Влагомер REMS Detect W, 25-80 %, 132115R
300.00 € / 586.75 лв.
Ръчна винторезка комплект Rems Eva, G 1/2 ''-1 1/4 '', 520015
627.60 € / 1227.48 лв. Original price was: 627.60 € / 1227.48 лв..475.20 € / 929.41 лв. Текущата цена е: 475.20 € / 929.41 лв..
Индустриален вентилатор REMS Orkan 2050, 450 W, 2050 м³/ч, 132301R220
542.40 € / 1060.84 лв. Original price was: 542.40 € / 1060.84 лв..310.80 € / 607.87 лв. Текущата цена е: 310.80 € / 607.87 лв..
Описание
Индустриален вентилатор REMS Orkan 2050, 450 W, 2050 м³/ч, 132301R220
- Индустриален вентилатор REMS Orkan 2050 е с максимална мощност 450 W и максимален дебит на въздуха 2050 м³/ч.
- Има стабилен пластмасов корпус и работи с много ниски нива на шум.
- Може да се използва за охлаждане на машини, вентилация на междинни пространства, шахти и др.
- Силния въздушен поток осигурява ускорено изсушаване на стени и тавани след обработване с мазилки, за килими, за изсушаване на изби, мазета и заведения, перални помещения и др.
- Размери: 470 х 420 х 410 мм
Допълнителна информация
| Тегло | 10.91 кг |
|---|---|
| Напрежение | 230 V |
| Мощност | 355 / 450 W |
| Дебит на въздуха | 1740 / 2050 м³/ч |
За бранда
REMS е водещ немски производител на професионални инструменти за обработка на тръби, известен с качество, надеждност и прецизност.
В Trapkovi.bg ще откриете резачки за тръби, тръбни навивачи, пресови инструменти и аксесоари REMS, подходящи за водопроводчици, отоплителни и индустриални проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на REMS за България.
Изберете инструменти REMS от Trapkovi.bg – ефективност, дълготрайност и професионално качество за всяка работа.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторен вентилатор BOSCH, UniversalFan 18V-1000, без батерия, 06039E1000
В наличност
SKU:
06039E1000
| Тегло | 2.3 кг |
|---|---|
| Макс. обем на въздушния поток | 1000 m³/h |
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
Акумулаторен вентилатор RYOBI, RCF18-0, без батерия, 5133005400
В наличност
SKU:
5133005400
| Тегло | 0.5 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Поток на въздуха | 220 / 300 m³/h |
| Максимална скорост | 2500 / 3400 об/мин |
| Степени на скорост | 2 |
Диамантена боркорона за сухо пробиване REMS TDKB LS 181506, 62×320 мм, 1 1/4″, 181506R
В наличност
SKU:
181506R
Диамантена боркорона за сухо пробиване REMS TDKB LS 181510, 82×320 мм, 1 1/4″, 181510R
В наличност
SKU:
181510R
Диамантена боркорона за сухо пробиване REMS TDKB LS, 127×320 мм, UNC1 1/4, 181518R
В наличност
SKU:
181518R
Диамантена боркорона за сухо пробиване REMS TDKB LS, 132×320 мм, UNC1 1/4″, 181520R
В наличност
SKU:
181520R
Огъвач за тръби REMS, SWING UP Set 16-20-25-32мм, 153030 R
В наличност
SKU:
153030
Огъвач за тръби хидравличен REMS, Python 1/2″ – 2″, 590021 R
В наличност
SKU:
590021












