Нитачка MILWAUKEE, M12BPRT-0, без батерия
440.39 € / 861.33 лв. Original price was: 440.39 € / 861.33 лв..235.00 € / 459.62 лв. Текущата цена е: 235.00 € / 459.62 лв..
LED прожектор MILWAUKEE, FL-LED
87.59 € / 171.31 лв. Original price was: 87.59 € / 171.31 лв..65.00 € / 127.13 лв. Текущата цена е: 65.00 € / 127.13 лв..
Акумулаторна нитачка MILWAUKEE, M18ONEFPRT-0X, без батерия, 4933478601
1090.80 € / 2133.42 лв. Original price was: 1090.80 € / 2133.42 лв..535.00 € / 1046.37 лв. Текущата цена е: 535.00 € / 1046.37 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
4933478601
Категория: Нитачки
Етикети: MILWAUKEE, Нитачки, Ръчни инструменти
Описание
Акумулаторна нитачка MILWAUKEE, M18ONEFPRT-0X, без батерия
- Захранваната с M18 FUEL™ нитачка с ONE-KEY™ е оптимизирано безкабелно решение, което осигурява бързо и лесно занитване, като същевременно запазва производителността, дълготрайността и размера
- Издърпва до 900 нита с размер 4,8 mm в алуминий или 500 нита с размер 6,4 mm в алуминий с напълно заредена акумулаторна батерия M18™ 2,0 Ah
- Закрепва всички слепи нитове (попнитове), включително от алуминий, стомана, неръждаема стомана и мед от 4,8 mm, 6,0 mm, 6,4 mm и 7,0 mm, за да ви предостави по-голяма гама от приложения, които да бъдат изпълнени
- Теглителна сила от 20 000 N с дължина на удара 30 mm Ви дава силата да завършвате без усилие по-големи диаметри
- Конструкция от първокласна стоманена сплав с 3 челюсти осигурява повече работа между отделните смени на челюсти
- С възможност за достъп без използване на инструмент за лесно почистване на челюстите. Вградено отделение за съхранение на накрайници и гаечен ключ за удобство на потребителя
- Прозрачният колектор за дорници Ви позволява да видите кога колекторът за дорници е пълен, като се избягват всякакви задръствания на дорници и се свежда до минимум времето за освобождаване на задръстванията, като същевременно се избягват скъпи ремонти.
- Технологията ONE-KEY™ за проследяване и сигурност на инструментите предлага безплатна, базирана на облак, мрежа за проследяване и платформа за управление на инвентара за вашите инструменти. ONE-KEY™ предлага също така функцията за дистанционно блокиране
- В ДНК на нашата платформа FUEL™ се крие нова формула за баланса на безкабелните технологии. Безчетковият мотор POWERSTATE®, акумулаторната батерия REDLITHIUM™ и интелигентната електроника REDLINK PLUS™ на MILWAUKEE® осигуряват изключителна мощност, време на работа и издръжливост
- Гъвкава система за батерии: работи с всички предлагани от MILWAUKEE батерии M18™
Окомплектовка:
HD куфар
Допълнителна информация
| Тегло | 4.5 кг |
|---|---|
| Макс. тягова сила [N] | 20000 |
| Диапазон на диаметъра на нитовете [mm] | 4.8 – 7.0 |
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | Без батерия |
За бранда
MILWAUKEE е световноизвестен производител на професионални електроинструменти и акумулаторна техника, известен с мощност, издръжливост и иновации.
В Trapkovi.bg ще откриете бормашини, винтоверти, ъглошлайфи, перфоратори и акумулаторни инструменти MILWAUKEE, подходящи за строителство, ремонт и индустриални проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на MILWAUKEE за България и оторизиран сервиз за гаранционно и извънгаранционно обслужване на Bosch, Makita, Ryobi, Milwaukee и AEG.
Изберете инструменти MILWAUKEE от Trapkovi.bg – надеждност, качество и дълъг живот за професионалисти и майстори.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторен безчетков ръчен циркуляр MILWAUKEE, M12CCS44-0 SOLO, 12 V, 140 мм, 4933448225, без батерия
В наличност
SKU:
4933448225
| Тегло | 2.3 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Включена батерия | Без батерия |
| Диаметър на диска | 140 мм |
| Размер на отвора | 20 мм |
| Макс. дълбочина на рязане | (45 °): 33 мм/(90 °): 44 мм |
| Без скорост на натоварване | 3 600 об/мин. |
| Вибрация | 1.46 м/с² |
Биметална боркорона MILWAUKEE, 89 мм., 49565190
В наличност
SKU:
49565190
Биметална боркорона MILWAUKEE, 92 мм., 49565195
В наличност
SKU:
49565195
Макетен нож MILWAUKEE, 18 mm, 48221961
В наличност
SKU:
48221961
Работни Обувки MILWAUKEE, Flextred S1PS B1L110133 ESD FO SR
В наличност
Опции
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Работни Обувки MILWAUKEE, Flextred S3S 1M110133 ESD SC FO SR
В наличност
Опции
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Чекмедже за инструменти Milwaukee, Packout на колелца, 4932478161
В наличност
SKU:
4932478161
Ъглошлайф Milwaukee AG10-115EK, 1000W, 4933451219
В наличност
SKU:
4933451219
| Тегло | 2.1 кг |
|---|---|
| Номинална мощност | 1000 W |
| Обороти на празен ход | 11.000 min-1 |
| Диаметър на диска | 115 mm |
| Тип захранване | Електрическо |












