Акумулаторно Радио С Фенер MAKITA DMR055, 14.4/18V
119.64 € / 234.00 лв. Original price was: 119.64 € / 234.00 лв..113.66 € / 222.30 лв. Текущата цена е: 113.66 € / 222.30 лв..
Акумулаторно Радио С Фенер MAKITA DMR057, 14.4/18V
153.39 € / 300.00 лв. Original price was: 153.39 € / 300.00 лв..138.05 € / 270.00 лв. Текущата цена е: 138.05 € / 270.00 лв..
Акумулаторно Радио С Фенер MAKITA DMR056, 14.4/18V
211.67 € / 413.99 лв. Original price was: 211.67 € / 413.99 лв..190.71 € / 373.00 лв. Текущата цена е: 190.71 € / 373.00 лв..
Описание
Акумулаторно Радио С Фенер MAKITA DMR056, 14.4/18V
- Акумулаторен фенер с радио MAKITA DMR056, доставя се без батерия и зарядно устройство.
- LXT 14.4 / 18 V Къмпинг лампа с радио и Bluetooth функция
- Оборудван с Bluetooth: за безжично свързване на смартфони за възпроизвеждане на музика.
- DAB/DAB+ цифрово радио: без смущения, по-добро качество на звука и достъп до повече радиостанции.
- Също така има обхват на FM лентата.
- Цифров тунер с 9 предварителни настройки на DAB и FM и автоматично търсене на станции.
- Голям цифров LCD дисплей с подсветка и ясни цифри.
- До 12 часа удоволствие от слушане с 1 пълно зареждане на батерията (5.0 Ah батерия) в комбинация с използването на лампата.
- Избор от 3 различни светлинни нюанса: дневно бяло, естествено бяло и топло бяло.
- Снабден с регулиране на яркостта в 2 позиции.
- Лампата осигурява избор на 270° или 360° светлина.
- Снабден и с фенерче в горната част, регулиращо се в 2 позиции.
- Оборудван с USB връзка за зареждане на смартфон, това радио не е подходящо за зареждане на батерии.
- FM антената е вградена в протектора на обектива.
- DAB дисплей: име на станция, тип програма, име на мултиплекс, час/дата, честота, побитова скорост/вид на звука и сила на сигнала.
- Доставя се с удобна каишка за носене с кука за окачване на лампата.
Окомплектовка:
- Кука за закачане/носене: 1бр. (SE00001178)
- Опаковка: картонена кутия
- *Доставя се без батерия и зарядно устройство.
Допълнителна информация
| Тегло | 1.6 кг |
|---|---|
| Размер | 126 x 129 x 289 mm |
| Светлинен поток | 95 – 310 / 200 lm |
| Честотен диапазон DAB | 174, 928 – 239, 200 MHz |
| Честотен диапазон FM | 87, 5 – 108 MHz |
| Напрежение | 14.4/18V |
| Тип захранване | Акумулаторно |
За бранда
MAKITA е световен лидер в производството на професионални електроинструменти и акумулаторна техника, известен със качество, мощност и дълъг живот.
В Trapkovi.bg ще откриете бормашини, винтоверти, ъглошлайфи, перфоратори и акумулаторни инструменти MAKITA, подходящи за строителство, ремонт и професионални проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на Makita за България и оторизиран сервиз за гаранционно и извънгаранционно обслужване на Bosch, Makita, Ryobi, Milwaukee и AEG.
Изберете инструменти MAKITA от Trapkovi.bg – надеждност, ефективност и прецизност за професионалисти и домашни майстори.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторен Ъглошлайф MAKITA 40V, 125 mm, GA008GM201
В наличност
SKU:
GA008GM201
| Тегло | 3.5 кг |
|---|---|
| Напрежение на акумулатора | 40 V |
| Обороти на празен ход | 8.500 min-1 |
| Диаметър на диска | 125 mm |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 4 Ah |
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | С батерия |
Акумулаторен Ъглошлайф MAKITA 40V, 125 mm, без батерия, GA005GZ
В наличност
SKU:
GA005GZ
| Тегло | 3.6 кг |
|---|---|
| Напрежение на акумулатора | 40 V |
| Обороти на празен ход | 8.500 min-1 |
| Диаметър на диска | 125 mm |
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
Акумулаторен Ъглошлайф MAKITA 40V, 125mm, GA005GM201 + Подарък батерия BL4040F от Makita България
В наличност
SKU:
GA005GM201
| Тегло | 3.6 кг |
|---|---|
| Напрежение на акумулатора | 40 V |
| Обороти на празен ход | 8.500 min-1 |
| Диаметър на диска | 125 mm |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 4 Ah |
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | С батерия |
Акумулаторна тонколона BOSCH, GPB 18V-1 C Professional, 06014A7001
В наличност
SKU:
06014A7001
| Тегло | 0.7 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | Без батерия |
| Макс. USB ток за зареждане | 3.0 A |
| Mощност на високоговорителя | 11 W |
Акумулаторна тонколона BOSCH, GPB 18V-6 C, без батерия, 06014A6000
В наличност
SKU:
06014A6000
| Тегло | 5.2 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Номинална мощност на средночестотен високоговорител | 24 W |
| Номинална мощност на субуфера | 40 W |
Акумулаторно радио BOSCH, GPB 18V-2 C, без батерия
В наличност
SKU:
06014A3000
| Тегло | 2.5 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Радиочестотен обхват FM | 87,5 – 108 MHz |
Акумулаторно радио с Bluetooth RYOBI, RRDAB18-0, без батерия, 5133005599
В наличност
SKU:
5133005599
Преносима Bluetooth тонколона, Milwaukee, M12SPEJSG2-0, без батерия, 4933498433
В наличност
SKU:
4933498433












