Електрически ексцентършлайф MILWAUKEE, ROS 150 E-2, 440 W
306.26 € / 598.99 лв. Original price was: 306.26 € / 598.99 лв..245.01 € / 479.20 лв. Текущата цена е: 245.01 € / 479.20 лв..
Скоби MILWAUKEE, 10.6 x 1.25 x 10 mm / G / SC1 - 900 броя, 4932492567
2.99 € / 5.85 лв. Original price was: 2.99 € / 5.85 лв..2.54 € / 4.97 лв. Текущата цена е: 2.54 € / 4.97 лв..
Пирони за рамки MILWAUKEE, 34° D-Head 75 mm / RS / B / SC1 – 2200бр., 4932492602
85.12 € / 166.48 лв. Original price was: 85.12 € / 166.48 лв..72.35 € / 141.50 лв. Текущата цена е: 72.35 € / 141.50 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
4932492602
Категория: Пирони
Етикети: MILWAUKEE, Консумативи, Пирони, Пистолети
Описание
Пирони за рамки MILWAUKEE, 34° D-Head 75 mm / RS / B / SC1 – 2200бр., 4932492602
- Подходящи за M18 FFN
- Съединена хартиена лента под ъгъл
Допълнителна информация
| Тегло | 8.25 кг |
|---|---|
| Диаметър на стеблото | 2,8 mm |
| Дължина | 75 mm |
| Клас на обслужване | 1 |
| Размери на главата | ⌀7.4 mm |
| Тип материал | Пръстеновидно стебло, светло |
| Ъгъл на наклон на пирона | 34° |
| Пистолети за пирони и такери | Milwaukee – M18 FFN;Paslode – 360XI;Paslode – IM350+;Hikoki – NT90GC;Hikoki – NR1890;Dewalt – DCN692;Senco – FinishPro35XP |
| Количество в опаковка | 2200бр. |
За бранда
MILWAUKEE е световноизвестен производител на професионални електроинструменти и акумулаторна техника, известен с мощност, издръжливост и иновации.
В Trapkovi.bg ще откриете бормашини, винтоверти, ъглошлайфи, перфоратори и акумулаторни инструменти MILWAUKEE, подходящи за строителство, ремонт и индустриални проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на MILWAUKEE за България и оторизиран сервиз за гаранционно и извънгаранционно обслужване на Bosch, Makita, Ryobi, Milwaukee и AEG.
Изберете инструменти MILWAUKEE от Trapkovi.bg – надеждност, качество и дълъг живот за професионалисти и майстори.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Пирони за рамки MILWAUKEE, 34°, D-образна глава, 50 mm / RS / B / SC1 – 2.200 бр.
В наличност
SKU:
4932492599
| Тегло | 5.63 кг |
|---|---|
| Дължина | 50 mm |
| Диаметър на стеблото (mm) | 2.8 |
| Клас на обслужване | 1 |
| Количество в опаковка | 2.200 |
| Пистолети за пирони и такери [конфигуратор] | Milwaukee – M18 FFN;Paslode – 360XI;Paslode – IM350+;Hikoki – NT90GC;Hikoki – NR1890;Dewalt – DCN692;Senco – FinishPro35XP |
| Размери на главата [mm] | ⌀7.4 |
| Тип | Пирони с D-образна глава за M18FFN |
| Ъгъл на наклон на пирона (°) | 34° |
Пирони с D глава 34° BOSCH, SK64-34, 4000 бр., 2608200522
В наличност
SKU:
2608200522
Пирони с D глава 34° BOSCH, SK64-34, 4000 бр., 2608200521
В наличност
SKU:
2608200521
Пирони с T глава 20° BOSCH, SK64-20, 2000бр.
В наличност
SKU:
2608200534
Пирони с T глава 20° BOSCH, SK64-20, 2000бр.
В наличност
SKU:
2608200535
Раница за инструменти MILWAUKEE, Jobsite Backpack, 4932500309
В наличност
SKU:
4932500309
Пирони C.Nails Milwaukee, десен винт (RH), 15° наклон, размер 3,05×38 мм, за пневматичен пистолет, модел G-1440, 4932499314
В наличност
SKU:
4932499314
Пирони за такер Milwaukee, 34° D-Head, 70 mm / RS / B / SC1, 2200 броя, 4932492601
В наличност
SKU:
4932492601












