Акумулаторен мултифункционален инструмент MILWAUKEE, M18BMT- 0, без батерия
290.39 € / 567.95 лв. Original price was: 290.39 € / 567.95 лв..149.00 € / 291.42 лв. Текущата цена е: 149.00 € / 291.42 лв..
Нитачка MILWAUKEE, M12BPRT-0, без батерия
440.39 € / 861.33 лв. Original price was: 440.39 € / 861.33 лв..235.00 € / 459.62 лв. Текущата цена е: 235.00 € / 459.62 лв..
Мултифункционален инструмент MILWAUKEE, M18FMT-0X, без батерия
417.59 € / 816.74 лв. Original price was: 417.59 € / 816.74 лв..265.00 € / 518.29 лв. Текущата цена е: 265.00 € / 518.29 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
4933478491
Категория: Мултифункционални инструменти
Етикети: MILWAUKEE, Мултифункционални инструменти
Описание
Мултифункционален инструмент MILWAUKEE, M18FMT-0X, без батерия
- Безчетковият мотор POWERSTATE™ в съчетание с агресивен ъгъл на трептене от 2,1° (наляво/надясно) и 10 000 – 20 000 ОPM за постигане на една от най-бързите скорости на рязане в отрасъла
- Подходящ за лесно справяне при много взискателни операции, като например надлъжно рязане през твърда дървесина и дървен материал с набити пирони
- Копчето с 10 настройки с функция за автоматично натоварване позволява на потребителите да регулират скоростта съобразно приложението
- Система FIXTEC™ за смяна на остриетата без използване на инструмент благодарение на включения универсален адаптер за смяна на остриета, пасващ за всички най-разпространени остриета на конкурентни производители
- Вградена 180-градусова LED лампа за максимална видимост при ниска осветеност
- Доставя се със 1 универсално прилягащо острие за дърво OPEN-LOK за осцилиращ многофункционален инструмент, 1 шкурка със зърнистост 60, 1 шкурка със зърнистост 80, 2 шкурки със зърнистост 120 и 1 шкурка със зърнистост 240
- В ДНК на нашата платформа FUEL™ се крие нова формула за баланса на безкабелните технологии. Безчетковият мотор POWERSTATE®, акумулаторната батерия REDLITHIUM™ и интелигентната електроника REDLINK PLUS™ на MILWAUKEE® осигуряват изключителна мощност, време на работа и издръжливост
- Гъвкава система за батерии: работи с всички предлагани от MILWAUKEE батерии M18™
Окомплектовка:
HD куфар
Допълнителна информация
| Тегло | 4.13 кг |
|---|---|
| Ъгъл на осцилация наляво/надясно (°) | 2.1 |
| Скорост на празен ход (rpm) | 10000 – 20000 |
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | Без батерия |
За бранда
MILWAUKEE е световноизвестен производител на професионални електроинструменти и акумулаторна техника, известен с мощност, издръжливост и иновации.
В Trapkovi.bg ще откриете бормашини, винтоверти, ъглошлайфи, перфоратори и акумулаторни инструменти MILWAUKEE, подходящи за строителство, ремонт и индустриални проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на MILWAUKEE за България и оторизиран сервиз за гаранционно и извънгаранционно обслужване на Bosch, Makita, Ryobi, Milwaukee и AEG.
Изберете инструменти MILWAUKEE от Trapkovi.bg – надеждност, качество и дълъг живот за професионалисти и майстори.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторeн мултифункционален инструмент BOSCH, GOP 185-LI, без батерия, 06018G2020
В наличност
SKU:
06018G2020
| Тегло | 1.2 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Честота на вибрациите на празен ход* | 20.000 min-1 |
| Ъгъл на осцилация, вляво и вдясно | 1,7 ° |
Акумулаторен мултифункционален инструмент MILWAUKEE, C12MT-0, без батерия
В наличност
SKU:
4933427180
Акумулаторен мултифункционален инструмент MILWAUKEE, M18BMT- 0, без батерия
В наличност
SKU:
4933446203
Акумулаторен мултифункционален осцилатор BOSCH, GOP 185-LI
В наличност
SKU:
06018G2021
| Тегло | 1.2 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | С батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Капацитет на батерията | 4 Ah |
| Честота на вибрациите на празен ход* | 20.000 min-1 |
| Ъгъл на осцилация, вляво и вдясно | 1,7 ° |
Акумулаторен мултишлайф RYOBI, RMT18-0 , без батерия, 5133005346
В наличност
SKU:
5133005346
Мултифункционален инструмент AEG, BMT 18BL-0, без батерия
В наличност
SKU:
4935498157
Мултифункционален инструмент AEG, OMNI-300, 300 W
В наличност
SKU:
4935431790
| Тегло | 2.52 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Номинална мощност | 300 W |
| Ъгъл на осцилация наляво/надясно (°) | 2.0 |
| Скорост на осцилация (осц./мин) | 20000 |
Мултифункционален инструмент BOSCH, GOP 30-28, 300 W, 0601237001
В наличност
SKU:
0601237001
| Тегло | 1.5 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Вибрации на празен ход* | 8.000 – 20.000 min-1 |
| Ъгъл на осцилация, вляво и вдясно | 1,4 ° |
| Номинална мощност | 300 W |












