Мултифункционален инструмент MILWAUKEE, M18FMT-0X, без батерия
417.59 € / 816.74 лв. Original price was: 417.59 € / 816.74 лв..265.00 € / 518.29 лв. Текущата цена е: 265.00 € / 518.29 лв..
Акумулаторна нитачка MILWAUKEE, M18ONEFPRT-0X, без батерия, 4933478601
1090.80 € / 2133.42 лв. Original price was: 1090.80 € / 2133.42 лв..535.00 € / 1046.37 лв. Текущата цена е: 535.00 € / 1046.37 лв..
Нитачка MILWAUKEE, M12BPRT-0, без батерия
440.39 € / 861.33 лв. Original price was: 440.39 € / 861.33 лв..235.00 € / 459.62 лв. Текущата цена е: 235.00 € / 459.62 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
4933464404
Категория: Нитачки
Етикети: MILWAUKEE, Нитачки, Ръчни инструменти
Описание
Акумулаторна нитачка MILWAUKEE, M12BPRT-0, без батерия
- До 325 нита x 4,8 mm от неръждаема стомана с един заряд на акумулаторна батерия 2,0 Ah
- Подходяща за всички алуминиеви, стоманени, произведени от неръждаема стомана и медни нитове до 4,8 mm
- Нитове с един ход с дължина на хода 20,32 mm
- Осигурителните накрайници държат нитовете във всяка ориентация
- С възможност за достъп без използване на инструмент за лесно почистване на челюстите. Вградено отделение за съхранение на накрайници и инструмент за отстраняване за удобство на потребителя
- Вградени индикатор за заряда и LED лампа за допълнително удобство и осветление на потребителя в условия на ниска осветеност
- Ергономичен дизайн с размери 273 mm височина x 66,8 mm ширина x 165 mm дължина без колектора за дорници
- Вградена кука за колан и място за завързване на ремък
- Акумулаторната батерия REDLITHIUM™ се отличава с отлична конструкция, електроника и ефективност без влошаване на качеството, като осигурява повече време за работа и повече работа през живота на акумулаторната батерия
- Гъвкава система за батерии: работи с всички предлагани от MILWAUKEE® M12™ батерии
- Доставя се с 4 осигурителни накрайника
Окомплектовка:
Доставя се без кутия или чанта
Допълнителна информация
| Тегло | 1.897 кг |
|---|---|
| Предоставените върхове | 2.4, 3.2, 4.0, 4.8 |
| Макс. тягова сила [N] | 9000 |
| Диапазон на диаметъра на нитовете [mm] | 2.4 – 4.8 |
| Дължина на хода (mm) | 20.32 |
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Включена батерия | Без батерия |
За бранда
MILWAUKEE е световноизвестен производител на професионални електроинструменти и акумулаторна техника, известен с мощност, издръжливост и иновации.
В Trapkovi.bg ще откриете бормашини, винтоверти, ъглошлайфи, перфоратори и акумулаторни инструменти MILWAUKEE, подходящи за строителство, ремонт и индустриални проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на MILWAUKEE за България и оторизиран сервиз за гаранционно и извънгаранционно обслужване на Bosch, Makita, Ryobi, Milwaukee и AEG.
Изберете инструменти MILWAUKEE от Trapkovi.bg – надеждност, качество и дълъг живот за професионалисти и майстори.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторна нитачка MILWAUKEE, M18ONEFPRT-0X, без батерия, 4933478601
В наличност
SKU:
4933478601
Акумулаторна нитачка Milwaukee, M18ONEFPRT-202X, 18 V, 2.0 Ah, 20 000 N, 4933478602
В наличност
SKU:
4933478602
| Тегло | 2.5 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 2 Ah |
| Сила на издърпване | 20 000 N |
| Размер на нитове | 4.8, 6, 6.4, 7 мм |
| Дължина на хода | 30 мм |
Биметална боркорона MILWAUKEE, 92 мм., 49565195
В наличност
SKU:
49565195
Комплект водопроводни клещи MILWAUKEE, 180 мм, 250 мм, 300 мм, 3 броя, 4932498543
В наличност
SKU:
4932498543
Акумулаторна нитачка MILWAUKEE, M12BPRT-201X, 4933464405
В наличност
SKU:
4933464405
Макетен нож MILWAUKEE, 18 mm, 48221961
В наличност
SKU:
48221961
Макетен нож MILWAUKEE, 9 mm, 48221960
В наличност
SKU:
48221960
Ръчна ножовка с обтягане MILWAUKEE, 305 mm, 48220050
В наличност
SKU:
48220050












