Приставка AEG, OMNI-MT
51.13 € / 100.00 лв. Original price was: 51.13 € / 100.00 лв..38.35 € / 75.01 лв. Текущата цена е: 38.35 € / 75.01 лв..
Ръчен циркуляр AEG, KS12-1, 1200 W
160.03 € / 312.99 лв. Original price was: 160.03 € / 312.99 лв..101.00 € / 197.54 лв. Текущата цена е: 101.00 € / 197.54 лв..
Акумулаторно радио AEG, BR1218C-0, без батерия
170.26 € / 333.00 лв. Original price was: 170.26 € / 333.00 лв..120.15 € / 234.99 лв. Текущата цена е: 120.15 € / 234.99 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
4935451539
Категория: Радио устройства
Етикети: AEG, Радио устройства
Описание
Акумулаторно радио AEG, BR1218C-0, без батерия
- Ултракомпактно AC/DC радио на работната площадка.
- Широчина само 150 mm, пасва на почти всички первази.
- Дисплей с подсветка за перфектна видимост.
- 10 предварителни настройки за FM и DAB.
- DAB съвместим.
- Допълнителна кабелна връзка (Ipod, GSM).
- Устойчив на вода и мръсотия, оптимално подходящ за най-тежките условия на строителната площадка.
- Подходящ за всички 12V батерии и всички PRO 18V литиево-йонни батерии.
Окомплектовка:
- без батерия
Допълнителна информация
| Тегло | 1.2 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 12 V и 18 V |
| Включена батерия | Без батерия |
За бранда
AEG е водещ немски производител на професионални електроинструменти с доказано качество и издръжливост.
Всички инструменти AEG се отличават с висока мощност, ергономичен дизайн и дълъг живот, което ги прави предпочитан избор от майстори и строителни специалисти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на AEG за България и оторизиран сервиз за гаранционно и извънгаранционно обслужване на Bosch, Makita, Ryobi, Milwaukee и AEG.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторен Ъглошлайф AEG, BEWS18-125BL-0, без батерия, 4935464414
В наличност
209.13 € / 409.02 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
4935464414
| Тегло | 2.4 кг |
|---|---|
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 11.000 min-1 |
| Диаметър на диска | 125 mm |
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
Акумулаторен Ъглошлайф AEG, BEWS18-125BLPX-0, без батерия, 4935480857
В наличност
261.43 € / 511.31 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
4935480857
| Тегло | 2 кг |
|---|---|
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 9.000 min-1 |
| Диаметър на диска | 125 mm |
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
Зарядно устройство AEG, BL1418 – 14–18 V, с индикатор за ниво на заряд, 4932464542
В наличност
73.13 € / 143.03 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
4932464542
| Тегло | 0.98 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Мощност | 110 W |
| Изходно напрежение | 14,4 V – 18 V |
Акумулаторна тонколона BOSCH, GPB 18V-1 C Professional, 06014A7001
В наличност
SKU:
06014A7001
| Тегло | 0.7 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | Без батерия |
| Макс. USB ток за зареждане | 3.0 A |
| Mощност на високоговорителя | 11 W |
Акумулаторно радио BOSCH, GPB 18VH-6 SRC, без батерия
В наличност
SKU:
06014A6200
| Тегло | 8.2 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Радиочестотен обхват FM | 87,5 – 108 MHz |
| Номинална мощност на средночестотен високоговорител | 24 W |
| Номинална мощност на субуфера | 40 W |
Мини тонколонка RYOBI, RBTM18-0, без батерия, 5133005000
В наличност
SKU:
5133005000
Преносима Bluetooth тонколона, Milwaukee, M12SPEJSG2-0, без батерия, 4933498433
В наличност
SKU:
4933498433
Ъглошлайф AEG, WS 10-125SK, 1000 W, 4935451303
В наличност
135.90 € / 265.80 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
4935451303
| Тегло | 2.3 кг |
|---|---|
| Номинална мощност | 1000 W |
| Обороти на празен ход | 11.500 min-1 |
| Диаметър на диска | 125 mm |
| Тип захранване | Електрическо |












