23 € / 20.01 лв..
Описание
Ръчен уред за плевене GARDENA
- Лопатката за плевене GARDENA улеснява премахването на плевели и техните корени от почвата.
- Ергономично оформената дръжка, с вградена мека подложка, перфектно приляга на ръката и е оформена с ъгъл в края.
- Лопатката за плевене е произведена от висококачествена стомана.
- Покритието Duroplast осигурява дълъг живот на продукта. GARDENA осигурява 25-годишна гаранция за този продукт.
Допълнителна информация
| Тегло | 0.185 кг |
|---|---|
| Употреба | Премахване на плевели |
| Вид ръкохватка | Ergonomic handle |
За бранда
GARDENA е водещ производител на професионални и домашни градински инструменти, известен със своето немско качество, иновации и издръжливост.
В Trapkovi.bg ще откриете маркучи, поливни системи, ножици за храсти, косачки и аксесоари GARDENA, идеални за поддръжка на градини, дворни пространства и зелени площи.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на GARDENA за България.
Изберете инструменти GARDENA от Trapkovi.bg – надеждност, удобство и ефективност за професионални градинари и домашни любители.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторен храсторез DeWALT, DCMHT564P1-QW
В наличност
SKU:
DCMHT564P1
Акумулаторна косачка BOSCH, CityMower 18V-32-300, без батерия
В наличност
SKU:
06008B9A08
| Тегло | 8.8 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Височина на косене | 30-60 mm |
Голяма лопатка GARDENA
В наличност
SKU:
967096001
Електрически тример за трева BOSCH, EasyGrassCut 23
В наличност
SKU:
06008C1H01
| Тегло | 2 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Обороти на празен ход | 12.500 1/min |
| Номинална мощност | 280 W |
| Диаметър на рязане (корда) | 23 cm |
Лопатка GARDENA, combisystem
В наличност
SKU:
967094901
Мотичка GARDENA, combisystem
В наличност
SKU:
967093701
Разделителна лента за трева GARDENA, 9 м, 15 см, кафяв, 00532-20, 900846801
В наличност
SKU:
900846801
Садило GARDENA
В наличност
SKU:
901046001












