Клещи комбинирани островърхи KNIPEX, Ø2mm, 145mm, 08 26 145
44.46 € / 86.96 лв. Original price was: 44.46 € / 86.96 лв..27.00 € / 52.81 лв. Текущата цена е: 27.00 € / 52.81 лв..
Клещи мини KNIPEX, гаечен ключ, хромирани 150mm, 86 03 150
72.00 € / 140.82 лв. Original price was: 72.00 € / 140.82 лв..44.00 € / 86.06 лв. Текущата цена е: 44.00 € / 86.06 лв..
Ножица за кабели KNIPEX, StepCut XL, до 120 mm2, 3K, 95 12 225
77.82 € / 152.20 лв. Original price was: 77.82 € / 152.20 лв..47.00 € / 91.92 лв. Текущата цена е: 47.00 € / 91.92 лв..
Описание
Ножица за кабели KNIPEX, StepCut XL, до 120 mm2, 3K, 95 12 225
- Шарнир със здрав лостов механизъм, дълги дръжки и оптимизирани остриета: До 60% по-лесно рязане, отколкото с компактните ножици за кабели
- Плътни медни или алуминиеви кабели със сечение 35 mm2
- Многожилни кабели със сечение 70 mm2
- Фино оплетени кабели със сечение до 120 mm2
Допълнителна информация
| Тегло | 0.250 кг |
|---|---|
| Ръкохватки | 3K |
За бранда
KNIPEX е световноизвестен немски производител на професионални клещи и ръчни инструменти, известен с прецизност, качество и дълготрайна издръжливост.
В Trapkovi.bg ще откриете комбинирани клещи, резачки, щипки, клещи за кабелни накрайници и специализирани инструменти KNIPEX, подходящи за електротехника, строителство, индустриални и домашни проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на KNIPEX за България.
Изберете инструменти KNIPEX от Trapkovi.bg – надеждност, ефективност и професионално качество за всеки майстор.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Водопроводни клещи 250mm BOSCH, PRO, 1600A02W3N
В наличност
SKU:
1600A02W3N
Клещи KNIPEX StriX®, 13 66 180
В наличност
SKU:
1366180
| Тегло | 0.235 кг |
|---|---|
| Опаковка | Картон |
| Повърхност | хромирана |
| Дръжки | изолирани с многокомпонентни ръкохватки, изпитани по VDE |
| Характеристика на ръкохватките | VDE |
| Покритие | хромирано |
| AWG | 8 |
| Капацитет за рязане на меден кабел с многожилна конструкция | 50 mm² |
| Дизайн на съединението | шарнир свързан с болт |
| Капацитет за обелване (диаметър) | 5 mm |
| Капацитет за обелване в квадратни милиметри | 10 mm² |
Клещи за сваляне на изолация KNIPEX, 11 06 160
В наличност
SKU:
1106160
Комбинирана клещи KNIPEX, 03 02 160
В наличност
SKU:
302160
Комбинирани клещи със заострени краища KNIPEX, 08 21 185
В наличност
SKU:
821185
Силови комбинирани клещи KNIPEX, 02 06 200
В наличност
SKU:
206200
| Тегло | 0.343 кг |
|---|---|
| Опаковка | Картон |
| Повърхност | хромирана |
| Дръжки | изолирани с многокомпонентни ръкохватки, изпитани по VDE |
| Характеристика на ръкохватките | VDE |
| Покритие | хромирано |
| Фаска | резец с фасета |
| Капацитет за рязане на меден кабел с многожилна конструкция | 25 mm² |
| Капацитет за рязане на твърд проводник (диаметър) | 2.8 mm |
| Капацитет за рязане на пиано тел (диаметър) | 2.2 mm |
Универсални клещи BOSCH, PRO, 1600A01TH7
В наличност
SKU:
1600A01TH7
Юстажни клещи BOSCH, PRO, 1600A01TH8
В наличност
SKU:
1600A01TH8












