Акумулаторен компресор MILWAUKEE, M18BI-0, без батерия
227.99 € / 445.91 лв. Original price was: 227.99 € / 445.91 лв..175.00 € / 342.27 лв. Текущата цена е: 175.00 € / 342.27 лв..
Хидравлична ножица за подземно рязане на кабели MILWAUKEE, M18HCC75-0C, без батерия
3598.80 € / 7038.64 лв. Original price was: 3598.80 € / 7038.64 лв..3059.00 € / 5982.88 лв. Текущата цена е: 3059.00 € / 5982.88 лв..
Акумулаторен мултишлайф MILWAUKEE, M12FCOT-0, без батерия
278.39 € / 544.48 лв. Original price was: 278.39 € / 544.48 лв..181.00 € / 354.01 лв. Текущата цена е: 181.00 € / 354.01 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
4933464618
Категория: Мултифункционални инструменти
Етикети: MILWAUKEE, Мултифункционални инструменти
Описание
Акумулаторен мултишлайф MILWAUKEE, M12FCOT-0, без батерия
- Бързо прецизно рязане със скорост до 20 000 RPM
- Оптимизиран ергономичен дизайн за лесен контрол и използване с една ръка. Тегло само 1,1 kg и дължина 226 mm
- Възможност за рязане с множество материали с различни налични остриета (режещ диск за метал, абразивен карбиден диск и диамантен диск за плочки)
- Много подходящ инструмент за разрешаване на проблеми при рязане на стомана, неръждаема стомана, неметални материали, гипсокартон, фиброцимент, пластмаса и керамика
- Лесно регулируем предпазител и уникален избор на посоката на въртене на острието напред/назад, за да се предпази потребителят от отпадъци при различни позиции на рязане
- Обувка за прах с бързо освобождаване с регулиране на дълбочината и опционален порт за прахоизвличане
- Интегриран индикатор за заряда и LED лампа
- В ДНК-то на нашата платформа FUEL™ се крие нова формула за баланса на безкабелните технологии. Безчетковият мотор POWERSTATE®, акумулаторната батерия REDLITHIUM™ и интелигентната електроника REDLINK PLUS™ на MILWAUKEE® осигуряват изключителна мощност, време на работа и издръжливост
- Гъвкава система за батерии: работи с всички предлагани от MILWAUKEE батерии M12™
- Острие от 76 mm предлага до 16,3 mm дълбочина на рязане
Окомплектовка:
(1) диамантен диск за плочки, (1) абразивен карбиден диск, (1) режещ диск за метал, (1) регулируема обувка за прах
Допълнителна информация
| Тегло | 1.188 кг |
|---|---|
| Включена батерия | Без батерия |
| Диаметър на диска | 76mm |
| Дълбочина на рязане (mm) | 16.3 |
| Защита срещу обратен удар | Не |
| Размер на отвора (mm) | 10 |
| Скорост на празен ход (rpm) | 20,000 |
За бранда
MILWAUKEE е световноизвестен производител на професионални електроинструменти и акумулаторна техника, известен с мощност, издръжливост и иновации.
В Trapkovi.bg ще откриете бормашини, винтоверти, ъглошлайфи, перфоратори и акумулаторни инструменти MILWAUKEE, подходящи за строителство, ремонт и индустриални проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на MILWAUKEE за България и оторизиран сервиз за гаранционно и извънгаранционно обслужване на Bosch, Makita, Ryobi, Milwaukee и AEG.
Изберете инструменти MILWAUKEE от Trapkovi.bg – надеждност, качество и дълъг живот за професионалисти и майстори.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторен мултифункционален инструмент BOSCH, GOP 12V-28, без батерия
В наличност
SKU:
06018B5001
| Тегло | 1 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Честота на вибрациите на празен ход* | 5.000 – 20.000 min-1 |
Акумулаторен мултифункционален инструмент MILWAUKEE, M18BMT- 0, без батерия
В наличност
SKU:
4933446203
Акумулаторен мултифункционален осцилатор BOSCH, GOP 185-LI
В наличност
SKU:
06018G2021
| Тегло | 1.2 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | С батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Капацитет на батерията | 4 Ah |
| Честота на вибрациите на празен ход* | 20.000 min-1 |
| Ъгъл на осцилация, вляво и вдясно | 1,7 ° |
Акумулаторен мултишлайф RYOBI, R18MT-0 , без батерия, 5133002466
В наличност
SKU:
5133002466
Акумулаторен мултишлайф RYOBI, RMT18-0 , без батерия, 5133005346
В наличност
SKU:
5133005346
Мултифункционален инструмент BOSCH, GOP 55-36 set, 550 W, 0601231101
В наличност
SKU:
0601231101
| Тегло | 1.6 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Номинална мощност | 550 W |
| Вибрации на празен ход* | 8.000 – 20.000 min-1 |
| Ъгъл на осцилация, вляво и вдясно | 1,8 ° |
Мултифункционален инструмент BOSCH, PMF 220 CE, 220 W, 0603102000
В наличност
SKU:
0603102000
| Тегло | 1.1 кг |
|---|---|
| Номинална мощност | 220 W |
| Обороти на празен ход* | 15.000 – 20.000 min-1 |
| Тип захранване | Електрическо |
Мултифункционален инструмент DREMEL, 3000 (3000-1/25 EZ)
В наличност
SKU:
F0133000JS












