Акумулаторна фреза дюбели BOSCH, GFF 18V-22, без батерия
469.25 € / 917.77 лв. Original price was: 469.25 € / 917.77 лв..345.00 € / 674.76 лв. Текущата цена е: 345.00 € / 674.76 лв..
Акумулаторна лампа BOSCH, GLI 18V-300, без батерия
80.17 € / 156.80 лв. Original price was: 80.17 € / 156.80 лв..64.14 € / 125.45 лв. Текущата цена е: 64.14 € / 125.45 лв..
Акумулаторна духалка GBL BOSCH, 18 V-120 А, без батерия, 06019F5100 + Бонус Градински комплект-защитен визьор, защитни ръкавици и тапи за уши
114.36 € / 223.67 лв. Original price was: 114.36 € / 223.67 лв..91.49 € / 178.94 лв. Текущата цена е: 91.49 € / 178.94 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
06019F5100
Категория: Градинска техника
Етикети: BOSCH, Градинска техника
Описание
Акумулаторна духалка GBL BOSCH, 18 V-120 А, без батерия, 06019F5100 + Бонус Градински комплект-защитен визьор, защитни ръкавици и тапи за уши
- Много мощна със скорост на въздуха от 270 km/h, което я прави много мощна за добри резултати при почистване на повърхности
- Компактната и балансирана конструкция прави работата с духалката лесна за допълнителен контрол
- За почистване на строителни площадки и отвори от пробиване
- Много универсална с 4 консуматива
Окомплектовка:
- 4 x консуматива (дюза, удължителна тръба, дюза за дълбок отвор, тръба за събиране на прах)
- без батерия
- бонус – градински комплект: защитен визьор, защитни ръкавици и тапи за уши -0600M0020
Допълнителна информация
| Тегло | 1.1 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Макс. скорост на въздушния поток | 270 km/h |
| Макс. дебит на въздуха | 120 m³/h |
| Обороти на празен ход | 17.000 1/min |
За бранда
Bosch е световен лидер в производството на професионални електроинструменти, известен със своето немско качество, надеждност и иновации.
В Trapkovi.bg, като официален вносител на Bosch, ще откриете пълна гама професионални машини от синята серия Bosch – бормашини, перфоратори, винтоверти, ъглошлайфи, мултиинструменти и измервателна техника.
Инструментите Bosch Professional (синя серия) са създадени за интензивна работа, прецизност и дълъг експлоатационен живот, което ги прави предпочитан избор за строителни фирми, монтажници и индустриални специалисти.
Открий Bosch EXPERT – новият клас с най-висока производителност.
Резултат от новаторски проучвания и модерни технологии, електроинструментите и консумативите Bosch EXPERT са създадени за професионалисти с най-високи изисквания.
Повече мощност, повече издръжливост, повече увереност при всяка задача.
Тръпкови са сред ексклузивните дистрибутори, които предлагат Bosch EXPERT.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Верига за верижен трион Bosch AKE, 40 см, 1.3 мм, 3/8″, F016800240
В наличност
SKU:
F016800240
Верига за верижен трион Bosch UniversalChain 18, UniversalChainPole 18, 20 см, F016800489
В наличност
SKU:
F016800489
Акумулаторна въздуходувка Milwaukee, M18BBL-0, 18 V, 2.9 м³/мин, 42.8 км/ч, 4933446216, без батерия
В наличност
SKU:
4933446216
| Тегло | 1.2 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | Без батерия |
| Въздушен дебит | 0 – 2.9 м³/мин |
| Скорост на въздушния поток | 0 – 42.8 км/ч |
| Скорост на вентилатора | 0 – 18 700 об/мин |
| Дължина без дюза | 375 мм |
| Ниво на вибрация | 3 м/сек² |
Акумулаторна резачка RYOBI, OPP1820 18V ONE, 5133001250, без батерия
В наличност
SKU:
5133001250
| Тегло | 3.7 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 18.0 V |
| Включена батерия | Без батерия |
| Дължина на шината | 20 см |
| Капацитет на резервоара за масло на веригата | 50 мл |
Макара с корда RYOBI, RAC122, 1.5 мм, 1 бр., 5132002670
В наличност
SKU:
5132002670
Моторна духалка HONDA, HHB 25 + бонус масло двигателно 1 л., 08221888101MP
В наличност
400.00 € / 782.33 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
HHB25EWT1
Разпръсквачка Spreader GARDENA, L
В наличност
SKU:
967676101
Бензинова мотофреза LONCIN Master LC 750, 5.5 к.с., 80 см + инвентар за мотофреза, 1WG3475FQD
В наличност
599.00 € / 1171.54 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
1WG3475FQD












