Акумулаторно Радио MAKITA MR002GZ, 12V max-18V / 40V, без батерия
239.28 € / 467.99 лв. Original price was: 239.28 € / 467.99 лв..203.49 € / 397.99 лв. Текущата цена е: 203.49 € / 397.99 лв..
Акумулаторен Банциг MAKITA PB002GZ, 40V XGT, без батерия+Подарък батерия BL4040F от Makita България
622.75 € / 1217.99 лв. Original price was: 622.75 € / 1217.99 лв..544.91 € / 1065.75 лв. Текущата цена е: 544.91 € / 1065.75 лв..
Акумулаторно Радио MAKITA MR010GZ, 40V XGT, без батерия
144.18 € / 281.99 лв. Original price was: 144.18 € / 281.99 лв..126.17 € / 246.77 лв. Текущата цена е: 126.17 € / 246.77 лв..
*Този продукт е част от Kампания Makita XGT 2026.При покупка на избрани промоционални модели на стойност 544,50 € с ДДС получавате 1 бр. батерия BL4040F. При 1080 € с ДДС – 2 бр., при 1620 € с ДДС – 3 бр. и т.н. Офертата е валидна от 1 март до 30 септември 2026 г. Регистрацията трябва да се извърши до 31 октомври 2026 г. на www.makitaredemption.eu/bg. , като батериите се изпращат след 14 дни след одобрение от Makita България.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
MR010GZ
Категории: Makita XGT 2026, Радио устройства
Етикети: MAKITA, Makita XGT 2026, Радио устройства
Описание
Акумулаторно Радио MAKITA MR010GZ, 40V XGT
- Фенер акумулаторен с радио MAKITA MR010GZ, доставя се без батерия и зарядно устройство.
- Избор от 3 различни светлинни нюанса: дневно бяло, естествено бяло и топло бяло.
- Снабден с регулиране на яркостта в 2 позиции.
- Също така има обхват на FM лентата.
- С функция памет – запомня последната настройка на светлина, която е използвана.
- USB изход за зареждане на телефони.
Окомплектовка:
- Опаковка: картонена кутия
- *Доставя се без батерия и зарядно устройство.
Допълнителна информация
| Тегло | 1.9 кг |
|---|---|
| Размер | 126 x 166 x 315 mm |
| Светлинен поток | 95 – 310 / 200 lm |
| Честотен диапазон FM | 87, 5 – 108 MHz |
| Капацитет на батерията | 2.0 / 2.5 / 4.0 / 5.0 / 33.5 Ah |
| Мощност | 40 V: 3, 0W |
| Напрежение | 40 V |
| Тип захранване | Акумулаторно |
За бранда
MAKITA е световен лидер в производството на професионални електроинструменти и акумулаторна техника, известен със качество, мощност и дълъг живот.
В Trapkovi.bg ще откриете бормашини, винтоверти, ъглошлайфи, перфоратори и акумулаторни инструменти MAKITA, подходящи за строителство, ремонт и професионални проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на Makita за България и оторизиран сервиз за гаранционно и извънгаранционно обслужване на Bosch, Makita, Ryobi, Milwaukee и AEG.
Изберете инструменти MAKITA от Trapkovi.bg – надеждност, ефективност и прецизност за професионалисти и домашни майстори.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторен ударен гайковерт Makita TW002GZ, XGT, 40 V, 1/2″, 2200 Nm, без батерия
В наличност
SKU:
TW002GZ
| Тегло | 3.9 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение | 40 V max – XGT |
| Включена батерия | Без батерия |
| Обороти на празен ход | 0-1800 об./мин |
| Удари в минута | 0 – 1700 / 2000 / 2100 / 2600 уд./мин |
| Високоякостни болтове | М10 – М27 |
| Максимален въртящ момент | 2200 Nm |
Акумулаторно радио BOSCH, GPB 18V-2 C, без батерия
В наличност
SKU:
06014A3000
| Тегло | 2.5 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Радиочестотен обхват FM | 87,5 – 108 MHz |
Акумулаторно Радио MAKITA MR002GZ, 12V max-18V / 40V, без батерия
В наличност
SKU:
MR002GZ
Електрическа оберфреза Makita, 710 W, 6-8 мм, RT0702C
В наличност
SKU:
RT0702C
| Тегло | 2.8 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Захранващо напрежение | 230 V |
| Мощност | 710 W |
| Обороти на празен ход | 10000-34000 об./мин |
| Дълбочина на фрезоване | 35 мм |
| Захват | 6-8 мм |
| Вибрации | празен ход 2.5 м/с²/рязане MDF 3.5 м/с² |
Радио MILWAUKEE, M18RC-0, без батерия
В наличност
SKU:
4933446639
Преносима Bluetooth тонколона, Milwaukee, M12SPEJSG2-0, без батерия, 4933498433
В наличност
SKU:
4933498433
Тонколонка RYOBI, RBT18-0, без батерия, 5133004999
В наличност
SKU:
5133004999
Волфрамов карбиден шлайфгрифер Makita, B-52738
В наличност
SKU:
B-52738












